Nasi partnerzy

Laboratorium pierwiastków śladowych

Laboratorium wykonuje analizę pierwiastkową włosa na podstawie której ustala się poziomy pierwiastków śladowych i metali toksycznych w organiźmie człowieka a dzięki uzupełnieniu brakujących nam minerałów możliwe jest wyeliminowanie lub złagodzenie wielu zaburzeń i chorób.

Laboratorium produkuje również “Suplement Ki”. Unikalny w skali światowej suplement zawierający kryształ górski, złoto i magnez.

Strona Laboratorium

Metoda Silvy – Polska

sm-logo

Odwiedź oficjalną stronę internetową

logo-pion17

Fundacja STAŃ SIĘ ZMIANĄ

Wyobraź sobie społeczeństwo zjednoczone ponad podziałami, w których relacje między ludźmi opierają się na wzajemnym szacunku i harmonijnym współistnieniu z naturą. Społeczeństwo, w którym jednostka traktowana jest podmiotowo, a praca podejmowana jest w oparciu o pasję i talenty. Wierzymy, że przekształcenie rzeczywistości w tym kierunku jest możliwe, a zmianę należy zacząć od siebie. Jeżeli podzielasz tę perspektywę, dołącz do nas i bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie!

Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz innymi organizacjami i podmiotami gospodarczymi, którzy tak jak my są zainteresowani działaniem na rzecz podnoszenia świadomości oraz czują potrzebę rozwoju i wprowadzania pozytywnych zmian w otaczającej nas rzeczywistości. Naszą intencją jest budowanie i wspieranie społeczności świadomych i odpowiedzialnych aktywistów, przełamujących schematy, promujących zrównoważony rozwój, zdrowy styl życia w zgodzie z innymi oraz w harmonii z naturą.

http://stansiezmiana.pl

Fioletowy Płomień

Fioletowy Płomień to jeden z Boskich Promieni przenikających przez otaczający naszą planetę mrok. Świat, w którym obecnie żyjemy jest bardzo skutecznie oddzielony od swobodnego przepływu tych promieni (patrz Pole Życia). Siła ich przenikania zależy w tym układzie przede wszystkim od tego, jak wiele z ich oświecającej mocy zostanie przyciągnięte i przetransformowane przez istoty ten świat zamieszkujące, czyli przez nas tu obecnych.
Odwiedź oficjalną stronę internetową

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?