LIST Z NIEBA (08)

LIST Z NIEBA (08)

7 lutego 2016 roku

Kanał: Basmat

Źródło informacji: Izyda i Anubis

Sprawy egipskie

W Egipcie jest w tej chwili przygotowywany grunt, abyście wreszcie rozpoczęli swoje działania na terenie Hawary. Wszystko zaczyna się powoli układać, dlatego wasza obecność tam jest potrzeba, szczególnie jeśli chodzi o organizowane tam konferencje naukowe. Musicie być widoczni jako Fundacja. Sugerujemy również współpracę z Fundacją z Belgii. To dobra droga i dobry czas dla nich i poprzez nich dla nas wspólnie. To przyspieszy nasze wspólne cele w Egipcie.

Jeśli chodzi o inne obszary działań w Egipcie takie jak obszar Trzech Piramid w Gizie – trzeba do tego podejść z cierpliwością i spokojem. Przyjdzie czas na szukanie ścieżek i miejsca Cheopsa. Cel niesie was w stronę blasku. Na razie idźcie krok po kroku w kierunku realizacji naszych wspólnych celów. One będą się jak płatki lotosu otwierały i pokażą wam drogę działania, bo będą się otwierały przed wami kolejne drzwi. Same złote liście będą się układać w odpowiedniej kolejności i wtedy to czyńcie. Patrzcie na znaki pierwszeństwa w działaniu. Nie obawiajcie się, bo nikt i nic nikomu nie grozi, jeśli pamiętacie, aby mieć czyste serca nawet w największym zawirowaniu energetycznym. Ważny jest spokój i pokój, a otworzą się wszystkie wrota i przestrzenie, na które czekacie. Energie tych miejsc nie przyjmą ludzi o negatywnych myślokształtach. Pokój… pokój… pokój…

Projekty wolnych energii

Pytacie o projekt silników wiatrowych Chomczyka i projekty z energią cieplną. Powinniście otworzyć się na inne osoby, które mogą się pojawić  i pomóc w tych waszych biznesowych projektach, bo mają one służyć wielu ludziom. Z naszej strony, ze strony duchowej, dajemy wam piękne światło w działaniu. Wszystkie drzwi zaczynają się stopniowo otwierać – zarówno jeśli chodzi o sprawy finansowe, jak i wszystkie inne. Klepsydra powoli rozszerza swoje zwężenie, aby wasze projekty przestały być tylko projektami, ale aby stały się rzeczywistością.

Seminaria rozwoju osobistego w Polsce:

Jeśli chodzi o seminaria Metody Silvy czy nowe warsztaty Mars&Wenus – obecnie jest jeszcze wciąż energetycznie smutny czas dla ludzi na otwarcie się na radość, szczęście w pokochaniu samego siebie i swojej pokrewnej duszy – jak w przypadku szkoleń dla kobiet i mężczyzn, które nazywacie Mars&Wenus. Ta miłość współkreuje naszą rzeczywistość. Jak ją zrozumieją ci wszyscy dla których jesteście – to będą tłumy… Co do szkoleń Silvy – świadomość ludzi zmienia się, otwiera się coraz bardziej na duchowość, na zmiany. Te szkolenia to wspaniałe przygotowanie do wejścia w nowy wymiar. Jest już czas najwyższy, aby ludzie poczuli dobrą, jasną energię, energię miłości, która ich zewsząd otacza. Aby zdali sobie sprawę jak ogromna energia jest zawarta w myśli, jaka jest siła myśli i jaka potęga jest ukryta w każdej istocie ludzkiej. Energia tych szkoleń rośnie z każdym dniem i nic nie jest już w stanie tego powstrzymać.

Fundacja Mądrość Narodów

Bądźcie przez cały czas otwarci na ludzi czy grupy, które będą się do was zgłaszać. Wspierajcie ich, pomagajcie się im organizować. Czasami wystarczy informacja lub dobre słowo, żeby znaleźli się na właściwej drodze. Czasami będzie to kontakt dotyczący jakiegoś spotkania. Wtedy ci ludzie wrócą do was w kilkukrotnie zwiększonej obsadzie i będą z wami już na zawsze. Oni są solą naszej Fundacji. Jej przyszłością. Pamiętajcie, że cudowne energie duchowe są z wami na każdym kroku waszego działania. Szczęście i pokój dla całej Planety Ziemi niech płynie i otacza każdego z was, a Fundacja rozkwita, jak drzewo Życia.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?