SPOTKANIE NA ŚLĘŻY

Kobieca kreacja jest w nas!

Dajmy sobie możliwość działania w zgodzie ze swoim sercem. Zapraszam na spotkanie na parkingu Tąpadeł przy górze Ślęży w dniu 22. 07. 2018 r. o godz. 11.00. Otoczmy cudowną żeńską energią siebie samych z piękną energią tych, którzy pomagają nam być kobiecymi. Niech tym razem góra Ślęża, kolejna po Raduni zrównoważy w sobie moc, której tak bardzo potrzebuje. Spacer, medytacja i źródło wody, które połączą nas ze wszystkimi Istotami Przyrody.

Różane Siostry – czas zaopiekować się tym miejscem dla nas i przyszłych istnień, które pragną szczęścia, pokoju i wspaniałej Planety. Tworzymy Szmaragdowy Krąg po to, żeby kobiety i mężczyźni tworzyli Piąty Wymiar. I w tym miejscu chcemy zostawić swoją kroplę miłości oraz połączyć te dwa miejsca Radunię i Ślężę.

Proszę, niech każdy dołączy do wspólnego spotkania, kto pragnie swojego połączenia z energią Przyrody i otwarcia swojego serca na wspaniałe kreacje. W tym miejscu chcemy aktywować połączenie kobiecych energii – Różanych Sióstr we wspólnym działaniu. Zauważ znak Róży i dołącz tak, jak poczujesz to swoją intuicją.

Życzę cudownego czasu dla każdego z nas i do energetycznego spotkania.

Iwona Rudnik

 

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?