PODRÓŻE ASTRALNE I TRANS-LOKACJA (11)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r. (11)

PODRÓŻE ASTRALNE I TRANS-LOKACJA (11)

Pytanie:
Po pierwszej Ceremonii w Egipcie, było powiedziane podczas którejś sesji, że przyjdą takie czasy, że będziemy mogli podróżować astralnie, nie w ciele. Ciało fizyczne zostanie na łóżku a my, nasza świadomość będzie udawać się w różne miejsca. Czy to jest ciągle aktualne, czy to dotyczy tego naszego obecnego życia tutaj?

Izyda:
Mówisz o podróżowaniu zostawiwszy swoje ciało i wracasz z powrotem do swojego ciała, wracasz skądś, z jakiejś podróży i wchodzisz w ten swój skafander z powrotem. Tak, to jest możliwe choć ta przestrzeń dopiero się dla ludzi otwiera.

Pytanie:
Ale czy nam będzie to do czegoś potrzebne tu w tym życiu? Czy będą takie możliwości na  Nowej Ziemi?

Izyda:
Nie. W przestrzeni Nowej Ziemi będąc nowymi ludźmi, to wy możecie się przemieścić w każdej dowolnej przestrzeni, zabierając swoje ciało, wcale nie będziecie musieli go zostawiać. Natomiast tutaj chodziło bardziej o to, że ktoś nie mógł się przemieścić do jakiegoś miejsca bo ono było dalekie, to on mógł tam być. Jednak nie zawsze ta osoba jest potem w stanie dotrzeć do swojego ciała.

Pytanie:
Skoro w piątym wymiarze nam to nie będzie potrzebne to pytanie, czy w tym życiu będziemy to robić, czy będzie taka potrzeba?

St. Germain:
Jeshua przemieszczał się w ten sposób zabierając ciało, będąc w różnych miejscach. Jeżeli człowiek nie potrafi zabrać swojego ciała to potrafi przemieścić się bez niego, ale powinien to zrobić z rozwagą. Czyli jeżeli czuje się swobodnie w takim przemieszczaniu się, wyjściu i wejściu z powrotem do ciała, to wtedy jest to dla niego bezpieczne, ale jeżeli jest w nim jakiś lęk, albo jakoś niekomfortowo czuje się przy powrocie to powinien to zostawić. W tym momencie, jeżeli uruchomimy wysokie czakry w nas, w tym momencie możecie zrobić bilokacje czyli zabrać ciało, przemieścić się w całości. Na Nowej Ziemi to nie będzie potrzebne, to jest dla tych, którzy chcą to wykonywać teraz, ale powinno to być z rozsądkiem robione.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?