LIST Z NIEBA (14)

LIST Z NIEBA (14)

15 sierpnia 2017 roku

Kanał: Basmat

Źródło informacji: Izyda, Anubis, St. Germain,

 SPRAWY EGIPSKIE

 Pytanie:

Co musi się wydarzyć, żeby Uniwersytet Ain Shams dostał pozwolenie na wykopaliska w Hawarze?

 Izyda:

Nic się nie powinno wydarzyć, a oni tę zgodę powinni otrzymać. Chodzi o ważne WYDARZENIE, żeby odnaleźć coś w dowolnym miejscu co pokaże, że znacie miejsce, które należy odkryć, żeby oni i Rada Starożytności do was, do Fundacji i do Uniwersytetu, żeby mieli zaufanie. Takiego zaufania na ten czas nie ma, ale nic nie musi się wydarzyć. Ten Uniwersytet dostanie taką zgodę.

 Pytanie:

Wiemy, że u was z czasem trochę inaczej bywa, ale mniej więcej kiedy można byłoby się tego spodziewać, w naszym ziemskim czasie?

 Izyda:

Gdybyśmy spojrzeli na czas Boga i czas wasz fizyczny na tej Planecie Ziemia – jeden dzień to tysiąc lat. Tak odpowiem: Jeżeli jedynka wejdzie w okrąg…

 Pytanie:

Co to znaczy?

 Izyda:

… zostańmy przy określeniu, że ten czas powinien nadejść w ciągu najbliższych dwóch lat. Myślę, że mówimy o następnym roku kalendarzowym. Myślę, że to będzie kolejny rok.

 Pytanie:

Czy mówimy o roku 2018… ewentualnie o 2019 czasu ziemskiego?

 Izyda:

Wkraczają tam jeszcze naukowcy z innego „przedziału”, z innych krajów i tutaj się łączymy. To jest tylko lepiej dla wskazanego celu. Łączą się ludzie, którzy chcą, żeby to się zdarzyło i to jest bardzo ważne w tej energii.

 Pytanie:

Na ostatnich sesjach była mowa o WYDARZENIU, co z pewnością chodzi o przejście do Piątego Wymiaru, no i jak to ma wyglądać na poziomie ziemskim, fizycznym? Czy ma się zdarzyć coś spektakularnego? Czy może anomalie pogodowe, czy jakieś inne sytuacje?

 Izyda:

To, co dokona się w tym czasie bardzo zależy nam, żeby to się stało w tym głównym czasie… Powiedziałabym – w szybkim czasie. Ciągle jeszcze to trwa… wiadomo, co się zdarzy… to reset finansowy.

 Pytanie:

Mówisz Izydo o świecie?

 Izyda:

Tak. Nie zdarzą się żadne kataklizmy, żadne przesunięcia ziemi. Nic takiego nie ma prawa się wydarzyć. Ludzie, którzy nie będą potrafili przejść do Czwartego czy Piątego Wymiaru (bo są tacy ciągle jeszcze), oni na tej samej planecie pozostaną w innych Wymiarach. Natomiast wszyscy ci, którzy będą umieli przejść, stworzą Nowy Świat na tej planecie nazwany Piątym Wymiarem i wszyscy my, jako Istoty Duchowe i Istoty Fizyczne, jakimi wy jesteście teraz tutaj, bardzo czekamy na ten moment. Wtedy już nikt i nic nie będzie zakłócał tego miejsca. Wtedy wszyscy, którzy przejdą dadzą wam ludziom szczęście. Ja nie podam żadnego czasu… nadchodzi ten moment. My Istoty Duchowe i Fizyczne oczekujemy na właściwy moment.

 SUPLEMENT KI

 Pytanie:

Chodzi o Suplement Ki. Było powiedziane, że należy go zacząć trochę inaczej reklamować, inaczej nazywać?

Izyda:

Tak, chodzi o wibracje wyrazu „suplement”, „suplementy” tutaj, na tej planecie. On w tej wibracji z dużym utrudnieniem dociera w tej chwili do ludzi, do człowieka, a powinien być przyjmowany z otwartością, z chęcią. Nastąpił rodzaj takiego „zamknięcia” informacyjnego. Świadomość ludzka bardzo… bardzo się powiększyła, poszła do przodu. Oszustwa dokonywane na ludziach przez „lekarstwa” i „suplementy”, które mają pomagać, leczyć spowodowały, że ludzie stracili zaufanie do tego znaczenia. Chodziło o to, żeby pokazać energię złota nie zmieniając nazwy tego preparatu, aby dorzucić do tej nazwy, dołączyć do tej nazwy w paru wyrazach, które zbliżałyby ten suplement ludziom, żeby to w pierwszej chwili bardziej kojarzyło się z substancją złota, ale ta nazwa, ten wyraz, żeby nie był tak widoczny. Tu chodzi głównie o nazwę, która nie tak się kojarzy jak powinna z racji słowa „suplement”.

 Pytanie:

A czy jest jakiś pomysł „z góry” jak to wyrównać… w którą stronę?

 Izyda:

W rozszerzeniu informacji o tym preparacie powinno się znaleźć zdanie… wyrazy…, że preparat powoduje… to nie tylko będzie w nazwie, to będzie również dokonywało się fizycznie w nas. I żeby tego nie traktować jako rodzaj oszustwa – tylko prawdę. Ten preparat będzie zmieniał strukturę naszego DNA, będzie rozświetlał komórki naszego ciała złotem i będzie otwierał drogę… bramę do Piątego Wymiaru Nowej Atlantydy. I te informacje powinny się znaleźć dołączone do informacji o produkcie. Ta informacja powinna być widoczna w momencie, kiedy człowiek poszukuje tego produktu. Ulotka, czyli ten papier, dopiero dotrze wtedy, jak go ktoś zamówi, czyli – żeby to było gdzieś wcześniej. Na stronie, gdzieś… Chodzi o to, aby ta osoba po przeczytaniu to zamówiła. Powinna być taka kolejność.

 Pytanie:

Coś jeszcze w tym temacie?

 Izyda:

Tu tylko chodzi o to, żeby przekazać ludziom w takiej formie, że jest to im potrzebne… właściwie jest to im NIEZBĘDNE to tego, żeby zmieniać strukturę swojego ciała i żeby ono nadal żyło i zdążyło wejść na ten sam obieg co nasze serce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2023 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?