Dr J.J. Hurtak – MEDYTACJA DLA UKRAINY

PRZEKAZ OD J.J. HURTAKA, AUTORA KSIĘGI WIEDZY – KLUCZY HENOCHA® oraz DR. DESIREE HURTAK

Nadszedł czas na głęboką modlitwę i medytację, aby otworzyć bramy dla Uniwersalnej Inteligencji i poprosić Boga o interwencję w ludzkie sprawy. To jest wyzwanie, które stoi przed nami, aby modlić się sercem, umysłem i duszą, aby złagodzić skutki największej inwazji na duży kraj europejski: „Ukrainę”, po siedemdziesięciu siedmiu latach od Drugiej Wojny Światowej. Te „operacje wojskowe” wstrząsają fundamentami pokojowego porozumienia między Europą Wschodnią i Zachodnią. Musimy modlić się jak nigdy dotąd, aby zaszczepić pokój w umysłach wojskowych, które przekroczyły „czerwoną linię”, ponieważ tak, jak ja, J.J.Hurtak, relacjonowałem w 1977 r. na podstawie moich doświadczeń z Wyższą Inteligencją: „Mamy mało czasu na wspólne życie w pokoju”.

Jeśli nie możemy codziennie wzywać Zastępów Niebieskich do pomocy ludzkości, ta wojna może szybko wpłynąć na cały świat. Jeśli mamy szczęście, inteligencja ET lub UT może posprzątać dom! Niestety skala tej operacji wojskowej rzuca się cieniem na całą Europę Wschodnią i otwiera drzwi do dalszych konfliktów. W rzeczywistości cała Ziemia stoi w obliczu zmiany, która również wpłynie na globalną ekonomię i naszą przyszłość energetyczną.

Wielki Apostoł Paweł powiedział nam, abyśmy „modlili się bez ustanku”. (1 list do Tesaloniczan 5:17). Jest to „najlepszy czas”, aby wejść w potężny dialog z milionami ludzi na całym świecie, którzy chcą pójść „wyższą ścieżką” poza przemoc. W rzeczywistości największa siła na świecie to nie energia nuklearna. To umysły milionów ludzi skupione razem w medytacji i modlitwie o Moc pokonującego armie „Boskiego Światła”. Przed nami „Powstanie Feniksa”. Rzeczywiście, nadszedł czas, aby użyć duchowych i parafizycznych mocy Umysłu, aby przywołać to, co Klucze Henocha® nazywają „Boską Interwencją” (Klucz 303:26)!
Aby pokój i miłość ponownie królowały na najwyższym poziomie.
Amen, Amen, Amen i Amen
Dr J.J. Hurtak i dr Desiree Hurtak

W medytacji sugerujmy użycie wspólnej inkantacji w formie potarzanych głośno słów w języku aramejskim:
Jahwe Szalom, Christos Szalom, Szekinah Szalom! (144 razy)
Po polsku znaczy to:
Stwórca Pokoju, Chrystus Pokoju, Duch Święty Pokoju!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2022 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?