TEORIA RESETU (16)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r. (16)

TEORIA RESETU (16)

Pytanie:
Chciałabym zapytać o teorię tzw. „resetu”. Mówiło się, że co 365 lat dochodzi na Ziemi do resetu, gdzie ten reset jest związany z tym, że wydarza się jakaś wielka katastrofa, np. znajduje się różnych częściach świata zalane błotem budynki, na których potem powstawało kolejne miasto. Co takiego wydarzyło się ok roku 1700, że raptem nastąpiło w dużej mierze wyludnienie Ziemi, bo to widać choćby po fotografiach. Pozostały budynki, architektura, których my dzisiaj nie potrafimy zbudować. Co się takiego wydarzyło?

St. Germain:
Przychodzi taki moment, że ludzie w swoim rozwoju cywilizacyjnym przestają dostrzegać drugiego człowieka. To tak jak z czasem Atlantydy, wszystko pięknie się rozwijało, ale przyszedł taki moment, że człowiek przestał być ważny, że urządzenia i mechanizmy zdominowały prawdziwą przestrzeń człowieka. Wtedy zdarza się – dzisiaj określilibyśmy – rodzaj kataklizmu, lawiny błotne, powodzie, trzęsienia ziemi, potężne susze. Wszystko to powoduje, że ci ludzie odchodzą sami. Przy zabieraniu tych osób odchodzą też ci dobrzy. Ale uznajemy, że to dla dobra wszystkich. Ci dobrzy za chwilę się pojawią a ci, którzy powinni odejść, tę swoją przestrzeń wypełniają czasem zrozumienia siebie i dopiero wtedy mogą powrócić.

Pytanie:
Czy największa walka odbywa się teraz na planie fizycznym czy na planie niefizycznym?

Jeshua:
Na planie fizycznym tej walki nie widać chociaż się odbywa, ale na planie niefizycznym, odbywa się dużo większa. Bo to jest walka o bycie, a pewne istoty odchodzą – nie mogą tutaj zostać dłużej. Część istot, których nie wymieniamy z nazwy, próbuje zmienić siebie, próbują przyjąć naszą pomoc, chcą stać się ludźmi, innymi ludźmi, ale na to jest już za późno. Uważamy, że to jest kolejna droga i próba pozostania, ale ich czas się skończył.

Pytanie:
Czyli to dobrze, zbyt długo żyliśmy w zniewoleniu?

Jeshua:
Tylko proszę, żebyście pamiętali, że istoty, które mogą się pojawić z innych planet powinny mieć nieparzystą liczbę palców.

Pytanie:
Czyli tak jak my?

Jeshua:
Tak, tylko mogą mieć na przykład trzy palce. I wtedy każdy z was będzie wiedział, że to są istoty, które wam dobrze życzą.

Pytanie:
A te z czterema czy z parzystą ilością palców, one nie?

Jeshua:
Nie. Ale przyjmijcie, że to jest wasz czas, czas ziemskich ludzi. Istoty z planet powinny pomagać, a nie przeszkadzać.

Pytanie:
Na ile teoria 3 dni ciemności ma szansę się zrealizować?

Basmat:
Tak, była kiedyś taka informacja że przyjdą trzy dni ciemności jak w Apokalipsie Św. Jana. Ale Apokalipsa Jana jest błędnie odczytywana w różnych tematach i sprawach. Jest przyjmowana trochę negatywnie, niepotrzebnie czasami. Maria Magdalena mówi, że ona jest skłonna określić 3 błyski czyli, że może być jakaś ciemność, ale nie koniecznie 3 dni, 3 doby. Przecież może być jakaś awaria, może nastąpić brak zasilania, ale mówi, że raczej 3 błyski i jakieś wstrząsy. Na ten moment tak mówią.

Pytanie:
A czy ludzie na Ziemi nie będą podlegać jakimś napromieniowaniom czy innym rzeczom? Bo mówi się, że w tym czasie należy się schować w budynku, nie patrzeć przez okno. Mnie zastanawiało co takiego może być, żeby nie patrzeć przez okno. Gdzieś trafiłam też na informację, że to promieniowanie będzie bardzo silne z Kosmosu w tym czasie, ale ono nie będzie przechodzić przez mury, beton – może dlatego należy być daleko od okien.

Basmat:
Maria Magdalena przypomina nam – mówiła to już wcześniej wiele razy – żeby zrobić zielone orzechy z miodem – orzechy pokroić i zalać miodem. To po odkręceniu jest czysty, prawdziwy jod. Jak postoi kilka tygodni, to okazuje się, że miód zaabsorbuje te orzechy i zrobi się zielony płyn i ten płyn ma więcej jodu niż pobyt nad morzem.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?