LIST Z NIEBA (10)

LIST Z NIEBA (10)
12 lipca 2016 roku
Kanał: Basmat
Źródło informacji: Samuel i Izyda

SPRAWY EGIPSKIE

Pytanie:
Po wizycie przedstawicieli Uniwersytetu Ain Shams doszło do konfliktu w Egipcie pomiędzy przedstawicielami władz Uniwersytetu a Ministerstwem Starożytności, które oskarżyło naszą Fundację o „nienaukowość”, bo „kontaktujemy się światem duchowym”. Stworzyła się tam niedobra energia. Co z tym zrobić?

Samuel:
Macie dobry pomysł, żeby na razie, na stronie Fundacji, nie było żadnych „duchowych spraw”. Ja daję na to przyzwolenie. Chociaż muszę Wam powiedzieć, że ludzie, którzy garną się do was, szukają was tylko poprzez duchowość. Czasami trzeba jednak stanąć na chwilę w miejscu, żeby zdobyć szczyt. Sprawy egipskie, jak wiecie, są bardzo ważne. Te miejsca, o których ciągle mówimy czekają na otwarcie. Od nich należy zacząć. I to otwarcie będzie potężnym przełomem. Ja otaczam ten wasz plan szczególną opieką i Światłością. Proszę, żeby nastąpiło połączenie poprzez – jak mówicie – misję archeologiczną. Patrzę na was i widzę, że się zasmuciliście. Czas waszych działań jest bliski. Nie dajcie sobie podcinać skrzydeł. W was jest moc, a my, ja – jeszcze wzmocnimy. Na razie jednak niech wasza strona internetowa będzie przez jakiś czas wyłącznie „naukowa”. Powiemy, kiedy to znów zmienić. Pamiętajcie – w was jest moc! Ta moc jest niezniszczalna. Ta data, o której już raz mówiła Izyda z Anubisem to 2016/2017. Wszystko jest na drodze Światłości. Wszyscy oczekujemy na ziemski czas, kiedy na stronie będzie można napisać o wszystkim o czym się pragnie. Siła, moc, energia z każdym z was i wokół każdego z was.

Pytanie:
Jest sprawą oczywistą, ze istnieje w Egipcie grupa, którą kieruje dr Zahi Hawass, której bardzo zależy, aby te badania nie były kontynuowane i – niezależnie od tego co my zrobimy – będą szukali pretekstów i argumentów, aby przeszkodzić w uzyskaniu jakichkolwiek pozwoleń jeśli chodzi o Hawarę czy teren Trzech Piramid w Gizie. Jakie więc warunki muszą być spełnione, aby zneutralizować działanie tej grupy? Bez tego wydaje się, że żadne pozwolenia nie będą możliwe, bo znowu mogą pojawić się artykuły w prasie w Kairze, ze jesteśmy „grupą Żydów”, którzy chcą ukraść Wielką Piramidę (lub Labirynt) i wywieźć to do Izraela. Poziom absurdu nie ma tu znaczenia, a na „poruszenie się piasków w Hawarze” na razie chyba nie ma co liczyć. Nie mamy też żadnego zaufania do sugestii, aby skontaktować się ponownie z Polską Misją Archeologiczną w Kairze w tej sprawie jak sugerują Zahi Hawass i dr Reda, bo polscy archeolodzy już rok temu zignorowali list od naszej Fundacji i wydaje się, że będzie to kolejna ślepa uliczka.

Izyda:
Zdajemy sobie z tego sprawę, że nie zawsze wszystko układa się po waszej i naszej myśli. Nie zawsze mamy wystarczający wpływ na to, co się w Egipcie dzieje. Na razie proponuję, żebyście się jednak zgłosili do misji archeologicznej i zostawiam nam czas na działanie  energetyczne. Jeżeli się zdarzy, że „pojawi się” w tym samym czasie według was „lepsza alternatywa” to zaufajcie swojemu sercu. Na razie to sugestia o dwóch drogach. Czekamy, aby nasze przywoływanie do wsparcia was, podziałało na serca innych. Ten czas to moment, w którym wypłyną słońca i wody, a wtedy wasza moc będzie natychmiastowa i niewyobrażalnie dla was silna. Na razie proszę was kochani „o wypoczynek” dla waszych ciał i dusz. Proszę, żebyście odrzucili ten smutek na czołach. Wasza poprzednia strona internetowa powinna rzeczywiście na jakiś czas przestać być widoczna. Co do tej, którą się posługujecie teraz, czyli strona Fundacji Mądrość Narodów powinna zostać w takiej formie, jaka jest, ale sugeruję, żeby na razie nie pojawiały się „zbyt ciekawe rzeczy” nawet jeżeli zaczną się takie wydarzać. Zachowajcie radość i pokój, a szczęście zawsze będzie z wami. Bardzo was mocno przytulam.

Komentarz dodatkowy:
Na stronie „Złoty Wiek Gai” (dawniej Transformacja 2012) takie pojawiło się bardzo ciekawe sformułowanie o „kichnięciu Galaktycznego Centralnego Słońca”: (mowa o Rotshildach):

Krystal:
(…) Będą musieli współistnieć z ludzkością w pokoju.  Jeden błąd i zostaną usunięci. Warunki te są tak korzystne, jak tylko mogą dla nich być.  Z tego względu, wielu z nich zacznie współpracować i rzeczywiście prawdziwie zaakceptuje Światło.  Wielu z nich zostało zmuszonych, albo urodzili się w iluminackiej strukturze wbrew ich woli, a wielu z nich działa na podstawie głębokiej traumy.  Ci, którzy nadal będą odmawiać współpracy, zostaną przeniesieni do Galaktycznego Centralnego Słońca po Wydarzeniu. Jeśli nie będą współpracować i to szybko, warunki negocjacyjne może mogą się zmienić, ponieważ sytuacja planetarna i kosmiczna zmieni się, gdyż Galaktyczne Centralne Słońce ma zamiar wkrótce „kichnąć”. (3)
https://krystal28.wordpress.com/

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?