TEMATY RÓŻNE I ZAKOŃCZENIE (19)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r. (19)

TEMATY RÓŻNE I ZAKOŃCZENIE (19)

Pytanie:
Jaki według was jest najlepszy sposób pochówku?

Jeshua:
Najlepiej pamiętać tę osobę taką jaką była. Nie budować jej świątyń po przejściu, bo to jest jej niepotrzebne. To nie jest potrzebne nam, ludzie ziemscy robią to dla siebie. Niech to będzie zgodne z życzeniem tej osoby – jeśli tak chce, niech tak się dzieje. W różnych częściach świata często jest to spowodowane klimatem, pogodą, kulturą. Ja uważam, że tak bardzo nie powinniście przywiązywać się do swoich ciał, ale uszanuje czyjąś decyzję, tak jak sobie zażyczył.

Pytanie:
Czy z duchowego punktu widzenia ma znaczenie sposób pochówku – czy to zwykły pogrzeb czy przez kremacjeę?

Jeshua:
To nie ma żadnego znaczenia, ale niektórzy się boją.

Pytanie:
Czy pozyskane przez Roberta Monroe informacje o pojazdach kosmicznych okrążających Ziemię są prawdziwe?

Izyda:
Jego przekazy były spowodowane odpowiedziami ludzi, którzy w tym uczestniczyli. Większość z tych przekazów jest prawdziwa, ale niektóre z tych osób, którym wykonywano dzisiejszy regresing, albo przeszły śmierć kliniczną, trochę się w tym pogubiły. Powiedziałabym, że 80% informacji jest prawidłowa.

Pytanie:
Co jest po czarnej stronie księżyca?

St. Germain:
To jest coś, czego tutaj byśmy nie chcieli.

Maria Magdalena:
Dlatego bardzo bym prosiła, żebyście pięknie witali księżyc, ale żeby kobiety nie wykonywały medytacji do księżyca, bo nie wiedzą do której strony to wysyłają.

Pytanie:
Czy medytacje zbiorowe są dobre czy raczej należy od nich stronić?

Izyda:
Jeśli jesteście gronem przyjaciół, to ta medytacja jest wskazana bo jesteście w jednej energii. Jeśli jest was kilkanaście osób to ta energia się zwielokrotnia i ona daje przypływ do waszych ciał światła potężnej dawki energii, takiego płynięcia, rodzaju zadowolenia. Natomiast jeśli to są medytacje nazywane czasami „światowa” – proszę, żebyście w tym nie uczestniczyli. Ale jeżeli czujecie, że to jest ważny temat albo, że trzeba przyłączyć się, aby zwiększyć ilość osób, to proponuje żeby nie robić tego w tym samym czasie, kiedy jest przewidziana medytacja światowa. Zrobić to wcześniej albo zrobić to później.

Pytanie:
Czy każdy z nas ma swojego Anioła Stróża?

Maria Magdalena:
To nie jest tak, że w każdym życiu idziemy z jednym opiekunem, albo z jednym Aniołem Stróżem. Oni się zmieniają w zależności od tego, jak nasza świadomość się zmienia i jak jesteśmy w stanie odbierać bardzo wysokie wibracje. Tutaj na kanapie, za mną siedzi Metatron, bardzo wysoka energia, a jak skromna, nic nie mówiąca. Siedzi i cieszy się, że jest koło Andrzejka i jest jego opiekunem. Często jest tak, że my pytamy, rozmawiamy – oni są zawsze. Jeśli my zapytamy, odpowiedź przyjdzie, albo przyjdzie napisana. Usiądźmy, zapytajmy i albo usłyszmy, albo zapiszmy na kartce – odpowiedź przyjdzie.

Metatron:
Ja cały czas byłem z wami w Egipcie. Poprosiłem o kształt ustawienia w czasie medytacji w Wielkiej Piramidzie i patrzyłem na was na statku i widziałem, że jesteście w różnych grupach. Prosiłem wszystkich waszych opiekunów, którzy są z wami na co dzień, żeby was bardzo mocno wsparli. I tak się stało.

Pytanie:
Mam pytanie do Jeshuy – lat temu 10 byliśmy w Niemczech na spotkaniu z Mother Mera. Twierdzono, że ona jest reinkarnacją Matki Boskiej czyli Matki Jeshuy. Czy ona faktycznie jest inkarnacją Twojej Matki?

Jeshua:
Mojej Mamy nie ma na Ziemi. Mojej Mamy nie ma na Ziemi od czasu kiedy odeszła.

Pytanie:
To kim jest Mother Mera?

Jeshua:
Ona miała bardzo wysokie reinkarnacje, ale jej ego poszło za wysoko. Czasami na naszych spotkaniach, jeśli chcemy kogoś wesprzeć zdrowotnie, to podchodzimy do każdej osoby, ale ja proszę, żeby była informacja, że podchodzimy, jeśli ktoś ma takie życzenie.

Pytanie:
Czy są jakieś inne osoby, niekoniecznie w polityce, z którymi współpracujecie, a z którymi my powinniśmy się poznać, albo wy chcecie żeby nasze drogi jakoś połączyły się albo skrzyżowały, czy też nie ma takich osób i mamy się trzymać w swoim własnym szmaragdowym kręgu?

St. Germain:
Są osoby, z którymi współpracujemy. Jest potężna grupa ze Stanów Zjednoczonych ludzi, ale uważam, że powinniśmy to zostawić. Nie ma przypadków i są przypadki. Jeśli macie się spotkać, to to spotkanie dojdzie do skutku. Chciałbym żeby ono było przypadkowe. Jest grono ludzi również w Rosji. Jest grono ludzi, które jest w Skandynawii. Właściwie w każdym kraju są ludzie, z którymi współpracujemy, ale może nie tak szczególnie. Chciałbym żebyście, jak rozejrzycie się w czasie bycia ludźmi Nowej Ziemi, żebyście zobaczyli ich wszystkich razem i wtedy to będzie ten czas na to, żeby się poznać, polubić.

Pytanie:
Powiedz, dlaczego chrześcijanie są prześladowani w wielu krajach? W Nigerii ostatnio, w Chinach, paru innych państwach afrykańskich porywa się księży, porywa się albo morduje chrześcijan bo jest tam islam, albo inne radykalne odłamy. Kiedy przyjdzie czas, kiedy ludzie różnych religii będą mogli spokojnie koegzystować?

Jeshua:
Bardzo na to czekam, żeby ludzie różnych religii mogli się ze sobą porozumieć i potrafić rozmawiać. Kościół wszedł mieczem ze swoją religią. Zginęło bardzo wiele osób, które nie chciały przejść, które nie rozumiały tego, które były w innej kulturze. Jak ci ludzie dzisiaj mogą patrzeć na tę religię, skoro ich rodziny, ich przodkowie zginęli tylko dlatego, że nie chcieli przyjąć chrztu? To powinien być nie miecz, a lilia – jako kwiat miłości, jako kwiat Marii Magdaleny.

Pytanie:
A co myślisz o naszym papieżu, Janie Pawle II?

Jeshua:
Był konserwatystą. Starał się niczego nie zmieniać tak, jak jego poprzednicy szli. Był wspaniałym mówcą i poprzez swoje słowa potrafił pięknie trafiać do ludzi. Bardzo wiele pozostawiał do przemyślenia i to było bardzo piękne, ale jako człowiek już starszy i schorowany uważam, że powinien mieć czas na to, żeby przejść nie przed kamerami i z godnością, ale swoją. Nie powinno być tak, że ten człowiek jest do końca filmowany. Powinien mieć możliwość przejścia przez swoją chorobę.

Pytanie:
Chciałam zapytać kim był Sai-Baba?

Jeshua:
To bardzo wysoko Wzniesiony Mistrz. Ludzie go bardzo dobrze odbierali i on był bardzo autentyczny w tych swoich działaniach. Pomagał wielu ludziom.

Pytanie:
Joshua, czy możesz nam jeszcze powiedzieć, jak powinny wyglądać nasze „praktyki religijne”?

Jeshua:
Najważniejsze jest rozmawianie… rozmowa czy z twoimi Aniołami, ze mną, czy ze Stwórcą. To jest najważniejsze. Ta rozmowa jest modlitwą, bo ty masz wtedy do mnie zaufanie, możesz rozmawiać ze mną na każdy temat, a ja staram się w jakiejś formie pomóc. I to wystarczy. Bycie dobrym człowiekiem i rozmowa. I nic więcej nie trzeba.

PODZIĘKOWANIE

Basmat:

Chcieliśmy wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za tę przepiękną sesję, za to, że byliście i mam nadzieję, że będę mogła też was widywać i rozmawiać z wami za jakiś czas. Archaniele Zadkielu, Archaniele Rafaelu, Metatronie, Izydo, Mario Magdaleno, Jeshua, St. Germain, Anubisie – bardzo dziękujemy za nasze spotkanie. Dziękujemy też Iwonce (Kici) i Tomkowi (Kuku) że byliście z nami. Wiem, że możemy nawet milczeć i nas wspieracie, pomagacie, pozwalacie podnosić naszą świadomość, bycie dobrym człowiekiem.

Koniec sesji z Basmatem z dnia 23 lipca 2022 r.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?