Listy z nieba

Dwa lata temu dział “Listy z nieba” został “schowany” na stronie Fundacji. Stało się tak ze wzlędu na nasze działania w Egipcie i kontakt z Uniwersytetem Ain Shams. Mieliśmy nadzieję, że pomoże to naszym przyjaciołom egipskim otrzymać oficjalne pozwolenie na wykopaliska w Hawarze, gdyż będziemy bardziej “naukowi”. Jak wiadomo “rozmawianie” ze światem duchowym jest bardzo nienaukowe i może służyć jako argument przeciwko nam.

Okazało się jednak, że po pierwsze: nic to nie zmieniło w naszych kontaktach egipskich, a po drugie: wiele osób, które czytają naszą stronę i śledzą co dzieje się w Fundacji Mądrość Narodów miało odczucie pewnej straty i braku czegoś, co uważali za naszą wielką wartość.

Dlatego w kwietniu podjęta została decyzja ponownego ujawnienia “Listów z nieba”. Chciałem również podkreślić, że ten kontakt przez cały czas był, przez cały czas odbywały się sesję z Basmat – czyli osobą, która ma zdolności jako medium i która przekazywała nam informacje “z góry”. Dlatego w dziale “Listy z nieba” co parę dni będzie ukazywała się “nowa” sesja dotycząca zarówno spraw związanych z Egiptem, jak i innymi tamtami, którymi już od wielu lat zajmuje się nasza Fundacja. Zapraszm więc do częstszego odwiedzania tej zakładki. Pierwszym “nowym” listem z nieba jest sesja nr 9 z 26 maja 2016 roku. Następne “Listy” są publikowane co kilka dni, aż do ostatniej sesji, która odbyła się w styczniu 2018 roku.

W tej chwili opublikowane jest już SZEŚĆ nowych sesji:

nr 9,

nr 10,

nr 11,

nr 12,

nr 13

i nr 14.

Andrzej Wójcikiewicz

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?