KLUCZE HENOCHA – NOWE SPOJRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

„NOWE SPOJRZENIE NA ŚWIAT NASZEJ PRZYSZŁOŚCI”
W POLSKIEJ EDYCJI KLUCZY HENOCHA®
AUTORSTWA DR. JAMESA J. HURTAKA

hurtak-jj-greybackground2Dr. James J. Hurtak

Copyright © 2018 The Academy for Future Sciences

W dzisiejszym świecie ogromnych zmian pojawiła się nowa książka w języku polskim, odpowiadająca na ważne pytania dotyczące życia, które są nam bliskie, takie jak: „Skąd pochodzimy?”, „Dlaczego tu jesteśmy?”, „Jaka jest prawdziwa historia cudów starożytnego świata?” oraz „Czy istnieje wyższy plan inteligentnego życia we wszechświecie?”. Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w Kluczach Henocha®. To książka, która obejmuje swą tematyką odkrycia naukowe, naukę Świadomości i kontakt z inteligencją pozaziemską lub kosmiczną. To, co wcześniej nazywano po prostu „kontaktem anielskim” we wczesnych okresach literatury, szczególnie w literaturze greckiej i biblijnej, jest teraz ostatecznie rozumiane jako kontakt ludzki z „wyższą ewolucją”. Jest to kompleksowe opracowanie z ilustracjami i diagramami. Zawiera zarówno słownictwo naukowe, jak i duchowe, posługujące się wyspecjalizowanym językiem, w celu poszerzenia naszej świadomości na wielu poziomach, abyśmy mogli stworzyć pozytywną przyszłość.

Samorealizacja lub „klucze” są potrzebne, aby pracować bezpośrednio z wyższą Kosmiczną Inteligencją szanującą ludzką wolną wolę i zapewniającą Kartę Jedności Ludzkiej na najwyższych poziomach socjologii, psychologii i nauki o świadomości. Księga Wiedzy – Klucze Henocha®, została napisana ponad 45 lat temu w języku angielskim i jest ona wynikiem wyższego bezpośredniego doświadczenia, jakiego dokonał młody amerykański naukowiec, dr James J. Hurtak. Od tego czasu wraz z żoną Desiree Hurtak, wykłada na głównych uniwersytetach na całym świecie, pojawia się na najważniejszych konferencjach dotyczących rozwoju ludzkości i nauki oraz prezentuje artykuły i filmy na temat swoich badań na wielu światowych kongresach. Dr James Hurtak współpracował również z wieloma amerykańskimi astronautami, którzy byli w kosmosie i twierdzą, że posiadają wiedzę na temat obecności istot pozaziemskich.

Co możemy powiedzieć o Kluczach Henocha osobom zainteresowanym?

*     Klucze były pierwszą publikacją, która dwie dekady przed popularnym pisarzem Robertem Bauvalem, prognozowała odkrycie ścisłego związku astronomicznego między Wielką Piramidą w Egipcie, a trzema gwiazdami w pasie Oriona, położonymi około tysiąca trzysta czterdziestu lat świetlnych od Ziemi.
*     Klucze opisują również ziemskie Słońce jako „zmienną gwiazdę” trzydzieści lat wcześniej, zanim zostało to potwierdzone przez naukowców z NASA.
*     Klucze przedstawiają szczegółowo ogromy obszar na Ziemi zamieszkały przez nieznaną cywilizację, ukrytą w dżungli pokrywającej część Gwatemali i półwyspu Jukatan. Cywilizacja ta została odkryta dopiero w 2017 roku przez inżynierów pracujących dla National Geographic. Obszar ten, wzbudzający obecnie ogromne zainteresowanie świata nauki znajduje się w rejonie, gdzie istniała zaginiona cywilizacja. W Kluczach Henocha, opublikowanych po raz pierwszy w 1973 roku teren ten nosi nazwę „Trójkąta Gwatemali”.
*     Klucze pozwalają lepiej zrozumieć naszą genetykę, którą ujawnia kod matematyczny ukryty także w Piśmie Świętym i innych starożytnych tekstach. Jest on uzupełnieniem natury myślenia duchowego i naukowego, które możemy wykorzystać w XXI wieku.
*     Klucze pomogą Ci przygotować się do nadchodzących planetarnych zmian, poprzez przegląd wskazań dotyczących szybkiego wyczerpywania się niektórych zasobów ziemskiego środowiska.
*     Klucze mówią również o historycznym Jezusie jako o części wyższej misji zwanej „Kosmicznym Chrystusem” w ramach teologii Drzewa Życia znanej starożytnym pisarzom hebrajskim, aramejskim i koptyjskim z wczesnych tradycji chrześcijańskich.

Krótko mówiąc, musimy przygotować się na nową przyszłość mając wgląd w jej aspekty socjologiczne i psychologiczne. Musimy zrozumieć, w jaki sposób dziedzictwo naukowe i duchowe spotyka się na wyższych poziomach współistnienia. Obydwa podejścia są potrzebne do zrozumienia nadchodzących zmian w przygotowaniu do spotkania naszych kosmicznych odpowiedników. Opisane w Kluczach formuły genetyczne i matematyczne sugerują, że istnieje wyższy porządek ewolucji oparty na podstawowych prawdach psychologicznych wczesnego chrześcijaństwa, to znaczy miłości Boga Żywego i miłości bliźniego w obliczu szybkich zmian planetarnych i „powrotu” zarówno inteligencji pozaziemskiej, jak i ultra-ziemskiej.

Kim są James Hurtak i Desiree Hurtak?

Dr James J. Hurtak, posiada dwa doktoraty: Uniwersytetu w Kalifornii oraz Uniwersytetu Minnesota. Dr Desiree Hurtak uzyskała stopień magistra na Uniwersytecie Syracuse i doktorat w New School University. Obydwoje są socjologami i specjalistami z dziedzin takich jak: archeologia, antropologia, lingwistyka biblijna, socjologia i nowej dziedziny nauki zwanej „nauką świadomości”. Dr J.J. (jak go nazywają przyjaciele) i Desiree współpracowali z czołowymi przedstawicielami świata nauki, w tym z dr Elizabeth Rauscher i astronautą Edgarem Mitchellem. Napisali wiele książek i artykułów tłumaczonych na szereg języków, mówiących o wadze nauki integrującej zarówno naukę uniwersytecką, jak i duchowość w stronę pozytywnego kontaktu z wyższą inteligencją, czyli bardziej „ultra-ziemską” (ewolucyjną formą świadomości) niż „pozaziemską” (ciężką, metalową formą automatycznej inteligencji).
Dr Hurtak wraz z żoną Desiree 3 lipca 2011 roku wzięli udział w międzynarodowej konferencji zorganizowanej w Teatrze Roma w Warszawie, zatytułowanej “Projekt ratowania Ziemi i ludzi poprzez energię Wielkiej Piramidy i energię miłości”. Ich prezentacja dotyczyła Wielkiej Piramidy jako modelu wykorzystania alternatywnych źródeł energii.

Klucze Henocha można nabyć przez strony internetowe:

www.kluczehenocha.pl , www.projektujawnianiawiedzy.com
telefonicznie: 22/879-8162 oraz w księgarni Nieznanego Swiata w Warszawie, ul. Kredytowa 2

Cena jednego egzemplarza:  99.90 zł (plus koszt przesyłki)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?