WSTĘP I OŚWIADCZENIE MARII MAGDALENY (1)

SESJA Z BASMATEM
23 lipca 2022 roku

Kochani,
Publikujemy obszerne fragmenty wyjątkowej sesji z Basmatem, która odbyła się w dniu 23 lipca 2022 roku we Wrocławiu. Oprócz Basmata będącego kanałem przekazującym informacje, oraz niżej podpisanego – w sesji uczestniczyły jeszcze specjalnie zaproszone osoby z grona naszych przyjaciół, którzy byli z nami w Egipcie i brali udział w Medytacji w Wielkiej Piramidzie.
Istoty Światła, które pojawiły się na spotkaniu to: JESHUA, MARIA MAGDALENA, IZYDA, ANUBIS, ST. GERMAIN oraz METATRON, Archanioł RAFAEL i Archanioł ZADKIEL – opiekunowie osób biorących udział w spotkaniu. Pojawiły się również dwie, bardzo bliskie nam Istoty, które niedawno przeszły na poziom Świata Duchowego – IWONKA STANKIEWICZ (Kicia) oraz TOMEK KUKUŁOWICZ (Kuku).
Była to najdłuższa sesja ze wszystkich dotychczasowych – nasze spotkanie z Istotami Światła trwało ponad 10 godzin – więc ilość informacji, które otrzymaliśmy drogą bezpośredniego spotkania jest zbyt duża, aby można było zaprezentować je na naszej stronie w jednym artykule. W kolejnych dniach będziemy więc przekazywać w osobnych wpisach kolejne części tej sesji. Mamy nadzieję, że uznacie je za wyjątkowo interesujące.
Niektóre usłyszane informacje musimy niestety przemilczeć. Część z nich jest niezwykle osobista i dotyczy wyłącznie uczestników sesji i ich najbliższych. Pozostała część jest tak bardzo odmienna od oficjalnie przyjętej interpretacji niektórych dogmatów, tak politycznych, jak i religijnych, że wolimy je zachować w tajemnicy. Nie chcemy budzić sensacji ani burzyć sumień. Nawet bez tego wiele informacji może być sporym zaskoczeniem dla Czytelnika.
Należy pamiętać, że informacje uzyskane są drogą niekonwencjonalną i sceptycy mogą zadawać pytanie: „Skąd wiadomo, że rozmawiamy rzeczywiście z Jezusem, Marią Magdaleną, Metatronem, Izydą, Anubisem czy St. Germain”? Dlatego proszę, aby informacje odczytywać raczej sercem, niż rozumem. Jeśli poczujesz, że odpowiedzi na pytania rezonują z Tobą i Twoim rozumieniem danego tematu – przyjmij je za autentyczne. Jeśli nie – pozostań otwarty, że to może być prawda lecz nie musi. Możesz zaakceptować lub odrzucić wszystko lub część tego, co jest tu przekazywane – decyzja zawsze należy do Ciebie.
W sesji poruszone zostały m.in. następujące tematy: * Czas zmiany… Czas Wydarzenia; * Sytuacja na świecie – Ukraina; * Wydarzenie, Nowa Ziemia – przejście do Piątego Wymiaru; * Nieznane fakty z życia Jezusa; * Każdy z nas ma w sobie ogromną moc; * Reinkarnacja – poprzednie wcielenia; * Święty Graal i Templariusze, oraz wiele innych spraw związanych z przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Andrzej Wójcikiewicz

PROŚBA MARII MAGDALENY

Basmat:
Maria Magdalena ma do nas prośbę, żebyśmy tę informację zamieścili w przestrzeni dla innych osób.

Maria Magdalena:
WSZYSCY ZNAJĄ MOJE ŻYCIE FIZYCZNE W CZASIE, KIEDY BYŁAM ZNANA JAKO MARIA MAGDALENA, ALE JEST WIELE INFORMACJI, BŁĘDÓW, POMÓWIEŃ – NIEPOTRZEBNYCH. JESHUA BYŁ ZAWSZE MIŁOŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA, A JA JEGO. PISARZE, KSIĄŻKI ROZPISUJĄ SIĘ NA TEMAT NASZEGO ŻYCIA, A JA PROSZĘ TYLKO O JEDNO – ŻEBYŚCIE NAPISALI, ŻE BYLIŚMY MIŁOŚCIĄ I ZAWSZE NIĄ BĘDZIEMY. I ŻE Z TEGO PIĘKNEGO ZWIĄZKU NIE POJAWIŁY SIĘ ŻADNE DZIECI. NIE CHCIELIŚMY TEGO. CHCIELIŚMY POCZEKAĆ, ŻEBY ISTOTY TAK DOSKONAŁE POJAWIŁY SIĘ WTEDY, KIEDY LUDZIE BĘDĄ NA ICH POZIOMIE I BĘDĄ MOGLI ZROZUMIEĆ NAWET, NIE UŻYWAJĄC SŁÓW. PRZYPISUJE NAM SIĘ RÓŻNE DZIECI W RÓŻNYCH KSIĄŻKACH Z CZASÓW FRANCUSKICH. CZULIŚMY POTRZEBĘ ŻEBY NIE WYSYŁAĆ CUDNYCH, PIĘKNYCH ISTOT W TRUDNE ZDARZENIA TAMTEGO CZASU. O TO PROSZĘ.

Zobaczcie jak łatwo jest przypisać komuś jakiś błąd i później powielać go przez tysiące lat, aż w końcu ludzie w to wierzą. Proszę, żebyście byli w przestrzeni Światła, żeby tematy, które są dla was niezręczne – odeszły od was. Bardzo wiele osób kreuje negatywne rzeczy. Niepotrzebnie, bo część z nich się później realizuje. Ja pragnę, żeby wszyscy ludzie o otwartym sercu będąc Światłem w tym fizycznym, ziemskim życiu – mogli przejść przez wszystkie wydarzenia, które tutaj będą po sobie następować. Proszę, żebyście siadali w domu, wygodnie i żebyście płynęli w przestrzeń tak, jakby nic wokół się nie działo. Jeżeli świadomość znajdzie się na bardzo wysokich wibracjach w przestrzeni energii – nic wam nie zagraża. Każde wydarzenie was ominie, które nie jest dla was.

Dalszy ciąg nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?