List z nieba nr 03 – 11 grudnia 2014

LIST Z NIEBA (03)

11grudnia 2014 roku

Kanał: Anna

Źródło informacji: Samuel

 

PODSUMOWANIE ROKU 2014:

Jeśli chodzi o Fundację – z naszej, duchowej perspektywy, wszystko jest idealnie. To u was, na Ziemi targacie się z czasem, emocjami, materią, którą zwiecie – finanse. Wasz ziemski rok określacie jako „przestój”. Tak można to nazwać. Mogło się wydawać, że Fundacja zwolniła – zeszła na dół, ale tylko po to, aby jak piłka odbić się z jeszcze większą siłą i tak się to dzieje, patrząc z naszej perspektywy na was. Aby zadziało się to, co Fundacja Mądrość Narodów ma w planach muszą być uruchomione energie i siły z jednej i z drugiej strony.

Pytacie o światową politykę, energię nienawiści, która w roku 2014 w wielu miejscach dominuje na Ziemi i czy my możemy z tym coś zrobić? Oczekujecie od nas cudu… Nie nad wszystkim jesteśmy w stanie zapanować. Pracujemy światłem, aby w ludziach budzić tą dobrą energię. Jeśli w ludziach, w ich sercu obudzi się tchnienie miłości – zaczną inaczej postrzegać świat ziemski, gdzie nie królem jest władza i pieniądz, ale szacunek i pomoc drugiej Istocie Ludzkiej. Wy chcielibyście, aby nie było zmagań w polityce. Naszą drogą jest dotrzeć do każdego człowieka indywidualnie, aby pokazać jemu boski potencjał i od środka wszystko się zmieni. W tym miejscu proszę dla wszystkich ludzi, abyście odsunęli ze swej drogi życiowej – strach, bo to właśnie najbardziej obniża waszą energię. Bądźcie silni tak, jak jesteście w środku.

EGIPT:

Pytacie, czy niepokoje polityczne w Egipcie, nowy rząd i niepokoje społeczne nie utrudnią badań w Hawarze? Otóż to jest już nasza praca, aby ten obszar został otulony światłem. Przyjdzie czas… przyjdzie chwila – tak jak wielokrotnie czyniliśmy to dla was – zostaniecie umieszczeni w tunelu światła i to, co nazywasz „niepokojem” was nie dotknie. Chodzi dokładnie o prace i wykopaliska. W tym temacie bądźcie spokojni.

PROJEKT CZYSTYCH ENERGII:

Mogę powiedzieć, że wasze projekty związane z czystymi energiami wskoczą – mówiąc żartobliwie – w piąty bieg, jak lokomotywa, która była niegdyś ślimakiem. Czasami wszystko się dzieje i jest jak waga. Raz do góry, raz trochę niżej. To wszystko będzie tak kontrolowane, aby nastąpiła równowaga – również w sprawach finansów.

SUPLEMENT KI:

Jeśli chodzi o Suplement – nie zmieniajcie składu i pozostańcie jako Ziemianie cierpliwi, bo on wypłynie dla ludzkości, aby swoje zadanie spełnić… Jakie to zadanie? Poprzez energię – przede wszystkim złota i kryształu – ludzie mają możliwość delikatnej zmiany struktury DNA w swoim ciele, ale tylko wtedy, gdy połączy się to wszystko z ciałem świetlistym, które zamieszkuje wasze ciała ludzkie. Magnez, który wycisza system nerwowy ciała ludzkiego, daje możliwość całemu Suplementowi na połączenie ciała świetlistego, z ciałem fizycznym. Jednak do tej pracy muszą być ludzie gotowi. Nie wystarczy łykać Suplement i „niech się dzieje”. Przyjdzie na to czas, że Suplement Ki będzie poszukiwany, a wręcz w innej formie – produkowany. Powiem w dniu dzisiejszym, choć czas jest wasz nieokreślony… Produkcją… promocją… zajmie się organ na Ziemi – państwowy, gdy ludzie będą gotowi. Jeśli chodzi o wspólników w tej branży – podsuniemy odpowiednich lekarzy… chociaż nie do końca będą oni związani z ludzką medycyną.

WIRUS EBOLA:

Pytacie o ten wirus – czy się go obawiać? Ja, jako Istota Duchowa, od razu powiem: wasze światło jest waszą ochroną… Ta choroba niedługo zniknie i nie będzie po niej śladu. Odsuńcie ten temat, tak jak on jest tutaj skreślany na kartach księgi.

KULE MACIERZY:

Chodzi wam też o wyjazdy związane z tworzeniem Kul Macierzy. Ten temat nie znika, bo nie znika nic, co zostało zapisane, a na Ziemi nie wykonane. Ten temat jest do przerobienia, jak inne tematy, o których jeszcze nie mówiliśmy. Prośba będzie w tym momencie do Ani. Niech ona organizuje raz w miesiącu spotkania pod patronatem Fundacji, a my wszystko będziemy przekazywać w czasie spotkań dla ludzi – i wtedy pojawi się temat wyjazdu. Ani zostaną podpowiedziane inne techniki, które będzie przekazywała ludziom, aby z nimi pracowali.

ZŁOTA KOPUŁA:

Każdy z was – swoją siłą w porozumieniu z samym Bogiem będzie pielęgnować ściany na podwójnej Złotej Kopule… Zdajecie sobie sprawę, że nie tylko w jednym miejscu na Planecie Ziemia jest przejście… jest portal. Przypomnicie sobie to, gdy ściany w tej kopule – tej górnej i dolnej – się połączą. Przez niektórych z was – przepłynie wtedy energia, która was uniesie, a wtedy zobaczycie świat takim, jak go zapamiętaliście będąc z nami.

Będzie osoba, która śpiewem będzie otwierać wrota we wszechświecie. Ten anioł przyleci do was. Będziecie mieli zaszczyt poznać ją tu, na Ziemi jako istotę prawdziwie anielską. Kochajcie wszystkich i wszystko na Ziemi. To, co w waszych umysłach wydaje się gorsze – trzeba otulić światłem, aby wzrosło na wysokiej wibracji i połączyło się ze Źródłem. Taki macie czas teraz na Ziemi. Na zakończenie chcę wam rzec, że macie takie same możliwości jak my, Istoty Duchowe, bez ciał fizycznych, ale musicie wejść w waszą przestrzeń świętego serca i uczynicie to samo, o co cały czas nas prosicie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?