SPRAWOZDANIE Z KONFERENCJI

Dr J.J. Hurtak oraz dr Desiree Hurtak w Warszawie
Konferencja 20-21 października 2023

W dniach 20-21 października 2023 roku w Centrum Konferencyjnym Vizja Park w Warszawie odbyła się prezentowana przez dr J.J. Hurtaka oraz dr Desiree Hurtak z USA konferencja „KOSMICZNA I DUCHOWA EWOLUCJA CZŁOWIEKA”. W wydarzeniu organizowanym przez Fundację Mądrość Narodów wzięło udział ponad 170 uczestników zarówno z Polski jak i z zagranicy. W trakcie konferencji Pańtwo Hurtak  Desiree Hurtak z USA, poruszali wiele niezwykle istotnych w obecnej sytuacji geopolitycznej tematów.

Były to m.in. informacje dotyczące badań grupy naukowców z NASA które sugerują, że naszej Planecie zagraża aktywność Słońca, która może uzyskać swoje apogeum w latach 2024–2025. Gdyby tak się stało możliwa jest czasowa całkowita neutralizacja komunikacji za pomocą Internetu, co w obecnej dobie miałoby katastrofalne skutki.

Przedstawione były także informacje dotyczące Istot Pozaziemskich (ET), Istot Ultra-ziemskich oraz Ultra-niebiańskich. Według naszych prezenterów, takie Istoty możemy spotkać w niedalekiej przyszłości na naszej drodze. Większość z nich jest nam przyjaznych, ale są również takie, z którymi kontakt niekoniecznie jest nam potrzebny.

Państwo Hurtak przedstawili aktualne informacje na temat swoich prac archeologicznych w Egipcie. Były to m.in. dowody hydrologii starożytnego Egiptu i fakt odkrycia przez nich tzw. „Grobowca Ozyrysa” pod płaskowyżem Gizy. Poruszyli temat nowych obszarów badań archeologicznych w Ameryce Północnej, Japonii i Meksyku.

Dr Desiree Hurtak w czasie wykładu

Mówili też o swoich pracach w dziedzinie parapsychologii i lingwistyki, gdzie wykazali dokładność tak zwanego „zdalnego widzenia” (Remote Viewing – RV) – zdolności widzenia lokalnych i odległych obiektów za pomocą sił umysłu i bez technologii.

Podczas konferencji pokazali przykład pracy znanego specjalisty Ingo Swan’a, który pierwszy doniósł o istnieniu „pierścieni” wokół planety Jowisz na wiele lat przed ich potwierdzeniem przez należącą do NASA sondę Voyager Probe. Inne ustalenia dokonane za pomocą zdalnego widzenia zostały potwierdzone za pomocą tzw. teledetekcji (Remote Sensing – RS) na obszarach wykorzystujących georadar (GPR) w celu odkrycia profili archeologicznych i geologicznych.

Dr Hurtak wraz ze swoją współpracowniczką, dr Elizabeth Rauscher, uzyskali dalsze potwierdzenia możliwości zdalnego widzenia, które zostały opisane w ich książce Mind Dynamics (Dynamika umysłu). Zdalne widzenie i georadar (GPR) to dyscypliny wykorzystywane w nowych obszarach badań zwanych „nauką przyszłości”.

Państwo Hurtak dyskutowali także o znaczeniu muzyki dla zrozumienia, że wszystko wokół nas jest wibracją. Ich wyniki badań w dziedzinie archeoakustyki zostały opublikowane w książkach i recenzowanych czasopismach, w tym w meksykańskim czasopiśmie naukowym Archaeologica, w którym przedstawiono ich diagramy pochodzące z testów akustycznych w wielu starożytnych komorach, które badali. Wniosek: w architekturze piramid i świątyń w Meksyku, a także w Egipcie zaprojektowano specyficzną akustykę (INHA, 2017).

W czasie konferencji krótkie prezentacje wygłosili również: mieszkający w Krakowie Krystian Wójcikiewicz, który mówił na temat rozwoju duszy oraz członek Akademii Nauk Przyszłości, Pan Axel Overmaier z Niemiec.

Konferencja została nagrana na video, które będzie dostępne w sprzedaży prawdopodobnie najwcześniej około stycznia 2024 roku. Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres: klucze@affseurope.org oraz fundacja@projektujawnianiawiedzy.com.

1. W tej chwili w sprzedaży są cztery książki dr J.J. Hurtaka w języku polskim. Są to:

*    Księga Wiedzy – Klucze Henocha;
*    Siedemdziesiąt Dwa Żywe Boskie Imiona Najwyższego;
*    SALVATOR MUNDI Siedemdziesiąt Sześć Świętych Imion i     Wyrażeń Chrystusa   Kosmicznego;
*    Klucz 408

Można j zakupić przez stronę: fundacja@projektujawnianiawiedzy.com
lub telefonicznie: 22 879 81 62

2. Płyty CD i książki w języku angielskim można zamówić w sklepie internetowym pod adresem: https://shop.keysofenoch.eu/

3. Spotkania online
Co środę o 20:00 prowadzone są spotkania online za pośrednictwem grupy “Klucze Światła i Miłości” na Telegramie. Aby zostać dodanym do grupy należy:

1) zainstalować na telefonie aplikację „Telegram”

2) wysyłać wiadomość pod nr. tel.: + 48 662 244 923 zawierającej swoje 
imię i nazwisko i poczekać na dodanie do grupy.

INFORMACJE O WYKŁADOWCACH

Dr J. J. HURTAK oraz dr DESIREE HURTAK są światowej sławy naukowcami, futurologami oraz ufologami. Dr J.J. Hurtak jest autorem bestsellerowej Księgi Wiedzy: Kluczy Henocha®, przetłumaczonej na 33 języki, w tym polski. Dr. J.J. Hurtak i jego żona, dr Desiree Hurtak są założycielami Akademii Nauk Przyszłości, międzynarodowej organizacji pozarządowej zajmującej się m.in z badaniami nad Inteligencją Pozaziemską. Napisali razem wiele książek, w tym Siedemdziesiąt Dwa Żywe Boskie Imiona Najwyższego wydanej w zeszłym roku w języku polskim. Państwo Hurtak są m.in. współautorami Mind Dynamics In Space and Time (Dynamika umysłu w czasie i przestrzeni) we współpracy ze światowej sławy fizykiem, dr Elizabeth Rauscher. Dotyczy ona rygorystycznych badań naukowych zdalnego widzenia i rozwoju świadomości, a także książki napisanej przez dr J.J. Hurtaka wspólnie z fizykiem Russellem Targiem p.t. End of Suffering (Koniec Cierpienia).

Państwo Hurtak są również dobrze znani ze swojej inspirującej muzyki, w tym płyt CD. Ich najnowsza produkcja to Sacred Ciphers of the Divine Mother (Święte Szyfry Boskiej Matki) (2023) przy współpracy z muzykiem i kompozytorem Steven’em Halpern. Razem Państwo Hurtak zdobyli również piętnaście nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych za filmy animowane i graficzne dotyczące eksploracji wyższej świadomości.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?