Wirtuozeria niebiańskiego przekazu

W DZIELE mojego życia, opracowaniu, które znajduje się w dziale „publikacje” pod wdzięczną nazwą:  „Tajemnica piktogramów zbożowych oraz egipskich piramid złamana” przedstawiłem metodę, jaką należy się posłużyć chcąc złamać przekaz – kod monumentalnych budowli oraz enigmatycznych znaków powstających niemalże na całym globie.

Zastosowana technika wyprowadzania ciągów liczbowych wywodzi się bezpośrednio z „PRAPLANU”, który zakłada, iż wszystkie budowle są ze sobą powiązane na zasadzie: jedna podwójnym wyrażeniem drugiej np. piramida Mykerinosa: bok podstawy = 108 x 2 = bok podstawy piramidy Chefrena = 216. W przypadku piramidy Cheopsa zastosowałem technikę lustrzanego odbicia, która ukryta jest także w przekazie piktogramów zbożowych. Opracowanie zawiera jeden przykład formacji mówiącej wprost o opisywanej metodzie.

Z uwagi na bardzo dużą ilość wiadomości tekstowych pojawiających się w mojej skrzynce mailowej z zapytaniem „…skąd wziął się praplan…” zdecydowałem się przedstawić kolejny niepodważalny dowód na prawdziwość przekazu obu kwestii tj. piktogramów oraz monumentalnych budowli.
„Złota zasada”, czyli PRAPLAN jest bezpośrednio powiązana z liczbą 4,5 zakodowaną w piktogramach. W odniesieniu do trzech budowli należy rozpatrywać ją, jako liczbę ze składowymi, współczynnikami dającymi łącznie wartość 4,5. Analogicznie do powyższej zasady, każda z budowli musi być wyrażeniem liczby 1,5 która w odniesieniu do potrójnego układu przedstawia wartość 4,5 (1,5 x 3).

Okazało się, iż jedna formacja zamieszczona w opracowaniu to o wiele za mało, aby w pełni przekonać najbardziej zagorzałych przeciwników zarówno „Projektu Cheops” jak i osób, które chcą zgłębić tajniki niebiańskiego przekazu dotyczącego bez wątpienia kataklizmu, który będzie miał miejsce w 12 roku Ery Wodnika.


Powyższa formacja, która zamieszczona jest w opracowaniu, jest nie tylko bezdyskusyjnym dowodem na zależności, PRAPLANU: 108 – 216 – 432, ale także prowadzi do kolejnych niesamowitych korelacji pomiędzy enigmatycznymi formacjami.

Istnieje jeszcze kilka formacji, które mówią wprost o użytej metodzie. Oto dwie z nich:

Formacja ta, tak jak i poprzednia jest wyrażeniem liczb użytych w PRAPLANIE, lecz z małym wyjątkiem, otóż liczby zakodowane we wcześniejszym piktogramie przedstawiają się następująco: 108 – 216 – 432, natomiast w odniesieniu do omawianej formacji zapis ten wygląda: 108 – 216 – 234, czyli LUSTRZANE ODBICIE liczby 432 / 234. Spójrzcie:

  

Dokładne te same parametry, gdzie niebieskie kwadraty są wyrażeniem podwójnej wartości żółtych (Mykerinos 108 – Chefren  216). Najważniejszym przesłaniem jest jednak lustrzane odbicie wyrażone wartością przedstawioną w formie czerwonego kwadratu, który ma się do pozostałych jak: 108 – 216 – 234! Te dwie formacje to podstawa do podjęcia jakichkolwiek działań związanych z wyprowadzeniem prawidłowych wartości opisujących prawidłowe wymiary (tuż po wybudowaniu) egipskich budowli.

Mędrcy z kosmosu operują bardzo dużą ilością kombinacji na przedstawienie identycznych zależności, na co potwierdzeniem jest ten piktogram:

Identyczne przesłanie. Te trzy formacje tworzą spójną całość prowadząc bezpośrednio do PRAPLANU.  Kwadraty, okręgi… odmienna forma, lecz przesłanie identyczne. Innej metody łamania kodów zarówno piktogramów jak i egipskich monumentów po prostu nie ma. Podstawą jest PRAPLAN z liczbą 4,5.


Wszelkie prawa zastrzeżone.

– Arkadiusz Pawliszyn

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?