W poszukiwaniu wielkiego labiryntu – Egipt, archeologia i rok 2012

ksiazki-w_poszukiwaniu_wielkiego_labiryntuCzy świat duchowy naprawdę istnieje, a jeśli tak – jaki ma wpływ na naszą fizyczną rzeczywistość? Czy Ziemi i ludziom grozi realne niebezpieczeństwo w grudniu 2012 roku? Czy czeka nas przebiegunowanie Ziemi, kataklizmy, tragedie? Czy archeologia i wykopaliska w Egipcie mogą nas przed tym uchronić? Na ile można wierzyć przekazom „z tamtej strony“? Jak bardzo w roku 2012 może być pomocna nauka medytacji i ukończenie kursów rozwoju osobistego takich jak Metoda Silvy, Reiki, Huna, Yoga, itp? Na te pytania i na wiele innych, można znależć odpowiedź w tej książce.

Książka „W POSZUKIWANIU WIELKIEGO LABIRYNTU” jest kontynuacją poprzedniej publikacji Andrzeja Wójcikiewicza – „PRZEBUDZENIE CHEOPSA – Czyli jak zabezpieczyć Ziemię i ludzi przed kataklizmem w roku 2012″. Zawiera opis zdarzeń, badań naukowych, wykopalisk na Ślęży oraz na terenie Trzech Piramid w Gizie. Głównym tematem książki jest historia badań na terenie Nekropolii w Hawarze, w poszukiwaniu Wiekiego Labiryntu opisanego przez Herodota 450 lat p.n.e. Opisane są fakty, które działy się w Polsce i w Egipcie i obejmują okres od maja 2005 roku do grudnia 2010 roku.
Opisane są również próby dyskredytacji Projektu Cheops w Egipcie przez ówczesnego Sekretarza Generalnego Najwyższej Rady Starożytności – dra Zahi Hawassa, który w kwietniu 2009 roku zatrzymał badania i wykopaliska w Hawarze. Podobne próby robione były również w Polsce w programie polskiej telewizji TVN. Zaprezentowany materiał zawiera bardzo ciekawy zestaw informacji uzyskanych m.in. poprzez niekonwencjonalne metody takie jak hipnoza, chaneling telepatyczny oraz radiestzję – dzięki zdolnościom Lucyny Łobos-Brown. W książe cytowne są liczne, nie publikowane wcześniej fragmenty sesji chanelingowych związanych zarówno z badaniami w Egipcie, jak i dotyczące takich tamatów jak sprawy śmierci, sprawy samobójców, sprawy świata duchowego, itp. Autor stara się połączyć dwie – teoretycznie wykluczające się – dyscypliny: naukę i ezoterykę. Poruszany jest również bardzo ważny temat zagożeń roku 2012. Omówione są teorie nadaktywności Słońca, przebiegunowania oraz zagrożenia ze strony „Plantey X” (Nibiru) jak również hipoteza dotycząca „włączenia” ochrony Ziemi i jej mieszkańców z użyciem energii Wielkiej Piramidy, oraz energii ludzi żyjących na naszej planecie.

Gdzie można ją nabyć?

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?