SIEDEM POZIOMÓW NIEBA (10)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r. (10)

SIEDEM POZIOMÓW NIEBA (10)

Pytanie:
W książce J.J. Hurtaka, autor wymienia 7 poziomów nieba, od pierwszego do siódmego. Od czego zależy to, do którego nieba wchodzi istota fizyczna, kiedy przechodzi do świata duchowego? Co powoduje, że ktoś musi zacząć np. od pierwszego nieba?

Jeshua:
Praca człowieka tutaj, duchowa, energetyczna praca powoduje, że może wybrać przestrzeń nieba. Ktoś, kto nie jest istotą o pięknej energii duchowej nie może przejść bardzo wysoko, musi zacząć od niższych rejonów. Natomiast bardzo wysoka istota, jeżeli wybiera już przestrzeń szóstego, siódmego wymiaru – bo ona może wybrać, ale niekoniecznie może zostać przyjęta. Ona wybiera i jeżeli jest godną osobą energetycznie do tego miejsca, to to miejsce ją przyjmie. To nie jest tak, że jest jakieś złe miejsce i dobre miejsce, one wszystkie te nieba są wysoko energetycznie. Ale istota energetyczna która na przykład wybiera szóste niebo i chce tam być i jest w pięknej energii, to wtedy ona się tam pojawi. A jeżeli nie, to ona może być tylko niżej nawet jeśli wybrała to szóste niebo.

Pytanie:
Rozumiem, że w momencie kiedy ktoś przechodzi na drugą stronę to idzie natychmiast do któregoś z tych nieb czy musi zostać tu na Ziemi czy w czyśćcu, jak to jest?

Maria Magdalena:
Nie ma takiego miejsca. Jest przestrzeń w oczekiwaniu. Często jest tutaj, ale to jej wybór. dlatego, że ona chce być z tymi osobami, napatrzeć się na nie, być obok nich, cieszyć się nimi i dlatego jeszcze jest. Ale w momencie, kiedy  zadecyduje, że chce przejść – to przechodzi. Są osoby bardzo zagubione jako dusze, które potrafią być w jakichś przestrzeniach budynku, przyrody. To są osoby po różnych wypadkach nagłych – to wielu z nich się pomaga, aby mogły wejść do miejsca, które wybiorą. Nie do miejsca światła. To nie oznacza, że to ma być negatywne miejsce. Ale to one wybierają czy chcą zejść jeszcze raz czy nie. Pamiętajcie o tym, że ten kołowrót to jest moment na decyzję – czy zabieram ciało, czy przechodzę normalnie i zostawiam ciało, czy chcę wrócić, czy chcę zostać Wzniesionym Mistrzem?

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?