Przesłanie COVID-2020

Przesłanie COVID-2020
Najnowsza wiadomość dla czytelników Kluczy Henocha dotycząca pandemii COVID-19 i naszej przyszłości od autora, dr. J.J. Hurtaka oraz jego żony, dr Desiree Hurtak – Academy For Future Science

Obecnie wszyscy stoimy w obliczu wielkich wyzwań związanych z wirusem, z którym związane są społeczne ograniczenia narzucone na nasze życie przez politykę „lockdownu” w różnych krajach na całym świecie. Ukuliśmy termin na ten wyjątkowy rok, który stanowi dla nas wyzwanie jako „Rok, którego nigdy nie było”. Jest to jednak czas na ponowne przeanalizowanie naszej przyszłości i skupienie się na tym, jak najlepiej wykorzystać naszą energię, niezależnie od tego, czy w tym czasie jesteśmy w Ciszy, czy w pracy.

Rok 2020 to na razie czas największego Spokoju, jaki kiedykolwiek zarejestrowano, i na pewno jedyny czas od ponad 5000 lat ludzkiego istnienia. Kiedy ponownie się pojawimy, możemy kontynuować nasze życie według „starych sposobów” lub możemy poszukać alternatywnych metod wykorzystania dynamiki energii, która w nas narasta, aby doświadczyć prawdziwej Nowej Normy „Istoty o Wyższej Świadomości”. Nasze życie może teraz zacząć podążać wyższą ścieżką pozytywnych wibracji, korzystając z darów parafizycznych takich, jak zdalne widzenie i zdalne uzdrawianie, gdy zaczynamy widzieć, jak jesteśmy przygotowywani na prawdziwą historię wewnętrznego odrodzenia i regeneracji, która nadejdzie, poprzez zrozumienie naszej misji w życiu.

Słowo „Corona” po łacinie oznacza „Koronę”, ale nie mówimy o dawnych władcach, takich jak w czasach Cesarstwa Rzymskiego czy o obecnym wirusie, ale mówimy o „Koronie Żywego Światła”. Mówiąc językiem proroków, było to wyjątkowe doświadczenie dotyczące Drzewa Życia lub Namaszczenia Kether (z hebr. „Korona”), czyli Mocy Światła nałożonej na głowę wierzącego, połączonej z energią życia, z wiarą w służbie ludzkości i Żywemu Bogu. Widzimy to pięknie zilustrowane w 23 Psalmie Dawida jako „Boską Moc”, której potrzebujemy, która jest umieszczana jako „Korona” na naszej głowie, abyśmy mogli z powodzeniem przejść przez „Dolinę Cienia” i połączyć się z wizją harmonii i kosmicznej Jedności. „Korona” siódmej czakry/pieczęci naszego ciała może stać się jak zielonoświątkowy płomień lub wibrująca „niebieska perła”, która przyciąga pozytywne myślenie do codziennego schematu przepływu energii.

Tak więc Nowa Norma ma być powiązana z naszą aktywacją Korony Kether NOWEJ ISTOTY, która jest Świadomością Światła wykraczającą poza ziemskie troski oraz uświadomieniem sobie, że wszyscy mamy być „latarniami Światła”, aby nieść nadzieję ludziom ze wszystkich środowisk. Możemy poczuć się uwrażliwieni i stać się świadomymi siebie nawzajem w naszych wibrujących relacjach dzięki temu, co Klucze Henocha® nazywają „Chrystusową Nadświadomością”. To jest nasz wyższy stan świadomości, który łączy nas z Boskością, abyśmy mogli przynieść światu większy pokój i harmonię (łac. Pax et Concordia), gdziekolwiek jesteśmy.

Głośmy więc Nowy Byt, który jest niezbędny dla pozytywnej przyszłości we wspólnocie i zgromadzeniach, używając wyższych nauk do tworzenia mostów między ludźmi, odczuwając prawdziwe współczucie, nie zapominając nigdy o sięganiu dalej niż krąg naszych najbliższych, gdyż musimy czynić tak, podążając wyższą ścieżką lepszego zrozumienia Życia i naszego połączenia z Boskością. Teraz wiemy, że musimy ostrożnie korzystać z naszej wolności i pracować dla wspólnego dobra. Ci, którzy zdecydują się zostać wybranymi, są wezwani do podjęcia dodatkowego wysiłku, aby przepracować emocjonalne wzloty i upadki innych ludzi poprzez wprowadzenie pracujących razem synergii (potrójnej mocy) ciała, umysłu i ducha!
Głośmy zatem moc w naszym życiu:

Shekinah Ain Soph Or
Boska obecność nieograniczonego światła,
gdyż Korona Światła zatriumfuje nad Koroną Śmierci.
Bądźmy pozytywni i kochajmy Boga oraz boską iskrę w ludzkości przez cały czas!
Życzymy ci wszystkiego najlepszego w służbie Bogu i we wspólnocie Światła!

1 komentarz
  1. Marcin 4 lata temu

    Dużo dobrego i pozytywnego w was.
    Gorąco i serdecznie pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?