KAŻDY Z NAS MA W SOBIE OGROMNĄ MOC (7)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r. (7)

KAŻDY Z NAS MA W SOBIE OGROMNĄ MOC (7)

Pytanie:
A jak to jest Jeshua, kiedy tylu ludzi cię prosi, żebyś im „załatwił sprawy”?

Jeshua:
Gdyby człowiek wiedział, że wszystko jest w nim… Nawet moi uczniowie z tamtych czasów zapomnieli o tym, albo nie usłyszeli. Nie trzeba nikogo o nic prosić. Nie ma takiej potrzeby. To władze nadały sobie taki „przywilej” i przez to uważają, że trzeba kogoś prosić, żeby coś się zdarzyło. Tak jak powiedział St. Germain – ja czekam na ten czas dla każdego z was, gdzie każdy uzyska tę możliwość i zdolność w sobie, żeby wszystko wydarzało się tak, jak tego pragnie. Chcesz mieć złoty dom – masz go. Chcesz mieć ciało osoby, która ma 20 lat – masz je. Chcesz mieć zdolności mówienia wieloma językami – masz je.

Pytanie:
Właśnie, być może ludzie się spodziewają, że wszystko im będzie przez ciebie dane, a nie próbują samemu coś zrobić. Takie jest moje przypuszczenie.

Jeshua:
Ludzie wzorują się na Księgach Biblijnych. One zostały niedobrze przetłumaczone. One zostały poprzekręcane, pozmieniane, tak jak odpowiadało osobie, która nad tym czuwała. Bardzo wiele słów… kolejne, które ludzie bardzo często cytują, czytają: „Boże… Boże – czemuś mnie opuścił”. Ja tego nie powiedziałem. Ludzie przejęli smutek w tych wszystkich wydarzeniach, które nastąpiły. Nie mogą zrozumieć, że są istotą na podobieństwo Stwórcy – czyli mogą wszystko. Umysł mówi człowiekowi: „Tego nie umiesz”, „Tego nie zrobisz”, „Tego nie potrafisz”. Jak potrafisz odmłodzić swoje ciało? Jak?

Pytanie:
Chcielibyśmy wiedzieć, tylko powiedz mi jak to się robi?

Jeshua:
Zażądaj tego. Stań przed lustrem i zażądaj tego. Jeżeli będziesz to mówił każdego dnia – twoja świadomość, twoje Wyższe JA usłyszy, że ty tego żądasz i chcesz. Twoja świadomość i twoja dusza wie kim jesteś.

Pytanie:
Mówi się, że aby marzenia spełniały się, to cel musi być godziwy, intencje muszą być czyste, a reszta będzie dodana do tego, co sami wypracujemy swoją pracą?

Jeshua:
Ludzie nie powinni wypowiadać negatywnych zdań, wyrazów. Powinni wiedzieć o czym mówią konkretnie. W niektórych językach, albo w niektórym potocznym słownictwie – to zupełnie coś innego znaczy. Poza tym – każdy z was ma Anioła Stróża i niestety – anioły się nudzą. Czas w końcu, aby anioły zaczęły pomagać, ale one czekają na to, aż ktoś je poprosi. Nie mogą ingerować, nie mają prawa ingerować w żadnego człowieka, tak jak nie mają praw ingerować istoty negatywne – tak je nazwę – w nikogo, jeśli ten ktoś sobie tego NIE ŻYCZY. One mają obowiązek odejść. Tak się umówiliśmy, że są dotąd, dopóki nikt ich nie wyrzuci. Nie mówię o istotach z innych planet, które żyją na innych planetach, o tych, które są na Ziemi.

Basmat:
Maria Magdalena mówi, że nasze skafandry często się niszczą, zużywają i dlatego warto je wesprzeć, żeby sobie pomóc, żeby nie czuć bólu czy dyskomfortu. Ona mówi: „Dajcie radę jeszcze przez ten czas, ale ciało proszę żebyście wzywali do zdrowia”. I ona mówi, żeby nie wypowiadać, że chcemy wyglądać na lat tyle i tyle tylko żeby żądać, żeby żądać odmładzania, zdrowienia ciała, żeby nie prosić, a wymagać.

Pytanie:
Do kogo są kierowane wtedy te żądania? Do swojego wyższego JA, tak?

Maria Magdalena:
Tak. A Stwórca ukochał wszystkie swoje dzieci.

Pytanie:
Chciałabym z wami częściej się spotykać i częściej rozmawiać. Jak to zrobić żeby było możliwe?

Izyda:
Każdy z was ma możliwość odbierania nas i w pewnym momencie wszyscy ludzie będą  mogli tak samo nas odbierać. Może jedni będą dostrzegać, inni odczuwać inni słyszeć – na początek. Ja czekam na ten czas, żebyście mogli ze mną rozmawiać jak z przyjaciółką, jak z kimś bliskim, nawet się posprzeczać, trochę pożartować.

Pytanie:
Jak wygląda codziennie życie Wniebowstąpionych Mistrzów?

Izyda:
Bezgraniczna miłość i równowaga. Nieocenianie, przebaczanie, nawet jeżeli ktoś zrobił krzywdę komuś, jednak przebaczanie. I jeżeli dojdzie się do tej równowagi to jesteś kolejnym Wniebowstąpionym Mistrzem. Nic więcej nie trzeba. To jest tak niewiele, a jednak tak wiele. Najważniejsze jest zrozumienie, żebyście zrozumieli, że niczego nie potrzebujecie. Wystarczy po prostu być i pozwolić swoim ciałom świecić, bo wtedy jesteście widoczni.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?