SIEDEMDZIESIĄT DWA ŻYWE BOSKIE IMIONA NAJWYŻSZEGO

W tym miesiącu ukazała się w języku polskim światowej sławy pozycja autorstwa dr. Jamesa J. Hurtaka, autora m.in. Księgi Wiedzy – Kluczy Henocha p.t.:

SIEDEMDZIESIĄT DWA ŻYWE BOSKIE IMIONA NAJWYŻSZEGO

Książka dr. J.J. Hurtaka jest wyjątkowym wydarzeniem na polskim rynku wydawniczym, ponieważ w niezwykły sposób uświadamia Czytelnikowi niezliczoność aspektów i „Twarzy” Najwyższego, dając do ręki narzędzie bezpośredniego kontaktu z Jego Stwórczą Mocą.
Według autora – idea Boga znajdującego się „gdzieś we wszechświecie” zamiast Boga w sercu była historycznie błędnie uwypuklana. Bóg odległy, Bóg „piekła, ognia i potępienia” stał się ostateczną nagrodą wielu teologii. Wszystko to zmienia się wraz z bezpośrednim doświadczeniem samych Świętych Imion. My sami możemy wznieść się ponad kulturowy i narodowy etos minionych pokoleń i zbliżyć się do samego Wiecznie żywego Słowa, które zachowuje bezpośrednią zdolność do łączenia nas z Boskością.
Ci, którzy naprawdę zdecydują się studiować i medytować nad tym dziełem, zostaną pobudzeni i przeżyją dogłębne doświadczenie „Świętości”. Może to nastąpić poprzez dowolne formy, od „doświadczenia anielskich istot”, po przebudzenie głębokiej wewnętrznej duchowej obecności. Istotą tej książki jest przedrefleksyjne, post-teoretyczne doświadczenie, zawierające myśli o czystej, wyższej świadomości.
W rzeczywistości przedstawiony tutaj edukacyjny imperatyw poznania aspektów Boskich Imion, może zmienić czytelnika z biernego „prawdziwie wierzącego” i sceptycznego badacza w aktywistę i narzędzie ekumenizmu dostrojone do zaawansowanych i równoległych światów inteligencji. Jednocześnie Imiona te mogą zapewniać boską ochronę.
Autor wyraża również nadzieję, że czytelnik doceni wybór zawartych tu Imion jako unikalne kompendium z judeochrześcijańskich zwojów i tradycji oraz że te Imiona zapewnią pozytywny dialog międzywyznaniowy – ponieważ prawdziwy Żywy Bóg jest ponad wszelkimi religiami,.
Te konkretne Imiona zostały wybrane, aby reprezentować różnorodne aspekty Boskości, aby dać czytelnikowi koncepcję ogromu Najwyższego. Co najistotniejsze, nazwy te zostały podane, aby zachować ich znaczenie. Wiele natchnionych pism Starego i Nowego Testamentu przełożonych na różne współczesne języki usuwało Boskie Imiona w swoich tłumaczeniach. Zamiast tego używano ogólnego terminu „Bóg” lub wspólnego tytułu „Pan”, nie rozumiejąc wielu poziomów znaczenia starożytnych zwojów i prawdziwego powodu, dla którego objawia się tak wiele Imion Boga, w konsekwencji zmniejszając ich wyjątkowość i Moc.
Imiona podane są w językach hebrajskim, aramejskim oraz greckim w ich oryginalnym brzmieniu, co pozwala Czytelnikowi wczucie się w kluczową, świętą moc wibracyjną każdego Imienia. Mają one też praktyczny aspekt włączenia tej Mocy w rozwiązywanie własnych problemów, z którymi borykamy się na co dzień.
Na przykład – jeśli masz problemy ze zdrowiem, możesz posłużyć się Imieniem ANI YAHWEH ROFECHA. W języku hebrajskim oznacza „Jestem YHWH, który Ciebie uzdrawia”. Autor objaśnia to Imię w ten sposób:
„Bóg jest Źródłem nieskończonego uzdrawiania. Jest tym, który może na wieczność przywrócić naszą doskonałą siłę życiową. Ta moc jest związana z uzdrawiającymi promieniami Archanioła Rafaela, który przynosi nam energetyczną medycynę Światła, dla przywrócenia naszego Bycia. Boskość „leczy“ nie tylko niedoskonałość naszego fizycznego ciała, ale też wahania naszego ciała duchowego, przynosząc uzdrowienie na wszystkich poziomach separacji, włącznie z rozłamem religijnym, który oddzielił Judaizm, Chrześcijaństwo i Islam – religie-córki mające wspólny początek w tej samej objawionej Księdze Rodzaju Boga Żywego. Ostatecznie jest to przeniesienie emanacji Prawdziwego i Czystego Światła, zawierające perfekcyjny wzorzec, który przywraca nas z powrotem do Boskiej Perfekcji naszej oczyszczonej potrójnej natury ciała, umysłu i ducha.”
Przy każdym Imieniu podane są również sugestie jak medytować z danym Imieniem oraz wskazówki do wizualizacji.
Książka została wydana jako jednorazowa, limitowana edycja 999 egzemplarzy dzięki współpracy Fundacji Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej MĄDROŚĆ NARODÓW oraz The Academy for Future Science z USA.

Książkę można nabyć poprzez strony:
www.projektujawnianiawiedzy.com
www.kluczehenocha.pl

Tel. do Fundacji: 22 879-8162

Cena: 198.00 PLN

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?