REINKARNACJA – POPRZEDNIE WCIELENIA (9)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r. (9)

REINKARNACJA – POPRZEDNIE WCIELENIA (9)

Pytanie:
Czy wcielenia, które są czasami pokazane w czasie sesji riberthingu – one faktycznie są faktycznie naszymi?

Maria Magdalena:
Mogą być waszymi, mogły być też osób bardzo wam bliskich dlatego, że nie zawsze odbieramy tylko swoje życie. Często odbieramy kogoś bardzo nam bliskiego. Jeżeli byliśmy w jakimś miejscu, coś się stało z kimś, odszedł, zginął, a myśmy to widzieli, to my możemy przyjąć to jako swoje, chociaż nie zawsze jest nasze. Bliskość tego zdarzenia powoduje, że to zapadło nam w pamięć. Trzeba to poczuć. Jeśli czujesz się z tym dobrze, to przyjmij, że to jest twoje.

Pytanie:
A czy to nie jest tak, że obecnie to jest nasze ostatnie wcielenie, a późnej nas zaprowadzicie na nasze życzenie, żeby nie powiedzieć żądanie od razu do Centrali, albo gdzieś jeszcze wyżej?

Jeshua:
Centrala niech pozostanie – wszystko jedno jak ją nazwiemy – ale to człowiek, jeżeli odchodzi i zostawia swoje ciało tutaj, powinien nie bać się śmierci. Jeżeli się nie boi – jest w stanie odróżnić miejsce, gdzie może pobyć w tych przestrzeniach, odpocząć i pozostać, a nie decydować się na kolejne: powrót i przyjście. Niektórzy uważają, że czas karmy się skończył, bo to prawda. To nie jest nasza wyrocznia. To jest coś, co możesz zmienić. To światło, które tam ludzie widzą przechodząc – to nie ma być poszukiwanie Światła – to jest odczucie. Osoby bliskie, które pojawiają się, one często są w miejscu, do którego my nie chcemy iść, więc nie idźmy wtedy dlatego, że lubiliśmy naszą babcie, czy dziadka, tylko wybierzmy sami. Wypowiedzmy jeszcze w swoim życiu tutaj, że to jest nasze ostanie życie i w tę przestrzeń nie chcę wracać – a nasza energia nie popłynie do miejsca skąd jest kołowrót odejść i powrotów.

Pytanie:
Jeśli ktoś stanie się Wzniesionym Mistrzem, to weźmie swoje ciało ze sobą do nieba?

Jeshua:
Tak…

Pytanie:
I co z tym ciałem zrobi tam, na Górze?

Izyda:
Jest w innej formie. Ciało z formy węglowej staje się ciałem krystalicznym i wtedy jest możliwe wzniesienie razem z ciałem?. Forma ciała się zmienia i dlatego może ulec wzniesieniu.

Pytanie:
Jak to będzie widziane przez inne osoby, które tego nie będą mogły doświadczyć?

Izyda:
Będzie widziane, że przenosisz się z przestrzenią ciała, czyli tak, jak wyglądasz, a one będą odczuwały, że niczego nie ma. Myślę, że niektóre z osób nie będą rozumiały co się dzieje, będą poszukiwały kogoś, kto według nich zaginął – a on wzniesie swoje ciało.

Pytanie:
Dużo jest takich przypadków?

Izyda:
Jest liczba, która mówi, że to będzie niewiele osób. Można ją liczyć na tysiące.

Pytanie:
Skoro czas podobno nie istnieje, wszystko dzieje się równolegle czyli równolegle możemy mieć też nasze wcielenia? Czy możemy żyć równolegle w dwóch różnych ciałach?

Jeshua:
Jeżeli istota jest bardzo silna to potrafi żyć w kilku osobach. ale to są już inne, nowe osoby. Ta jej dusza doskonale pamięta, że na przykład była Marią Magdaleną czy kimkolwiek innym i ona ma prawo, ta osoba, ma prawo powiedzieć, że jedna żyje w Stanach, druga np. w Polsce, trzecia w Czechach i te trzy osoby doskonale wiedzą, że były Marią Magdaleną.

Pytanie:
Mając świadomość, że mieliśmy różne wcielenia, które się kończyły, to czy proces reinkarnacji to jest przechodzenie od jednego do drugiego czy – w sytuacji kiedy wcielenia są w tym samym czasie, to czy później każda część duszy ma osobną ścieżkę? Czy dzisiejsza ja jestem wypadkową wszystkich swoich poprzednich wcieleń?

Jeshua:
Pamięć duszy doskonale pamięta wszystkie twoje życia. Tak naprawdę – każde z was miało ich około tysiąc, a może i więcej i dusza doskonale o tym pamięta, ale te silne życia, te bardzo wysokie życia, które mieliście powodują, że one mają wpływ na teraz, w teraz i stąd pamięć duszy je wychwytuje i przekazuje dalej, abyście o nich wiedzieli.

Pytanie:
A czy w tej pamięci są też przyszłe wcielenia?

Jeshua:
Jeżeli tak wybierzecie ty i twój duch to tak, ale to powinien być twój wybór.

Pytanie:
Ale rzekomo do tej pory cały cykl reinkarnacyjny jak chomik w klatce, był spowodowany tym, że byliśmy przejmowani. Czy teraz już nie ma tego ryzyka?

Jeshua:
Przy osobach o wysokich energiach nie uda się tego zrobić, ale przy istotach ludzkich, które są zagubione – muszę to powiedzieć, przy istotach ludzkich, którym bardzo przeszkadza religia – jest mi trudno to nawet mówić, bo chciałbym żeby było inaczej, to to powoduje, że one są wylęknione, przerażone i decydują się na coś, co nie jest ich decyzją. Osoby energetycznie wzniesionej nikt nie ma prawa zmusić do pójścia w innym kierunku i do decyzji, które nie są jej decyzjami. To już nie dotyczy tych osób. Nie dotyczy to osób, które są w wysokiej energii, czyli uduchowionych osób, które wiedzą, kim są.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?