KONFERENCJA Z AUTOREM “KLUCZY HENOCHA”

hurtaks-20172jpg

KONFERENCJA W WARSZAWIE

“WIZJE DROGI ŻYCIA ORAZ NOWA RZECZYWISTOŚĆ NASZEJ PRZYSZŁOŚCI”

Sobota, 29 września 2018 r.

ul. Żurawia 47

godz. 10:00 – 17:00

 Spotkanie z autorem Księgi Wiedzy – Kluczy Henocha® dr J. J. Hurtakiem i z dr Desiree Hurtak

Klucze Henocha®: wizje drogi życia i nowa rzeczywistość naszej przyszłości

 Klucze Henocha® stanowią wzorzec dla wyższej świadomości XXI wieku. Jest to nauka i wizja tego, jak możemy pracować wspólnie z samym sobą, z otaczającymi nas ludźmi i z wyższą duchową inteligencją. Dzięki takiej współpracy zaczynamy rozumieć, dlaczego wartości duchowe są ważne dla wszystkich ludzi, jednocześnie rozumiejąc znaczenie wszelkiego życia we wszechświecie. Zapraszamy was do przyłączenia się do nas i uczestniczenia w tej wyjątkowej lokalnej i globalnej inicjatywie, która wykorzystuje medytację, muzykę i przyszłą naukę, aby zrealizować najwyższe aspiracje, które mogą przekształcić nasz świat w nową naukę i duchową mądrość, kierującą się Świadomością.

 Klucze Henocha® i wykorzystanie dynamiki umysłu w przestrzeni i w czasie

 Jesteśmy współtwórcami naszego własnego świata i mamy potencjał, by stać się Istotami Światła, ale jak to osiągnąć? W 1973 r. dr J. J. Hurtak miał głębokie doświadczenie, które zmieniło jego życie, a on podzielił się z nami niektórymi technikami, które mu pokazano jak: muzyka, zastosowanie wyrażeń sakralnych i nowe wzorce przyszłych nauk, mogące nam pomóc rozwinąć naszą wyższą naturę. Informacje te zawarte w Księdze WiedzyKluczach Henocha®, są pomostem między nauką a duchowością, gdzie następną granicą nauki nie jest ani gen, ani mózg, ale dusza. Dzieło to zostało nazwane „żywą książką z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości”. Od informacji o kodzie boskiego DNA, po połączenie Wielkiej Piramidy w Egipcie z gwiazdozbiorem Oriona, książka ta w latach 70. XX wieku była prekursorem tej wiedzy i obecnie znajduje się w czołówce wielu odkryć naukowych ostatnich trzydziestu lat. Opisany tu wzorzec zawiera również informacje o wielu poziomach inteligencji pozaziemskiej i ultra-ziemskiej, a także planetarną historię przeszłych cywilizacji sprzed dziesiątek tysięcy lat.

 Zgodnie z metafizyką Kluczy Henocha®, naszym kolejnym krokiem w procesie ewolucji jest kwantowa zmiana zarówno w rozwoju nauki i świadomości, jak i, co najważniejsze, w naszym własnym procesie transformacji światła. Zaczyna się od stwierdzenia, że ​​świadomość można zdefiniować jako nielokalne, wszechobecne pole, które może być używane tak, jak muzyk dotyka muzycznych wibracji. Może nam to pomóc w odpowiedziach na pytania dotyczących życia: skąd pochodzimy? Dlaczego tu jesteśmy? Dokąd podążamy w nieskończonym procesie Życia i ewolucji?

 

Polskie wydanie KLUCZY HENOCHA już w sprzedaży!

Polskie tłumaczenie światowego dzieła: Księgi Wiedzy – Kluczy Henocha, autorstwa dr. Jamesa J. Hurtaka jest już dostępne w sprzedaży. Książkę można zamówić poprzez stronę internetową www.kluczehenocha.pl (w tej chwili strona ta jest jeszcze w opracowaniu) oraz bezpośrednio w biurze Fundacji Mądrość Narodów przez zamówienie mailowe: biuro@analizawlosa.com.pl oraz telefonicznie (tel.: 22/879-8162).

W sprawach sprzedaży i promocji – nasza Fundacja współpracuje z pismem Nieznany Świat, dzięki czemu Klucze Henocha będzie można również nabyć bezpośrednio w księgarni Nieznanego Świata w Warszawie, ul. Kredytowa 2 oraz przez strony internetowe tego pisma.

Cena książki:        99.90 zł

Do ceny należy doliczyć następujące koszty przesyłki:
20 zł – wysyłka z przedpłatą na konto
25 zł – wysyłka za pobraniem

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2018 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?