CZAS ZMIANY… CZAS WYDARZENIA… (3)

Ciąg dalszy sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 roku (3)

CZAS ZMIANY… CZAS WYDARZENIA

Anubis:
Pracowałem z wieloma z was razem na Atlantydzie, a później był Egipt. Dla niektórych to był smutny czas ze względu na wspomnienia, a dla niektórych piękny. Ale zawsze to jest powrót do domu chociaż czasami kończy się w trudny sposób. Ludzie nie byli gotowi. Ani ludzie, ani my na to, co się zaczęło dziać. Straciliśmy naszą czujność, przestaliśmy ufać. Szliśmy w doskonałość naukową nieznaną nigdzie indziej. To może być na innych planetach, ale ludzie tutaj muszą jeszcze chwilę poczekać na czas maszyn. Nie bójcie się tego czasu. To jest tylko po to, żeby człowiek mógł mieć przestrzeń na wszystko to, co czyni go szczęśliwym.

Pytanie:
Jak długo ma trwać ta „chwila”?

Anubis:
Ludzie wypowiadają słowa… słowa… słowa… Jest w tym dużo negatywnych wydarzeń. Mówią, że to nie jest dobry czas teraz, albo że nic pięknego w przyszłości nie dostrzegają. Jeżeli miliardy ludzi wypowiedzą to – pewne rzeczy zaczynają się realizować i ta przestrzeń ziemskiego czasu zaczyna się wtedy przesuwać dalej. Ja daję przestrzeń tylu lat, ile macie w jednej dłoni, ale to może się delikatnie przesunąć. Dlatego tak bardzo zależy mi i proszę was o doskonałość bycia teraz, bo dla mnie te płomienie światła, którym jest każdy, kto ma otwarte serce, tworzą ogromną kulę i razem zrealizuje się to „teraz”, czasu ziemskiego tutaj.

Pytanie:
Za naszego życia?

Jeshua:
Jeśli chodzi o waszą grupę – to ma być najpiękniejsze życie, które wybraliście. Proszę, żebyście poczuli wszystkie swoje Ciała Światła. Żebyście przyzwolili na Światło w nich i żebyście stojąc i patrząc w lustro wypowiadali słowa: „Życzę sobie, żeby moja ciało było doskonałe i odmładzało się. To jest moje życzenie i tak się stanie”. Każdy z was, każdy człowiek to potrafi. Proszę, żeby pamięć poprzez ducha i duszę wpłynęła do waszej świadomości: „Ja to potrafię!”. Każdy z was.

Izyda:
Proszę żebyście napisali, żeby więcej osób – takich których nie znamy zwracało się do nas wtedy, kiedy potrzebują pomocy, opieki… może radości. Żeby wtedy, kiedy zmagają się z jakim problemem – waszym ziemskim – żeby poprosiły kogokolwiek z nas. Pojawimy się od razu. Chcemy pracować z ludźmi. Z ich bólem, z ich zdrowiem, z ich obfitością, z ich młodością – to wszystko jest dla was i nic więcej nie trzeba oprócz waszego Światła, które świeci.

Jeshua:
Jeżeli waszym życzeniem jest stać się Wzniesionym Mistrzem, to płyńcie w Światło. Tylko tego oczekuję. Jeśli chcecie pojawić się tutaj po raz kolejny – to jest wasz wybór, ale uzgodniliśmy razem, że to jest ta przestrzeń dla was i świadomość to przyjęła.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?