144 TYSIĄCE (18)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r. (18)

144 TYSIĄCE (18)

Pytanie:
Powiedzieliście, że ma być 144 tysiące Wniebowstąpionych Mistrzów, tak?

Basmat:
Mówią, że tak….

Pytanie:
Taka liczba ma być gdzie, na Nowej Ziemi?

Basmat:
Nie, na Nowej Ziemi będzie ich dużo więcej ale mówi się, że jeśli będzie 144 tysiące Wzniesionych Mistrzów teraz, na Ziemi, to że my jesteśmy już bardzo blisko Piątego Wymiaru. Bo ta grupa jakby przeważy szalę, ale tam tych osób będzie więcej. Wystarczy ta grupa, żeby się zadziało.

Pytanie:
I to będzie forpoczta, tak? Oni będą pierwsi?

Basmat:
Tak.

Pytanie:
Czy oni – mam na myśli „czarne kapelusze” – wiedzą o tym?

Basmat:
Tak. Wszędzie mówi się o tych 144 tysiącach, wszędzie, że jeżeli uda nam się zebrać taką grupę, to się uda. A wydaje się, ze to naprawdę niewielka grupa ludzi.

Pytanie:
Cobra opowiadał, jak ten czas jest podzielony, jakie są etapy, ale mówił, że dojdzie do tego, że w pewnym momencie, momencie Wydarzenia, kiedy nastąpi ten błysk mocny, to po tym błysku ma nastąpić tsunami, które będzie skutkiem przesunięcia się biegunów. To tsunami ma zmyć wszystkie negatywne istoty, a osoby dobre, kroczące ścieżką rozwoju duchowego zostaną zabrane statkami z Ziemi. Według jego informacji/wyliczeń to ma czy może się stać między 2023 a 2025. On twierdzi, że w momencie, kiedy nastąpi to przebiegunowanie Ziemi, to wtedy bardzo mocne pójdzie tsunami i będzie zmywać całą Ziemię. Potem Ziemia będzie musiała się na nowo odrodzić, zregenerować. Ale on też powiedział, że wtedy albo jeszcze przed tym Wydarzeniem, że będą tworzone na Ziemi tzw. Miasta Światła. Ci, którzy tam będą, to przetrwają. Takie Miasta Światła już istnieją w Tybecie, Himalajach, Syberii, są jeszcze inne miejsca odosobnienia Wzniesionych Mistrzów. Czy będą to miasta fizyczne, to będą miasta na planie energetycznym? Czy mogę dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych Miast Światła, i tych, którzy będą w tych Miastach Światła?

St. Germain:
To są miejsca energetyczne, a energia jest tak ogromna tych miejsc, że one powinny zachować się w całości, że to są miejsca, którym nic nie grozi. Mówi się o nich Miasta Światła, Kule Światła, ogromne kule światła.

Pytanie:
Tylko kto by się miał w nich znaleźć? Czyli ten okres do wniebowstąpienia to jest kwestia kilku lat?

Basmat:
Tak, to jest bardzo krótki czas. Pięć lat to naprawdę niewiele. Bo co musiałoby się zdarzyć, jaki musiałby być odwrót ludzi w drugą stronę, żeby to mogło się zatrzymać czy zablokować? Na pewno takie sytuacje, jakie się wydarzają teraz – nie pomagają.

Pytanie:
Co może spowodować, że Ziemia zostanie na trzecim poziomie?

Jeshua:
Już nic tego nie powstrzyma i nie powinniście się ani niczego obawiać, ani o tym przejściu myśleć, ale jeszcze niektórzy próbują to zakłócić, tylko w bardzo minimalny sposób. Tego nie da się już zmienić.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2022 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?