Nowości

Witamy na nowej stronie Projektu Ujawniania Wiedzy Starożytnej i Współczesnej. Chcieliśmy przeprosić wszystkich, którzy śledzą nasze poczynania za czasowy brak aktywności na poprzedniej stronie internetowej, ale niestety – były problemy zarówno z nawigacją (wyszukiwaniem informacji) jak i z jej administracją. Dlatego postanowiliśmy stworzyć stronę od początku, co wymagało nieco czasu i wysiłku. Obecnie możemy zapewnić, że strona będzie regularnie uzupełniana i zacznie „żyć” normalnym życiem.

Sposób funkcjonowania nowej strony

Każda nowo zamieszczona informacja będzie widoczna na stronie głównej u góry po lewej stronie. Będzie ona również umieszczona w odpowiedniej zakładce głównego MENU (widocznym w górnym pasku). Ponieważ kolejność informacji umieszczanych na stronie głównej jest według daty opublikowania, czytelnicy będą od razu świadomi, kiedy pojawił się na stronie nowy artykuł, nowy film, czy nowy „List z nieba”…

Obecnie jest już umieszczony “List z nieba” nr 2 (na podstawie sesji z Anną Dolińską, która odbyła się w październiku 2014 roku) – z datą październikową.

W dniu 11 grudnia b.r. odbyła się kolejna sesja, na podstawie której już wkrótce będzie opublikowany kolejny “List z nieba” nr 3.

Aktualności – Egipt

Kontynuacja finansowania badań archeologicznych w Egipcie jest przez cały czas priorytetem naszej Fundacji. We wrześniu b.r. prezes Fundacji „Mądrość Narodów”, Andrzej Wójcikiewicz, był w Kairze, gdzie odbył szereg rozmów z nowymi władzami Najwyższej Rady Starożytności. Wydaje się, że jest tam już o wiele spokojniej, a nowe władze są bardzo otwarte na projekty, które proponujemy. Na początek staramy się o pozwolenie na kontynuację badań na terenie Nekropolii w Hawarze, które były finansowane przez poprzednią fundację „Dar Światowida”, i zatrzymane przez Najwyższą Radę Starożytności w kwietniu 2009 roku. Należy też pamiętać, że w Kairze w dalszym ciągu znajdują się złote pręty, należące do naszej Fundacji, które stanowią nie tylko sporą wartość finansową, ale mają do spełnienia konkretną rolę energetyczną…

Czyste energie

  1. Silnik Wiatrowy prof. Chomczyka – gotowe są już prototypy, które potwierdzają założenia teoretyczne genialnego polskiego wynalazcy. Są projekty wprowadzenia tych silników na międzynarodowe rynki, przy asyście kontaktów posiadanych przez naszą Fundację. Według oceny fachowców – może to zrewolucjonizować rynek zdominowany obecnie przez mało efektywne i drogie, trójpłatowe wiatraki, powszechnie stosowane do wytwarzania energii elektrycznej z użyciem energii wiatru.
  2. Trwają działania związane z zastosowaniem energii Gazu Browna i stworzeniem dla Polski (i Europy) prototypu generatora ciepła, z wykorzystaniem energii, której źródłem jest woda. Do realizacji tego projektu potrzebnych jest kilku inwestorów z wizją, którzy dostrzegą tkwiący w tych projektach potencjał. W obecnej sytuacji politycznej ta inicjatywa może zwiększyć bezpieczeństwo narodowe Polski, wzmocnić ekonomię, samowystarczalność, niezależność i dobre samopoczucie ludzi, a także poprawić jakość środowiska naturalnego.

    Projekt koordynowany jest przez stowarzyszenie The Planetary Association for Clean Energy (ze strony Kanady) oraz Fundację “Mądrość Narodów” (ze strony Polski).

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?