SYTUACJA NA ŚWIECIE – UKRAINA (4)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r.

SYTUACJA NA ŚWIECIE – UKRAINA (4)

Pytanie:
Mówiliście, że po naszej medytacji w Wielkiej Piramidzie energia Miłości została rozesłana po wszystkich piramidach na Ziemi i również w kosmosie. Jaki to ma wpływ na obecną sytuację na świecie?

St. Germain:
Pewnie pytasz o to, co dzieje się przy waszej granicy? Otóż są miejsca na Ziemi, które wymagają oczyszczenia i zrównoważenia. I ten wir, który w tym miejscu starał się wypłynąć – musiał to zrobić. Ja wiem, że każdy z was jak widzi, że odchodzą ludzie, dzieci – jest mu przykro. Ale są takie miejsca, a to jest jedno z nich, w którym powinno było się to dokonać. Ten wir wypłynął i do czasu, aż przestanie – ta sytuacja będzie trwała. Poza tym, tam są pewne przestrzenie, które powinny ulec zniszczeniu – i więcej na ten temat nie mogę ci powiedzieć.

Pytanie:
Czy te przestrzenie zostały już zniszczone?

St. Germain:
Niektóre z nich tak.

Pytanie:
Kiedy można się spodziewać zakończenia tego konfliktu?

St. Germain:
Nie mogę podać żadnego terminu. Ten wir ciągle jest uruchomiony. Patrzyły istoty z różnych planet na to miejsce. Niektórym wydawało się, że to zostanie jeszcze powstrzymane, ale to nie powinno było się zdarzyć tak, żeby ktokolwiek powstrzymywał to. Nie mogę podać żadnego terminu. Może się zdarzyć, że pojawi się podobna sytuacja w zupełnie innym miejscu na Ziemi. To też są miejsca, gdzie pojawił się potężny wir wewnątrz ziemi, ale na razie o tym nie mówimy.

Pytanie:
A co to są te „wiry”?

St. Germain:
Jeżeli w jakimś miejscu na Ziemi jest bardzo zła energia, to Ziemia próbuje wytworzyć w tym miejscu wir. I przychodzi taki moment, że ten wir jest w stanie zniszczyć to miejsce. Bo nie chodzi o tych ludzi, którzy tam żyją i mieszkają, tylko chodzi o istoty, którym nie jest ani nam, ani wam z nimi po drodze. Wam, z ziemskiego poczucia wydaje się, że to konflikt polityczny, albo gospodarczy – ale to jest konflikt energii. A to, co dzieje się na powierzchni, to tylko skłócenie polityków, krajów, ludzi. Zobaczcie, jak ludzie często ulegają wpływom, tematom. Jak uwierzyli w płonące wieże, w wirusa i jak się temu poddają. Światła – nikt nie jest w stanie i nic ani wytrącić z równowagi, ani zmienić jego świadomości.

Anubis:
Gdy coś takiego dzieje się wokół was, możecie wybaczyć i wrócić do tej energii, w której byliście przed takim zdarzeniem. Proszę, żebyście nie dawali takim sytuacjom swoich emocji.

St. Germain:
Bardzo bym pragnął, żeby każdy z was w swojej przestrzeni serca poczuł intuicyjnie ten temat i pozostawił go. Bardzo byście się zdziwili, gdybyście zobaczyli co tam, na Ukrainie, naprawdę się dzieje. Najpierw należałoby posłuchać jednej i drugiej strony, a później spróbować to zrozumieć, albo zostawić.

Pytanie:
Jakie jest ryzyko, czy to ryzyko jest duże wybuchu Trzeciej Wojny Światowej?

St. Germain:
Wiele osób powtarza to zdanie i to powoduje, że ten myślokształt fruwa po tej Ziemi, ale nawet jeśli pojawi się drugie miejsce, które będzie miejscem ognia to chcemy żeby do tego nie doszło.

Pytanie:
Czy dojdzie do tego, że część Ukrainy będzie połączona z Polską?

St. Germain:
Do tego nie ma prawa dojść. Jeżeli cokolwiek by się wydarzało w tym kierunku, proszę o mobilizacje i wyjście w celu manifestowania, bo wtedy oznacza to jedno – że ktoś chciał sprzedać ten kraj.

Pytanie:
Mówimy o Ukrainie?

Basmat:
Nie, o Polsce, że to jest bardzo groźne. Oni bardzo by się tego obawiali. To by poszło za daleko. Oni mówią w ten sposób, że światło z Polski – o którym cały czas jest mowa i o którym mówili różni mistycy w różnych wiekach – może wyjść tylko wtedy, jeśli coś takiego się nie zdarzy. To by zablokowało całe światło.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?