WYDARZENIE, NOWA ZIEMIA – PRZEJŚCIE DO PIĄTEGO WYMIARU (5)

Kontynuacja sesji z Basmatem z 23 lipca 2022 r.

WYDARZENIE, NOWA ZIEMIA – PRZEJŚCIE DO PIĄTEGO WYMIARU (5)

Pytanie:
Mówiliście kiedyś, że w czasie Wydarzenia będą „dwa słońca”. Co mieliście na myśli?

Izyda:
Tak, pojawią się dwa słońca. Jedno słońce będzie to naturalne, bardziej żółte. Jedno słońce będzie o takim zimnym kolorze… takim bladym, kremowym. To nie będzie ciepłe słońce. Zobaczycie błyski…

Pytanie:
Co powinniśmy wtedy zrobić, jak się zachować?

Izyda:
Zachować spokój, czuć miłość bliskich.

Pytanie:
Czy to będzie moment, kiedy będą na Ziemi jakieś fizyczne zmiany, czy to będzie moment, kiedy będziemy przeniesieni na Nową Ziemię?

Izyda:
Tak. To będzie czas, kiedy część osób odejdzie, a część osób będzie przeniesiona. Nawet tego nie zauważycie, jak nagle poczujecie się dobrze i bezpiecznie. Wtedy, kiedy będą błyski może dojść do zatrzęsienia ziemi. Użyłam słowa „może dojść”, ale proszę, żebyście pamiętali o jednym. To wy jesteście Światłem tej Ziemi i wy jesteście Światłem dla tych ludzi, którzy dopiero się przyglądają na to, co się dzieje i wydarza. To wy jesteście naszymi stopami, dłońmi, sercem, przez które możemy być z wami blisko.

Pytanie:
Wracając do Wydarzenia, czy chodzi o jakąś perspektywę czasu, czy ma być w tej ilości palców dłoni, czyli w perspektywie następnych pięciu lat?

St. Germain:
To delikatnie się przesunęło, ale bardzo delikatnie, chociaż świetliści ludzie przepowiadali tęczę, która teraz ma nadejść. Ja przyzwalam na to i proszę, żebyście też przyzwolili, żeby to był ten czas.

Pytanie:
Czyli ten czas ma się zdarzyć w ciągu około pięciu lat, tak?

St. Germain:
Tak.

Pytanie:
Czy będziemy otoczeni tą samą rodziną… znajomymi. Na ile będziemy pamiętać to, co było wcześniej?

St. Germain:
Pamięć zostanie, ale znajomi i przyjaciele – niekoniecznie, bo to będą tylko ci ludzie, którzy będą gotowi na przeniesienie.

Pytanie:
A co się stanie z tymi, którzy nie przejdą?

St. Germain:
Będą zostawali w trzecim wymiarze, albo będą odchodzili. Czas na przejście będzie przyzwoleniem tylko w tym momencie. Ten moment będzie długi, ale nie na tyle długi, żeby przestrzeń czekała na osoby, które nie są zdecydowane.

Pytanie:
Jak długi?

St. Germain:
Nam jest trudno mówić o czasie ziemskim, ale przyjmijmy, że to będzie kilkanaście waszych miesięcy.

Pytanie:
Czyli wszystko to, co ma służyć ludziom lepiej – to wszystko będzie na Nowej Ziemi, tak?

St. Germain:
Tak.

Pytanie:
A co będzie ze zdrowiem ludzi. Czy będzie podobnie tak, jak teraz i trzeba będzie wykorzystywać jak teraz łóżka medyczne, na których kładzie się ludzi – czy ta technologia będzie dostępna?

St. Germain:
Piramidy, tam gdzie byliście w Visoko, w Bośni, służą uzdrawianiu ciała – wszystkie pięć. Ale przy przejściu wybierasz ciało jakie chcesz mieć. Możesz mieć ciało, które ma lat tyle, albo tyle. Albo możesz mieć ciało, które ma lat pięć zero zero (500), ale czując się jak osoba, która czasu ziemskiego ma lat 20. To niech będzie wasz wybór. Przechodząc tam wybieramy siebie takiego, który najbardziej nam odpowiada, jakim pragniemy być – również w naszym ciele fizycznym.

Pytanie:
Jak długo będziemy tak żyć?

St. Germain:
Tyle, ile chcemy. Nie ma ograniczenia czasowego. Niektórzy z was wybiorą przestrzenie wyższe, ale wtedy już pozostaną bez ciała fizycznego. To nie jest tak, że każdy musi, czy powinien być w Wymiarze Piątym, czyli na Nowej Ziemi. Może być w wyższych wymiarach… a duch każdego z was – was tam poprowadzi. On już to wie.

Pytanie:
Są ludzie, którym wszystko, co zaplanowali w życiu się wydarzyło. Czy tam będzie dalej, bo tak nam przepowiedziano?

St. Germain:
Każdy z was mówi, że chce, aby był tutaj raj na ziemi, czyli piękna przestrzeń nieba na ziemi, a jest tyle różnych konfliktów, programów. Wypowiedzmy o poprowadzenie przez Ducha, przez Shekinah – i niech się tak stanie. Ten wybór będzie płynął przez przestrzeń twojej duszy. Ona pamięta wszystko. Pamięta też, że powiedziałeś, że przychodzisz tutaj żeby to zrealizować. Wy tak często ulegacie różnym wpływom, tematom. Niepotrzebnie. Wy wybieracie zamiast niej.

Pytanie:
Czyli widzicie nas również na Nowej Ziemi?

Izyda:
Nie rozmawialibyśmy tutaj z wami, gdybyśmy uważali inaczej.

Pytanie:
A jak będzie wyglądać nasze życie na Nowej Ziemi? Czy ono będzie takie jak teraz, podobne do tego, czy będziemy robić coś zupełnie innego?

Izyda:
Będziecie szczęśliwi szczęściem. Nikogo nic nie będzie bolało, nie będzie tam żadnego smutku. Powiecie, że to jakaś utopia. Nie. To jest wymiar, w którym realizujesz wszystko to, czego pragniesz. Stwarzasz tak jak Jeshua, ale nie możesz ingerować w kogokolwiek i cokolwiek w formie negatywnej. Może być tylko i wyłącznie forma pozytywna. Wystarczy po prostu być, huśtać się na huśtawce, pływać w morzu i tańczyć ze stokrotkami na głowie.

Pytanie:
A ja mam pytanie czy program Gessara, opracowany przez Nessara, który jest ogłaszany, że to będzie właśnie w tym złotym wieku, gdzie wszyscy będą mieli  zagwarantowaną jakąś kwotę podstawowego dochodu, że ludzie nie będą cierpieli głodu, że będą już replikatory i że życie będzie wyglądało zupełnie inaczej. Mówi się, że ty St. Germain jesteś jego autorem, że ty zbierałeś fundusze na światową Gesarę.

St. Germain:
Tak, dziękuję, za to przypomnienie. To był mój program, bo chciałem żeby wszystkim ludziom można było pomóc w podobny sposób. Uzgodniliśmy razem, że to będzie najlepsze wyjście i stąd wprowadzamy ten projekt.

Pytanie:
I on będzie na Nowej Ziemi czy jeszcze tutaj, na starej Ziemi?

St. Germain:
Będzie jeszcze na starej Ziemi, żeby ludzie mogli zrozumieć, że nie tylko tutaj jest to możliwe, ale tam tym bardziej.

Pytanie:
Czyli to będzie miało miejsce przed Wydarzeniem?

St. Germain:
Tak.

Pytanie:
Czyli przed Wydarzeniem będziemy już widzieć pozytywne zmiany.

St. Germain:
Tak, tak…

Pytanie:
Jak czas będzie się dla nas liczył po przejściu do 5-go wymiaru? Czym się różni 4-ty wymiar od 5-go?

Basmat:
Czwarty wymiar jest podobny do 3-go. Jest troszeczkę jakby w ładniejszych wibracjach energii. Ale to nie jest wymiar, w którym możesz tworzyć, w którym możesz zmieniać siebie i w którym tak naprawdę ta przestrzeń dla wszystkich ma być pozytywna i szczęśliwa.  Czwarty wymiar to się mówi, że to jest trochę taka walka ze smokiem jeszcze. Może to nie jest fajne określenie, ale w pewnym momencie smoki odchodzą, te istoty odchodzą więc nie mogą wejść do 5-go wymiaru, a tutaj  mogą być jeszcze, więc to jest to, to jest ta różnica. Czyli tak naprawdę to jest spora różnica bo 4 -ty wymiar od 3-go niewiele się różni, natomiast od 5-go różni się już ogromnie. Cały czas się mówi, że wielu ludzi jest już w tej chwili w 4-tym wymiarze.

Pytanie:
No a teraz wracamy sobie, na przykład do tego 3-go wymiaru na Nowej Ziemi i też możemy ustalić sobie ile chcemy mieć lat czy to dotyczy tylko 5-go wymiaru.

Basmat:
Nie, tylko w 5-tym wymiarze.

Pytanie:
Czyli tu każdy wiedzie takie życie jakie jest?

Basmat:
Albo ktoś odchodzi albo zostaje w takiej wersji, w której jest.

Pytanie:
Ja byłam kiedyś w Bibliotece Liści Palmowych i powiedziano nam jak długo będziemy żyć. Teraz z kolei, kiedy mówimy o transcendencji czyli wzniesieniu, to czy te daty, które nam zostały podane to są daty…

Basmat:
… to są daty 3-cio i 4-to wymiarowe.

Pytanie:
Trzecio- i czwarto- wymiarowe, a więc nie przywiązywać do nich wagi?

Basmat:
W tym życiu, w którym jesteśmy teraz – tak, ale w momencie przejścia do 5-go wymiaru czy wyżej, bo to już zależy od osoby, to my możemy sobie ustalić, że chcemy żyć 700 lat , 500, 300, 1000 czy nieskończoność. To już jak kto chce.

Pytanie:
Czyli można to potem zmieniać?

Basmat:
Tak.

Ciąg dalszy nastąpi…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?