MEDYTACJA PIĄTEGO WYMIARU

MEDYTACJA PIĄTEGO WYMIARU

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do naszych wspólnych medytacji, w których pragniemy zakotwiczyć Piąty Wymiar w sobie i wokół nas – by być w jedności i harmonii ze wszystkim co istnieje, z Boską Matrycą.

Medytacje odbywają się w każdą sobotę o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Zapytacie, po co nam zmiana Wymiaru Trzeciego na Piąty? Posłużę się cytatami z Białej Księgi Ramthy, która ciekawie to tłumaczy.

O Trzecim Wymiarze mówi tak:
To poziom na którym my jesteśmy i jest on poziomem mocy. Na tej płaszczyźnie istnienia osoby starają się kontrolować i zniewalać innych „myślami umysłu” starając się doprowadzić do sytuacji, w których wszyscy zgodzą się z ich punktem widzenia.

Piąty Wymiar tak tłumaczy:
Na piątej płaszczyźnie istnienia posiadacie moc, aby wyrazić i zamanifestować waszą miłość. Czegokolwiek zapragniecie, stanie się rzeczywistością w jednej chwili. Jest to poziom trudny do osiągnięcia dla tych, którzy nie zrozumieli miłości i nie potrafią jej wyrażać. Nic nie istnieje w izolacji, wszystko znajduje się w przepływie jedności. Kiedy zaczniesz to widzieć – kiedy wypełnisz się miłością, która została zrozumiana i zrealizowana dzięki jej ekspresji i zaczniesz się zastanawiać nad jednością wszystkich rzeczy, wszystkich istot – wtedy przejdziesz do kolejnego szóstego poziomu zrozumienia.

Jeśli Twoje serce czuje potrzebę takiej zmiany i jest na nią gotowe,
to połączmy się we wspólnej, cotygodniowej medytacji Piątego Wymiaru:

Sugerowany czas medytacji: 15 – 30 minut

Instrukcja do medytacji:
1. Rozluźnij się, weź parę oddechów przechodząc przez kolejne swoje czakry od pierwszej do siódmej i z powrotem. W oddechu umieść całą swoją miłość do osób, które pragną lepszego, piękniejszego świata. W ten sposób oczyszczasz swoją energetykę i umysł. Możesz użyć własnych technik wejścia w stan rozluźnienia – odpowiednich dla Ciebie.

2. Porozmawiaj z Matką Gają w celu zjednoczenia się pokojowego całej Planety Ziemi. Połącz się z energią bezwarunkowej miłości. Wejdź w energię miłości i światła pozwól im działać, niech wypalą fałsz i iluzje w Tobie i w Twoim otoczeniu.

3. Połącz się z naszym Praźródłem skąd weźmiesz swoją siłę i moc. Wprowadź energię miłości bezwarunkowej tak, żeby ją poczuć w całym ciele i energię wokół nas jako swoją prawdę (jest ona przepustką do wyższych wymiarów).

4. Teraz wyobraź sobie siebie, Twoich bliskich w Piątym Wymiarze. Już w nim wszyscy jesteście. On już istnieje, a my jesteśmy jego nierozłączną częścią. Jesteśmy tam szczęśliwi. I my i wszyscy, którzy tam się znajdują. Przekazujemy miłość do wszelkiego stworzenia. Jesteśmy jednością i żyjemy tam wspólnie, razem. Teraz zobacz jak nasza Planeta Ziemia wibruje i pulsuje energiami i barwami: złota, fioletu, różu, szmaragdu, rubinu i wypełnia nas wszystkich szczęściem w każdej boskiej komórce naszego istnienia. Niech Twoja wibracja postrzegania wskazuje Ci Twoją drogę. Wprowadź energię miłości bezwarunkowej tak, żeby ją poczuć w całym ciele a energię wokół Ciebie jako Twoją prawdę (jest ona przepustką do wyższych wymiarów).

5. Na koniec połącz się ze wszystkimi ważnymi artefaktami w Egipcie, na świecie, które są drogie Twojemu sercu i do których chcesz dotrzeć. Niech wypełnią się słowa: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Boga… i rozświetlmy pięknym blaskiem to miejsce. Niech wibruje i rozprzestrzenia się szczęście do każdego człowieka na naszej Ziemi. Całkowicie połącz się z Twoją jaźnią, duszą i ego na poziomie serca – kompletnie, całkowicie, nieskończenie.

6. Pod koniec medytacji podziękuj Opiekunom, grupie, która jednoczy się w naszym przesłaniu i sobie samemu. Niech miłość płynie do całego wszechświata. Dziękuj i błogosław życie. Połącz się z całą jednością stworzenia (Źródłem, Ziemią, ludźmi …) poczuj, że jesteś niepodzielną jednością jako jeden organizm „nie ma Boga i człowieka jest tylko Bóg”. Drzwi są otwarte. Niech miłość, prawda, pokój zagoszczą w nas całkowicie.

7. Obserwuj i umacniaj pozytywne skutki tej medytacji w Twoim życiu. Bądź z nami wtedy, kiedy to jest możliwe. Do zobaczenia w Piątym Wymiarze. Niech się dzieje!

1 komentarz
  1. Leszek 5 years temu

    Wspaniale.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?