List z nieba nr 02 – 8 październik 2014

8 października 2014 roku
Kanał: Anna
Źródło informacji: Samuel
EGIPT I ZŁOTE PRĘTY:
Pręty są w Egipcie bezpieczne… niewidoczne dla niepowołanych oczu… One mają ogromną energię miłości, którą muszą oddać. Ta energia musi spocząć w ziemi, w dołach – aby oczyścić tunel. O tym będzie jeszcze mowa. Musimy dostarczyć wam więcej ludzi, którzy widzą, czują i mają kontakt z nami. Wtedy oni odprawią krótką ceremonię, aby ściągnąć energię w tunele – aby je rozjaśnić. Jeszcze nie jest czas, aby to dokładnie ustalać. Pamiętajcie, że słowa są żywe i one krążą, więc niech nie trafiają tam, gdzie nie powinny.

Zmiany w ludziach

Mówiliśmy już dawno, że po roku 2012 zaczną być odblokowywane procenty waszego mózgu i umysłu, abyście mogli wykorzystywać więcej niż dotychczas. Kochani – to się już dzieje. Tylko ludzie boją się tych sytuacji, których doświadczają nie mając świadomości co dzieje się z ich ciałem. Wy jesteście „szczęściarzami” – oczekujecie tych incydentów z wiedzą, już ze świadomością tego, co ma się zadziać w ciele, w umyśle. Niepokoi nas fakt, że jest jeszcze tak dużo ludzi nieświadomych, a widzących inny świat. Mimo, że ciemne siły próbują zacierać dostęp… połączenie człowieka ze Źródłem, już tak nie mają siły, bo światło jest silniejsze. Nadejdzie czas, aby w Polsce również otworzyć organizację, która będzie zajmowała się ludźmi ze zdolnościami, których na dzień dzisiejszy jeszcze nie pojmują.

Na waszym, ludzkim poziomie możecie to zauważyć przez inne postrzeganie wzrokowe… łączność telepatyczną… zdolności wysyłania energii z ciała ludzkiego na zewnątrz.. energii serca. Bardzo szybko i wielu ludzi odczuwa na dzień dzisiejszy siłę myśli i to, o czym marzą z piękną, jasną energią – za chwilę mają w rzeczywistości. Forma materializacji jest przed ludzkością. Ja wybiegam w przyszłość. To jest ważniejsze, aby łączyć się z Bogiem… ze Źródłem… i tworzyć swoją szczęśliwą rzeczywistość, czyli Ziemię jako Rajską Planetę.

Świat duchowy

Pytacie czy prawdziwą istotą człowieka jest coś więcej niż tylko ciało fizyczne, czy też tożsamość? Pytacie co jest następnym etapem ponad wcieleniami ziemskimi oraz wcieleniem astralnym? Czym jest jeszcze więcej człowiek, czy też jego dusza, czy jego jaźń w następnym etapie swojego istnienia?

Jest to piękne pytanie. Dusza schodząca na Ziemię, wcielająca się w ciało ludzkie sama wybiera doświadczenia, miejsce, rodzinę. To jest naturalne bez nacisku z jakiejkolwiek strony od Istot Duchowych. Dla duszy są podpowiedzi i delikatne sugestie. Taka dusza tak długo będzie się wcielać i doskonalić, i zbliżać się tym samym do Źródła, aż jako czysta iskra połączy się ze Światłem. Tam zostanie wchłonięta i tam pozostanie. Jednak – to nie jest koniec. Gdy te iskry połączą się z ogromnym Źródłem, wysyłają kolejne malutkie iskierki, jako nowe istoty, które schodzą w Kulach Macierzy jako czyste, nie skażone żadnym karmicznym doświadczeniem. Wysyłają światło i miłość tutaj na Ziemi.

Krąg wcieleń

Pytacie co jest tym czynnikiem, by w końcu przerwać ten nieustający krąg powtarzających się ciągle wcieleń naszych? To dusza… twoje jestestwo… twoja światłość w tobie będąca już daleko poza ciałem będzie wiedziała, że jest już gotowa, aby wpłynąć do Źródła. Na to nie ma sztywnej zasady, to jest zależne od bardzo wysokich wibracji. Każdy, każdy z was zbliża się do Źródła i to jest cel każdej istoty, która zamieszkuje ciało ludzkie.

Mimo iż jesteście indywidualnością (bo tak myślicie), łączycie się w siatce energetycznej, która i tak połączona jest ze Źródłem… z Bogiem. To, co myślisz i wysyłasz w tym momencie odbiera każda istota ludzka na Ziemi. Jesteście mimo wszystko – połączeni, chociaż na Ziemi jesteście indywidualiści, jesteście jedyni. Spójrzcie w głąb siebie i poczujcie energię tutaj, osób bliskich. W tym momencie pracujecie wszyscy na równej wibracji energii, która delikatnie przepływa i zasila każdą komórkę waszego ciała. To dlatego po wspólnych medytacjach czujecie się bardzo dobrze. Spójrzcie na całą Kulę Ziemską, na wszystkich ludzi poprzez swoje serce. Spójrzcie ile jeszcze kanałów energetycznych trzeba rozświetlić, aby ta siatka była czysta, aby przepływała energia ze Źródła i dla ludzi, i dla Ziemi.

Strona internetowa fundacji

Ta strona powinna pokazywać dwa światy – wasz ziemski… i duchowy. ? Pokazane są „Listy z Nieba”, pokazane są badania w Egipcie… ale cały czas niech następuje współpraca między nami. Bardzo nam na tym zależy. Nie tylko chodzi o podpowiedzi dotyczące Egiptu i innych spraw, ale o energie, które będą układać wykopaliska w Egipcie. Aby następowała większa równowaga – połączcie, proszę, dwie fundacje. Niech przepływa przez nie energia w formie ósemki, którą ja jestem jako energia nie kończąca się.

Wasza strona internetowa będzie zmieniona i rozbłyśnie niebawem, jeśli pozwolicie, na połączenie Fundacji „Mądrość Narodów” z Fundacją Białego Ptaka. Będzie to nowa fundacja, która niebawem się w Polsce pojawi. Wykopaliska archeologiczne są u was na wierzchu i tak niech pozostanie dla ludzi interesu. Przykrywką jest świat duchowy, bo od nas propozycja ta wyszła. Będzie druga strona formy „osiem”. W drugiej Fundacji na pierwszym miejscu będzie duchowość, a przykrywką będą finanse, jako forma ziemska, która zazębi się z Fundacją „Mądrość Narodów”. To jest propozycja od nas, która zrodziła się na podstawie ostatnich wydarzeń.

Polityka

Wydaje się wam, że cała polityka świata zachodniego jest kierowana przez Rząd Cieni i że oni pragną stworzyć Nowy Porządek Świata podporządkowując sobie wszystkie rządy, prasę, telewizję, itd. Wydaje się wam, że przebicie się przez ten gąszcz negatywnych energii, który w tej chwili coraz bardziej dominuje na świecie jest zbyt trudny. Jest to błędne podejście, oparte na lęku. Nie lękajcie się. My, ze swojej strony możemy zapewnić wam niewidzialne ściany, w których będziecie chronieni. Zapytujecie jak się chronić? Nie wnikajcie w ten chaos, w tą strefę „cieni”, bądźcie ponad to i już będziecie chronieni. Pytacie jak z nimi się dogadywać, bo od nich wiele zależy? Wbrew pozorom, my tam też mamy swoich ludzi.

Znaczenie pieniądza

Pytacie o znaczenie pieniądza we współczesnym świecie? Wielu z was uważa, że jest olbrzymie zniewolenie ludzkości jego energią. Gdyby jednak ten pieniądz jako energia, jako pieniądz dla ludzi, był wyciągany z głębin ziemi w formie energii światła, którą można zmaterializować dla ludzkości, wtedy szerzyłaby ona miłość i promień światła. Pieniądz w ówczesnych czasach ma dwa znaczenia – od ludzi zależy, w którą stronę pójdą. Nie będę przytaczać historii, jak było wcześniej. Pójdźmy do przodu. Jest tyle złota, tyle materii w głębi ziemi i ponad Ziemią, którą człowiek może ściągnąć swoją energią i stworzyć jako materię dla dobra ludzkości. Taką odpowiedź zostawiam wam wszystkim, abyście wiedzieli w którym kierunku podążać.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?