LIST Z NIEBA (11)

LIST Z NIEBA (11)
10 września 2016 roku
Kanał: Basmat
Źródło informacji: Izyda i Anubis

SPRAWY EGIPSKIE

Pytanie:
Czy jest sens angażować się w inny projekt niż Hawara (takie sugestie płyną z Egiptu od dr. Redy) mając nadzieję, że można będzie później dołączyć „Hawarę” i otrzymać na to pozwolenie?

Izyda:
Tak, jak najbardziej. Powiedziałabym, że dr Reda jest waszym aniołem po egipskiej stronie, ale też człowiekiem, któremu możecie ufać. On wie, że ważne jest, abyście tam zaczęli działać nie czekając na razie na Hawarę.

Pytanie:
Czy określenie „dwa słońca i woda” (o których była mowa w jednej z poprzednich sesji) ma jakieś powiązanie z Japonią?

Anubis:
Chodzi o czas, kiedy zobaczycie dwa słońca. Będzie to moment przejścia światła przez „szkło nieba”, a jego widokiem będą dwa słońca. To jest czas na wasze działania fizyczne w Egipcie w tych miejscach do których pragniecie dołączyć. A my wtedy dopiero będziemy mogli połączyć nasze wspólne siły i duchowe i fizyczne. Zaufajcie nam i sobie, a te wrota w końcu się otworzą.

Pytanie:
Co się musi zdarzyć, aby Uniwersytet Ain Shams otrzymał pozwolenie na badania w Hawarze?

Izyda:
Ludzie, ludzie, ludzie i to o niedobrych sercach, którzy tak bardzo wam przeszkadzają. Macie kilka osób, które pragną waszych działań egipskich, ale jest dużo większa grupa, która postawiła sobie za cel, że wasza noga tam nie stała pod żadnym pozorem, jak mówicie. Ale to nieprawda. Muszą nadejść zmiany na górze i na dole tego, jakże pięknego kraju. Ta złość w stosunku do was jest tam jeszcze bardziej podburzana. Ja powiem tak – wy spokojnie róbcie swoje tak, jak zamierzaliście krok po kroku. A czas zacznie działać na waszą korzyść. Wiem, że jest to wam trudno tak w tej chwili odbierać, ale tylko wielki spokój i patrzenie sercem w działaniach doprowadzi was do celu.

Pytanie:
Dr Reda sugeruje, aby złożyć podanie na badania w rejonie Abusir (około 15 km od Trzech Piramid w Gizie) przez Academy for Future Sciences z USA i Uniwersytet Ain Shams z Kairu, aby po roku przejść do Hawary. Jak to „z góry” widzicie?

Izyda:
Zobaczcie, jak Reda to wyczuł swoim sercem. Są przyjaciele i jest droga działania. Wy musicie zacząć tam działać, a z nimi wam razem po drodze. To dobry kierunek i zacznijcie łączyć energię w działaniach. Wiem, Kochani, że jest wam teraz szczególnie trudno. Wydawało się, że złoty klucz już trzymacie prawie w swoich rękach. Tak się stanie. Na razie niech wasza stopa stanie w działaniach razem z waszymi przyjaciółmi. Ja proszę z Anubisem o wspólne działania teraz już razem. I chciałabym, żebyście nadal byli w tak pięknej złotej energii działań. Dziękuję za spotkanie z wami kochani. I niech każdy dzień przynosi wam Światłość.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?