List z Nieba (07)

30 listopada 2015 roku

Kanał: Basmat

Źródło informacji: Izyda

WYKOPALISKA W HAWARZE

Pytacie skąd bierze się woda w piramidzie mułowej w Hawarze? Ona nieustannie wypływa ze źródła. Wszystko jest ze sobą połączone. Wibracje Ziemi, Planety, dojrzałości duchowej ludzi i wydarzenia, na które wszyscy czekamy. Trudno jest wam czekać, gdyż wasz czas jest tak różny od naszego, ale ten czas jest tym samym czasem.

Chcecie wiedzieć, dlaczego Wielki Labirynt znajduje się właśnie w rejonie Fayoum, a nie w innym miejscu? Ten rejon, rejon Fayoum, miał wyjątkowe znaczenie w starożytności. To było święte miejsce dla nas wszystkich i dla wszystkich ludzi pod względem energetycznym, rozwojowym, edukacyjnym. Labirynt to mechanizm, a znajdująca się tam woda i współpraca z energiami powodowała jego rozwój. Ponadto jest to miejsce waszego stworzenia.

Pytacie również o sens tego, co było powiedziane w czasie sesji z Anią: że „piaski się ruszą i Labirynt sam się odsłoni”. Tak, ruszające się piaski odsłonią Labirynt i będzie to wtedy dopełnieniem i znakiem dla was na podjęcie działań. Tylko żeby ten czas nadszedł – wszystko musi być przygotowane, bezpieczne. Po to są twoje wyjazdy Andrzeju do Egiptu i działania twoich przyjaciół, jak również Istot Duchowych, które was wspierają. Dla was może to być często niezauważalnie, ale macie od nas ogromne wsparcie.

Pamiętajcie ponadto, że Księga Wiedzy (w której wszystko jest zapisane) łączy się z Księgą Ziemi. Dotknięcie tych dwóch kamieni spowoduje, że one się połączą i stworzą to, na co wszyscy czekacie.

ZŁOTE PRĘTY

Ciekawi was, czy funkcja znajdujących się w Egipcie złotych prętów jest cały czas taka sama? Są to nasze wspólne złote pręty i ciągle nabierają niesamowitych wibracji, energii miłości i pokoju nie tylko dla tych miejsc w których są, czy w jakich językach są napisane. Są ważne nie tylko dla Egiptu, ale dla całej Planety. One tworzą kształt, wir wokół siebie, który będzie największą siłą niezmienną i nieprzenikalną dla nikogo, ani przez żadne energie, które jeszcze tutaj się znajdują. Prześlijcie czasami swoją dobrą energię w ich kierunku czy poprzez medytację, czy w innej formie. One (pręty)  jej potrzebują dla wznowienia waszej wiedzy w działaniach tu i teraz.

WIZYTA W KAIRZE

Andrzeju zastanawiasz się, czy twoja ostatnia wizyta w Kairze miała jakieś znaczenie jeśli chodzi o dalsze losy naszych wspólnych badań w Hawarze? Po to właśnie tam podróżujesz żeby to wszystko było przygotowane. Po to są twoje wyjazdy do Egiptu i działania poprzez przyjaciół i Istoty Duchowe, które was wspierają, ale których ty sam nie zauważasz wokół siebie. Pamiętaj one zawsze są wokół ciebie – szczególnie w takich działaniach. Niech płyną te działania do Światła. Andrzeju nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości co do strategii związanej z Egiptem. Twoja głowa i serce są połączone w działaniach. Pragnę ci podziękować i wspierać cię za to, że jesteś mózgiem tej Fundacji i w działaniu i w jednoczeniu osób, które z wami współpracują, grup, przyjaciół. To dobry kierunek, podążaj tą drogą, którą wskazuje ci twoja intuicja i doświadczenie. I zawsze bądź otwarty na każdy impuls, który wskaże ci kolejny krok na drodze do zwycięstwa Światła i Mądrości na Ziemi.

(Andrzej Wójcikiewicz był w Kairze w dniach 2-5 listopada 2015 – patrz Nowości”)

PLANETA NIBIRU

Wasz korespondent internetowy Piotr pyta: „Kiedyś w sesjach powiedziane było, że po roku 2012 pojawi się Planeta Nibiru. Nie jest istotne czy powiedział to Enki, czy Samuel za pośrednictwem medium. Podobne informacje nagłaśniały dzieci indygo a przecież nic szczególnego się nie wydarzyło. W jaki sposób racjonalnie da się wytłumaczyć przedstawione informacje? Kiedy i czy Nibiru pojawi się nad zenitem nieba i o co chodzi z tymi dziećmi indygo?”

Możemy odpowiedzieć jednym zdaniem na wszystkie te pytania. Obiecaliśmy wam ochronę, ale to nie była do końca nasza zasługa. Takich Istot Duchowych, które pragną was wspierać i to realizują jest więcej. Pozwalamy na to, jeżeli widzimy, że te działania są dla waszego dobra. Trajektoria lotu Nibiru została przesunięta. Ten wasz- nasz Świat jest zbyt piękny, a wy – istoty nasze ukochane coraz bardziej docieracie do wyższych możliwości duchowych i coraz więcej was takich się budzi. Macie prawo i szczęście być tutaj i być osobami tworzącymi zmiany. Spójrzcie jak one błyskawicznie następują. To wydarzenie, przejście – czeka ciągle na kolejne obudzone istoty.

To przejście jest w was, a piąty czas to przestrzeń wokół was. Czas najwyższy to zauważyć i rozpoznać własnym sercem. Dzieci, o których wspomniałeś są takie, jak zawsze o nich mówiliśmy, ich czas jest ten sam co wasz. One czekają na was i razem z nami poprowadzą was, a jednocześnie się „przebudzają” fizycznie.

SYTUACJA POLITYCZNA NA ŚWIECIE

Zastanawiacie się jak my, Istoty Duchowe widzimy obecne rządy na Ziemi – w szczególności tych, którzy naprawdę rządzą światem? Pytacie, czy oni pozwolą na jakiekolwiek badania w Egipcie?

Kochani – pytacie, a wszystko ciągle jest w jednej odpowiedzi. Nie patrzcie na grupy czy stowarzyszenia, które uważają się za zarządzające światem. Ten świat mknie do was, do dusz o czystych sercach jakimi jesteście. Żadne techniczne nowości nie pomogą im go wam odebrać. Wykopaliska w Egipcie rozpoczną się wtedy kiedy to co na górze będzie na dole i odwrotnie. Natomiast grunt pod te działania, trzeba jak najbardziej przygotowywać.

Chcecie wiedzieć też – co z imigrantami? Jakie skutki spowoduje zalew Europy przez imigrantów z Syrii, Libii i innych państw dalekiego wschodu – oraz kto tym kieruje? W tragediach tych osób, które uciekają często nie wiedząc dokąd, jest odnalezienie pokoju i ogromne zagrożenia na każdym kroku, które ich dotykają. Niedobre energie mają w tym swój ogromny udział, jak i pazerność niektórych krajów w swojej polityce wrogości i bezwzględności. Niestety przy okazji tych marszów ludzi niczemu niewinnych tylko uwikłanych w tę sytuację – przemieszcza się mnóstwo pracowników sił zła. Przemieszczają się grupy, które chcą wstrząsnąć tym centrum Europy.

Proszę Was o medytacje, działania pokojowe, modlitwy chociaż raz na kilka dni. Proszę wspierajcie Matkę Gaję i cała Planetę. To są ostatnie chwile kiedy mówimy o czymś tak złym.

Ja, Izyda, podobnie, jak wy, którzy odczuwacie coraz bardziej Światłość i ona rozlewa się  na wszystkie miejsca konfliktów również w czasoprzestrzeni, do której na tę chwilę nie macie dostępu – bardzo dziękuję za spotkanie. Przekażcie całej waszej pięknej drużynie, że ja, Izyda, ich kocham i zawsze będę wspierała.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?