KLUCZE HENOCHA PO POLSKU JUŻ W LIPCU 2018

keys-cover3-copy

Księga Wiedzy: Klucze Henocha®

Przebudzenie – kim jesteśmy!
z dr. J.J. Hurtak i dr. Desiree Hurtak

Nasz świat zmienia się szybko, jak to zostało przewidziane w niezwykłej książce J.J. Hurtak’a ukazującej się w Polsce po raz pierwszy, pt. Księga Wiedzy: Klucze Henocha®. Książka została napisana, aby otworzyć umysł ludzki na nowe idee, zaprosić Cię do udziału w edukacji duszy. Zaczynamy doświadczać większych królestw istnienia, jednocześnie realizując wyższe możliwości naszej własnej świadomości. Klucze Henocha® to dzieło, które wymaga, abyśmy dalej rozwijali w sobie nowe obszary doświadczania rzeczywistości i przygotowywali się do ekspansji naszego umysłu, serca i ducha.
W sobotę 29 września 2018 roku odbędzie się w Warszawie całodniowa konferencja z autorem, połączona z wykładem związanym z tematyką książki. Będzie to unikalna okazja, aby osobiście spotkać się z dr. J.J. Hurtakiem, autorem tego monumentalnego dzieła. Medytacja, filmy i muzyka będą również w programie spotkania. Szczegóły na naszej stronie oraz w piśmie „Nieznany Świat”.

POLSKIE TŁUMACZENIE KLUCZY HENOCHA DOSTĘPNE JUŻ W LIPCU

W lipcu b.r. ukaże się długo oczekiwane tłumaczenie na język polski książki dr J.J. Hurtaka KSIĘGA WIEDZY – KLUCZE HENOCHA. Książkę będzie można bezpośrednio kupić w Biurze Fundacji Mądrość Narodów oraz w księgarni Nieznanego Świata, przy ulicy Kredytowej 2 w Warszawie. Można ją również będzie zamówić internetowo poprzez strony:

www.kluczehenocha.pl (w przygotowaniu) oraz www.projektujawnianiawiedzy.com
jak również telefonicznie: 22/879-8162

Cena jednego egzemplarza:  99.90 zł (plus koszt przesyłki)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2018 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?