Pierwsze spotkanie zorganizowane przez Fundację “Mądrość Narodów”

W poniedziałek, 9 grudnia 2013 r. odbyło się w Warszawie pierwsze spotkanie zorganizowane przez Fundację Wspierania Badań nad Ujawnianiem Wiedzy Starożytnej i Współczesnej “Mądrość Narodów”. Spotkanie trwało 2,5 godziny i uczestniczyło w nim około 50 osób. Wstęp był wolny.

Głównym tematem spotkania było ZDROWIE. Prelegentkami były: Joanna Piekaruś oraz Anna Dolińska. Gospodarzami spotkania byli: Andrzej Wójcikiewicz (Prezes Zarządu Fundacji) oraz Marta Skóra – kierowniczka Biura Fundacji.

Pani Joanna Piekaruś jest absolwentką SGGW w Warszawie, Wydziału Żywienia Człowieka. Z zawodu jest dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy stosuje m.in. kierowane i kontrolowane oczyszczanie organizmu metodą dra Josefa Jonasza z Czech. Jej prezentacja nosiła tytuł: “Wpływ cywilizacji na zdrowie współczesnego człowieka i jak przeciwstawiać się niekorzystnym zmianom”.

Był to dynamiczny i bardzo ciekawy wykład dotyczący przede wszystkim wykrywania i usuwania ognisk bakteryjnych metodą dra Josefa Jonasza z Czech. Odnosiło się to głównie do zakażeń bakteriami powodującymi boreliozę, które mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Słuchacze dowiedzieli się o sposobach usuwania takich i podobnych im zakażeń, wobec których współczesna medycyna jest w zasadzie bezradna. Są to niezwykle skuteczne, naturalne metody, nie powodujące skutków ubocznych, jednak na ogół nieuznawane przez medycynę akademicką.

Zainteresowanie wykładem było ogromne o czym świadczy fakt, że pytania i dyskusja trwały jeszcze długo po zakończeniu całego spotkania.

Po prezentacji Pani Joanny i po krótkiej przerwie – Anna Dolińska przestawiła duchową stronę aspektu zdrowia. Przeprowadziła piękną, 40-minutową medytację w której uczestniczyły towarzyszące nam w tym dniu Istoty Duchowe… Istoty Światła. Była to jednocześnie sesja uzdrawiania, transformacji i energetyzacji wszystkich uczestniczących w spotkaniu osób, za pomocą energii światła i energii kryształów.

Na spotkaniach nie ma znaczenia czy jesteś osobą wierzącą, czy niewierzącą, czy interesuje cię istnienie Świata Duchowego… czy są to dla ciebie sprawy zupełnie obojętne. Dla sceptyków prowadzona przez Annę Dolińską medytacja może być świetną okazją do rozluźnienia się, odstresowania i wyciszenia. Osobom, dla których świat Istot Duchowych nie jest pojęciem abstrakcyjnym, medytacja taka daje szanse przeżycia niezwykłych doznań i wizji. Umożliwia podtrzymanie wiary w możliwość pomocy i opieki „z zewnątrz”, odczucia obecności bardzo przyjaznych i chętnych do pomocy energii.

Tego typu prezentacje z założenia mają łączyć duchowość z nauką… stanowić połączenie świata Istot Duchowych z naszym fizycznym, ziemskim i naukowym podejściem do rzeczywistości. Mają uświadomić nam, ludziom, że przyszedł czas, abyśmy poczuli i wykorzystali dobrą energię… energię miłości, która zewsząd nas otacza i zobaczyli więcej niż świat, w którym żyjemy tylko – jako ciało fizyczne.

Prezentacje organizowane przez Fundację „Mądrość Narodów” mają być również ujawnianiem wiedzy, która niekoniecznie jest wygodna dla pewnych środowisk. Wydarzenie warszawskie było pierwszym z cyklu planowanych w tym i w przyszłym roku spotkań związanych z tematami: ZDROWIA, WOLNYCH ENERGII oraz BADAŃ W EGIPCIE.

Mamy nadzieję, że podobne spotkania będą mogły odbywać się nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach w Polsce. Poszukujemy osób, które chciałyby zająć się ich organizacją w swoich miastach. Chodzi o znalezienie odpowiedniej sali (na około 50 do 100 osób) oraz promocję takiego wydarzenia w lokalnym środowisku.

Dlatego jest prośba o zgłaszanie się do Biura Fundacji w Warszawie (tel. 22/879-8162 lub elektronicznie na adres e-mail: biuro@analizawlosa.com.pl) osób chętnych do organizacji spotkań, jak i tych, którzy mogą poprowadzić ciekawą prezentację – szczególnie biorąc pod uwagę tematy: medycyny niekonwencjonalnej oraz wolnych energii.

Andrzej Wójcikiewicz

 

 

 

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?