KONFERENCJA KOSMICZNA I DUCHOWA EWOLUCJA CZŁOWIEKA

 KONFERENCJA

KOSMICZNA I DUCHOWA EWOLUCJA CZŁOWIEKA
Dr James J. Hurtak & dr Desiree Hurtak
20-21 października 2023
Centrum Konferencyjne Vizja Park
WARSZAWA, ul. Okopowa 59

Planeta Ziemia doświadcza obecnie wiele zmian środowiskowych, zmiany świadomości, a wszystkie dziedziny nauki robią milowy krok naprzód. To prowadzi nas do znalezienia naszej własnej nielokalnej świadomości, w której jako ludzie, możemy być w mentalnej komunikacji z innymi rzeczywistościami, niezależnie od tego, czy znajdują się one w świętych miejscach na naszej planecie, takich jak Wielka Piramida, czy w przestrzeni kosmicznej.
Kiedy budujemy bardziej pozytywną przyszłość, jesteśmy przygotowywani do komunikacji także z naszymi kosmicznymi braćmi i siostrami. Z wyższej kosmologicznej perspektywy jesteśmy przygotowywani do doświadczania rzeczywistości o wyższym wymiarze.

PROGRAM KONFERENCJI:

Piątek, 20.X.2923 r.
Godz. 17:00 – 20:30

INTELIGENCJE KOSMICZNE
*    Piramidy i połącznie kosmiczne;
–    Piramidy na Marsie
*    Egipt i Wielka Piramida – punkty energetyczne na Planecie Ziemia;
*    Cywilizacje pozaziemskie – nawiązanie kontaktu – badania Państwa Hurtak;
–    Ujawnienie rzeczywistości i cywilizacji pozaziemskich.
*    Praktyczna wiedza jak możemy uwolnić się od zaśmiecania i degradacji  naszej Planety.

Sobota, 21.X.2023 r.
Godz. 10:00 – 20:00

CZŁOWIEK JAKO ISTOTA WIELOWYMIAROWA
*    Zmiany na Planecie Ziemia – środowiskowe, geofizyczne i zmiany     świadomości;
*    Nasze ciało jako subtelna maszyna energetyczna;
*    Zmiany na Ziemi jako droga do Piątego Wymiaru;
*    Rola Polski w procesie rozwoju duchowego na naszej Planecie;
*    Moc medytacji w docieraniu do naszej Nadświadomości (Wyższej Jaźni);
*    Muzyka i moc w kontekście medycyny wibracyjnej;
*    Komunikacja z naszymi Kosmicznymi Braćmi i Siostrami i przygotowanie do     doświadczenia rzeczywistości w wyższym wymiarze.
*    Całun Turyński.
*    Światy równoległe – jak to działa?

Rejestracja on-line: www.kluczehenocha.pl/konferencja2023

Wykładowcy:

      Dr J. J. HURTAK oraz dr DESIREE HURTAK są naukowcami, futurologami oraz znanymi ufologami. Dr J.J. Hurtak jest autorem bestsellerowej Księgi Wiedzy: Kluczy Henocha®, przetłumaczonej na 33 języki, w tym polski. Dr. JJ Hurtak i jego żona, dr Desiree Hurtak są założycielami Akademii Nauk Przyszłoci, międzynarodowej organizacji pozarządowej. Napisali razem wiele książek, w tym The Overself Awakening, Salvator Mundi, Pistis Sophia: Text and Commentary i więcej. Razem Państwo Hurtak są współautorami Mind Dynamics In Space and Time, we współpracy ze światowej sławy fizykiem, dr Elizabeth Rauscher opiującej rygorystyczne badania naukowe zdalnego widzenia i rozwoju świadomości, a także książki napisanej przez dr J.J. Hurtaka wspólnie z fizykiem Russellem Targiem p.t. End of Suffering (Koniec Cierpienia). Kontynuacją tych książek jest Giza’s Industrial Complex, której współautorem jest James Brown. Ich najnowsza książka nosi tytuł Sound (2023), która była numerem 1 na Amazon w swojej kategorii.

     Państwo Hurtak są również dobrze znani ze swojej inspirującej muzyki, w tym płyt CD takich jak Sacred Name Sacred Codes i najnowszego Sacred Ciphers of the Divine Mother (2023) przy współpracy z muzykiem i kompozytorem Steven’em Halpern. Razem Pańtwo Hurtak zdobyli również piętnaście nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych za filmy animowane i graficzne dotyczące eksploracji wyższej świadomości, takie jak Merkabah, The Light Body, Initiation, The Voice of Africa i Gates of Light. Dr Hurtak pojawił się w Netflix, BBC Radio, GAIA TV, Coast-to-Coast AM, Deepak Chopra’s Wellness Radio (Sirius XM) i Hay House Radio, wymieniając tylko kilka.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?