Złote pręty jako współczesne obeliski egipskie

Celem niniejszego tekstu będzie analiza hebrajskich słów znajdujących się na złotych prętach użytych podczas ceremonii 11 listopada 2011 roku (11.11.11) zorganizowanej w Egipcie, w Kairze, przez Projekt Cheops. Słowa umieszczone na tych prętach ze szczerego złota są zapisane zarówno po polsku, jak i po hebrajsku, co umożliwiło mi bardzo precyzyjną i wiarygodną analizę.
Polski napis na tych prętach brzmi: Nie tylko chlebem człowiek żyje. Aby lepiej zrozumieć głębszy sens, jaki przedstawię za chwilę, dodam, że pochodzi on z Biblii; reszta tekstu jest kluczowa w kontekście tego, o czym napiszę. Samuel celowo wybrał ten właśnie tekst. Odniesienie do Boga i boskości jest tutaj absolutnie kluczowe, co postaram się odkryć w dalszej części tekstu.

(…)Nie tylko chlebem człowiek żyje, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust bożych

— Mt 4,4

Ten konkretny fragment mówi o szeroko pojętej duchowości — nie będę tego tutaj rozpatrywał z punktu widzenia religii. Można się odważyć nawet na pewne odniesienie do sesji z Anną Dolińską, podczas których słowa wydobywają się właśnie z ust. Tak porozumiewa się z nami tamta strona, możemy ją nazywać bogami — to tylko jedna z wielu możliwości interpretacji. Nie to jednak będzie przedmiotem analizy, jednak wiemy, z czym mamy do czynienia dzięki pełnemu cytatowi.
Całość napisów wyrytych na złotych prętach, zapisane zgodnie z transliteracją języka hebrajskiego, oraz wartości liczbowe przedstawiają się następująco:

LA a’aL HLChM LBDV ChYHY HADM
LA (lo) =31 – nie
a’aL (al) = 100 – na, nad, o (czymś)
HLChM (ha-lechem) = 83(1) – chleb
LBDV (lewado) = 42 – on
ChYHY (hey-hiy) = 33 – żyje, żyć
HADM (ha-adam) = 50(2) – człowiek

Teraz czas na gematrię(3) i odkrycie ukrytych tutaj znaczeń, symboli, a także znaków; nie będzie już miejsca na dywagacje, wszystko zostanie wyjaśnione.

31 = AL (el) – bóg
100 = ChVPV (chufu) — Cheops
(4)
83 = ChNKH (chenoh) – konsekrowany, dedykowany
42 = HGDL (ha-gadel, ha gadal) – rosnąć, powiększać się; ALVH (eloa) – Bóg
33 = BAL(5) (ba-el) — odnoszący się do Boga; Bogu
50 = HILH (hila) – aureola, nimb, aura
42 + 33 + 50 + 83 + 31 + 100 = 339(6)
339 = QBL AVR – Otrzymywać(7) Światło

Zapis QBL to oczywiście Kabała, to, czym się zajmuję cały czas, od początku. Nazwałem to Kabałą Światła — to jest całkiem nowa tradycja, nowy przekaz, który jest transmitowany na nową Ziemię. Kabała Światła jest wiedzą/informacją, przekazywaną za pomocą kodu gematrycznego, jako liczby przekształcane w słowa, co pozwala odczytać przekaz.
Widać tutaj także kilka ciekawych zależności, jak na przykład to, że dodanie liczb 33 i 50 daje nam 83, a wszystkie te trzy liczby znajdują się powyżej — tu znaczenie tworzy się nam w magiczny sposób samo. Aureola/aura dedykowana bogu, co powstało przecież ze słów „żyje”, „człowiek” i „chleb”. Jest tu mowa o pożywieniu dla ciała, ale ciała duchowego. Wkraczamy w tym momencie mocno w metafizykę starożytnego Egiptu, gdzie kapłani żywili się światłem, a hieroglifem to przedstawiającym był właśnie chleb.
Nie mam także zamiaru analizować słowa bóg w kontekście teologii. Tutaj sens jest czysto duchowy, a Bóg oznacza absolut, energię absolutną, odpowiedzialną za kreację. To metafizyka, a nie religia.
Zgodnie z tym, co udało mi się odczytać, ostateczny sens przedstawia się następująco:

AURA POWIĘKSZA SIĘ DZIĘKI CHEOPSOWI DEDYKOWANEMU BOGU

Niech te słowa będą dowodem na powodzenie ceremonii z 11 listopada 2011 roku, jej sensu i ukrytego znaczenia. Odczytałem tylko to, co tam było, nie dodałem nic od siebie. Znaki, symbole i liczby są dziedziną, którą się zajmuję na co dzień. Sukces mym dowodem.
Aura, o której tutaj mowa, jest tą samą aurą, która znajduje się w sesjach z Anną Dolińską, aura ta oplata Ziemię, chroni ją i energetyzuje.
Mamy tutaj dość ciekawie wyjaśnione, dlaczego wybrano ceremonię 11.11.11 w Egipcie zamiast odkopania mumii faraona Cheopsa.
Widać wyraźnie, ze złote pręty pełnią tutaj rolę obelisków ze starożytnego Egiptu, ściągają z góry energię słoneczną w dół na Ziemię, i kumulują ją, oddziaływając i uświęcając przestrzeń w około, ale w tym wypadku na całą planetę Ziemię. Obeliski były poświęcone egipskiemu Bogu słońca Ra, który był oryginalnie czczony w Heliopolis (obecnym Kairze). Należy pamiętać, że tu nie mówimy teraz o fizycznym słońcu. Złoto jest naturalnym i doskonałym przewodnikiem elektrycznym(8), co jest także istotną cechą w tej kwestii.

643 & 610

Liczby 643 oraz 610 są również bardzo interesujące, gdyż są wartościami liczbowymi hebrajskich słów zapisanych na złotych prętach w formie końcowej. Oczywiście, obie formy są jak najbardziej prawidłowe. Liczba 610 opowiada nam bardzo ciekawą historię, 610 to QDVSh QSM (kadosz kesem), czyli Święta Magia, a także QSM QRNIIM (kesem karnajim), co oznacza Magiczne Promienie; teraz ten sens okazał się bardzo jasny, stało się oczywiste, że chodzi o promienie słońca, ale nie fizycznego. Promienie są magiczne, święte; chodzi o eteryczne oddziaływanie tamtej strony.
643 ma związek z naszą liczbą 339, 643 – 339 = 304; tutaj sprawa staje się poważniejsza. 
304 = QDVM ChVTzN (kadum chucan), czyli dosłownie Starożytni Kosmici (odsyłam tu do pierwszych sesji z Samuelem). 304 to także wartość liczbowa słowa MSDR (misdar), czyli Zakon. Kto ma uszy do słuchania ten usłyszy, kto ma oczy do patrzenia, ten zobaczy.
Podobnie jak w poprzednim tekście, czyli „Tajemnica Kryształowej Piramidy” i czasie napisania go, tu także nie ma przypadku, chodź i tutaj jest to podświadome. Analizę napisów ze złotych prętów zacząłem dokładnie 6 stycznia 2013 roku (6.1.2013), kończę ją, a raczej piszę ten artykuł dokładnie 1 czerwca 2013 roku (1.6.2013). Jest to dla mnie bardzo symboliczne; chodzi o liczby 1 i 6 i ich kabalistyczne znaczenie na Drzewie Życia. 6 to sefira Tiferet (Piękno), a 1 to Kether (Korona). Jest to ścieżka Gimel – ta informacja jest podana z dwóch powodów tutaj przeze mnie, jako uwiarygodnienie tego, co piszę i niezwykłych zdarzeń losowych, oraz jako ciekawostka dla kabalistów i osób zaznajomionych z tematem. 6 słów tworzy jedno przesłanie; jedno przesłanie jest zawarte w 6 słowach. Muszę napisać coś jeszcze: 6-1 (czyli początek analizy, 6.1.2013) to droga w górę do Korony, a 1-6 (czyli 1.6.2013) to droga w dół, schodzenie światła. To jest dar, dar słońca.
To, co jest na dole jest takie jak to, co jest na górze, a to co jest na górze jest takie jak to co jest na dole.

„Niesiemy Światło wszystkim narodom!” – mówią złote pręty


 1. Gdy potraktujemy M jako Mem końcowe o wartości liczbowej 600 całość sumuje się nam wtedy do liczby 643
 2. Gdy potraktujemy M jako Mem końcowe o wartości liczbowej 600 całość sumuje się nam wtedy do liczby 610
 3. Metoda analizy kabalistycznej polegająca na porównaniu słów hebrajskich o takich samych wartościach liczbowych; metoda ta jest oparta na przekonaniu, że dwa słowa o tej samej wartości liczbowej posiadają jakieś ukryte powiązanie; w grece jest to isopsephia
 4. Mumia Faraona, Piramida Cheopsa a także Projekt Cheops
 5. Nie wolno tego odczytać, jako Ba’aL (Baal), ponieważ tu w środku jest litera ayin a w BAL jest alef
 6. 339 3x3x9 = 81, 81 = ANKI (Enki) — Samuel
 7. Otrzymywać cały czas, a nie raz otrzymać, to jest proces ciągły, tradycja
 8. Zainteresowanych szerzej tym tematem odsyłam do znakomitej książki autorstwa Sir Laurence Gardnera – „Zapomniane sekrety świętej Arki”

– HELIODOR „718″ BIERNACKI
6.1.2013 – 1.6.2013

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?