Fundacja “Mądrość Narodów”

Cele projektu

Jako ludzie świadomi i odpowiedzialni za środowisko, w którym żyjemy, obserwujący dziejące się wokół nas wydarzenia i zmiany na Planecie Ziemia musimy stwierdzić, że dotychczasowy kierunek rozwoju serwowany przez rządzące nami elity: wszechwładza najbogatszych karteli i bezwzględna pogoń za zyskiem, ignorowanie wyższych wartości, instygowanie i nadmierne podsycanie konfliktów generujących negatywną energię – musimy coś zrobić, aby ten trend zatrzymać i odwrócić.
Z myślą o takich wartościach powstał nowy projekt nazwany Projektem ujawniania wiedzy starożytnej i współczesnej. Jest on po części kontynuacją zakończonego Projektu Cheops, którego celem była ochrona Ziemi i ludzi przed kataklizmem i negatywnymi zmianami roku 2012. Mamy nowy czas, nową fundację i nowe zadania. To czas odkrywania starożytnej wiedzy, znajdującej się pod piaskami Egiptu oraz informacji ukrywanych przed nami, ignorowanych lub wyśmiewanych z tak ważnych dziedzin jak wolne energie i zdrowie. Niektóre z tych informacji są znane od wieków, niektóre są odkrywane obecnie – ale bez odpowiedniego ujawnienia, bez pomocy nas wszystkich, mogą ponownie pozostać ukryte, zabronione lub zniszczone przez instytucje, które zarabiają miliardy na naszej niewiedzy.
Nasuwa się zatem pytanie – czy możliwe jest zatrzymanie i odwrócenie kaskady negatywnych energii, serwowanych nam przez światowe rządy? Czy w sytuacji, kiedy ogromna większość ludzi martwi się przede wszystkim o zawartość swojego portfela, a konflikty i wojny toczą się daleko – możliwe jest kontynuowanie zmian w kierunku likwidacji negatywnych trendów i zastąpienia ich poczuciem harmonii, spokoju – zarówno na poziomie każdego z nas, jak i na arenach międzynarodowych?
W naszym przekonaniu jest to możliwe, ale nie zrobi tego jeden człowiek, czy jedna organizacja. Mogą to zrobić tylko połączone siły wielu ludzi i wielu organizacji naszego świata fizycznego – we współpracy z poziomem świata, który dostarcza nam energii i informacji, jak dokonać takich zmian.

W Projekcie Ujawniania Wiedzy Starożytnej i Współczesnej nasze działania będą się odbywały na dwóch poziomach:

  1. Na poziomie świata fizycznego będziemy starali się docierać do badań nad źródłami tanich energii promując wynalazki związane z energią wiatru, energią wody i innymi energiami, które mogą obniżyć nasze rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Będziemy starali się promować zdrowe zachowania i ujawniać wiedzę na temat naturalnych, tanich sposobów utrzymania i poprawy zdrowia, aby uświadamiać ludziom, że współczesne apteki już dawno powinny zmienić swoją nazwę na „Sklep chemiczny”. Według osób zajmujących się zawodowo farmacją – ilość chemii w lekarstwach staje się przerażająca. Każda choroba jest zatem milionowym biznesem dla firm farmaceutycznych, a przecież można im zapobiegać lub leczyć je za pomocą tanich i łatwo dostępnych środków naturalnych: ziół, ludowych receptur, suplementów, itp. Będziemy się również koncentrować na ujawnianiu wiedzy starożytnej, ukrytej pod piaskami Egiptu – przede wszystkim na terenie Trzech Piramid w Gizie oraz w rejonie Nekropolii w Hawarze. Taka wiedza może zmienić dotychczasowe poglądy na historię świata, historię ludzkości.
  2. Na poziomie duchowym – będzie to odkrywanie wiedzy dotyczącej świata duchowego i jego wpływu na naszą ludzką, fizyczną rzeczywistość. Trzeba zdać sobie sprawę, że ten inny świat istnieje i może nam pomóc w naszych rozterkach, działaniach, odkryciach. Chodzi o utrzymywania kontaktu z Istotami Światła poprzez osoby o wysokim stopniu uduchowienia, które są w stanie przekazywać informacje „z tamtej strony”. Jesteśmy przekonani, że tylko takie połączenie wiedzy „z góry” i „z dołu” może przynieść odpowiednie wyniki w postaci dotarcia tego, co jest do tej pory ukryte lub celowo ukrywane przed nami.

Sposoby naszego działania

  1. Kontynuowanie badań archeologicznych na terenie Egiptu. Od momentu zatrzymania przez dra Zahi Hawassa badań na terenie Nekropolii w Hawarze (kwiecień 2009), staramy się uzyskać ponowne pozwolenia i kontynuować te badania. Arabska Wiosna (styczeń 2011) oraz ostateczne usunięcie dra Hawassa ze stanowiska Sekretarza Najwyższej Rady Starożytności (maj 2011) dały nadzieję na zmiany. Na razie kolejne niepokoje społeczne i kolejne zmiany we władzach archeologii w Egipcie czasowo utrudniły uzyskanie nowych pozwoleń, są to jednak przejściowe trudności, które powinny ustąpić lada dzień. Jeśli chodzi o Egipt – naszym celem jest również rozpoczęcie badań na terenie Trzech Piramid w Gizie. O aktualnej sytuacji, postępach rozmów oraz o naszych działaniach będziemy informowali na naszym blogu.
  2. Spotkania – warsztaty w Polsce organizowane w różnych miastach przez Fundację „Mądrość Narodów”. Na takie spotkania są zapraszane osoby o wyjątkowej wiedzy z dziedzin: wolne energie, zdrowie, Egipt, nowości techniczne. W spotkaniach tych przewidziane jest również uczestnictwo Anny Dolińskiej (lub innej osoby mogącej poprowadzić taką sesję), która reprezentuje element połączenia duchowości z nauką. Pierwsza godzina będzie poświęcona głównemu tematowi spotkania. Druga godzina – to czas na medytację i uzdrawianie. Trzecia godzina – to pytania i dyskusja.
  3. Wiadomości przekazywane z poziomu świata duchowego które do tej pory były przekazywane w formie sesji z Anną Dolińską, będą na obecnej stronie prezentowane jako „Listy z Nieba”. Będzie to streszczenie i wyciąg najważniejszych informacji, uzyskiwanych za pomocą chanelingów lub hipnozy nie tylko od Anny Dolińskiej, ale również z innych źródeł.
  4. Czy i jak te cele uda się nam realizować zależy nie tylko od nas, członków i twórców nowej Fundacji, nie tylko od naszych Przyjaciół z Góry, którzy nam pomagają jak mogą – ale od każdego z Was – poprzez Wasze uczestnictwo w spotkaniach, poprzez Wasz kontakt z nami, przez Wasze współdziałanie i ciekawe pomysły.

Fundacja „Mądrość Narodów” chętnie nawiąże kontakt oraz współpracę z osobami i organizacjami w Polsce i na świecie mającymi podobny charakter działalności i podobne cele. Czekamy na Wasze listy, komentarze i propozycje.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?