Miłość, Szacunek, Tolerancja

Miłość, Szacunek i Tolerancja

„Miłość… szacunek… tolerancja – to jest podstawa.”

Tymi o to słowami zwrócił się do nas, członków fundacji, Samuel tłumacząc co jest kluczowe podczas przekraczania tego co widzialne i tego co niewidzialne. Ja swoim zwyczajem postanowiłem to przeanalizować biorąc te słowa za ukrytą wskazówkę, jak się okazało postąpiłem słusznie. O to wyniki mojego odczytu tego zapisu.

Jak zawsze przekładam całość zapisując po hebrajsku:

Miłość -AHBH (ahawa) = 13
Szacunek – KBVD (kawod) = 32
Tolerancja – SVBLNVTh (sowlanut) = 554

Podstawa – YSVD (jesod) = 80

A teraz jak zawsze odszukuję hebrajskie słowa o tej samej wartości liczbowej aby odczytać ukryte przesłanie:

13 = AChD (achad) – Jedność
32 = LB (lew) – Serce
554 = ZRO ZRO (zera zera) – „wydawać ziarno”, Księga Rodzaju 1: 29

80 = SVDI (sodi) – „tajemnice”, poufny, tajny

13 + 32 + 554 = 599
599 + 80 = 679

679 = ANRGIH QDVSh – Święta Energia

Jest tu mowa o świętej energii, która ma znajdować się w Egipcie, Etiopii oraz w Jerozolimie o czym dowiadujemy się w sesjach.

554 to także wartość liczbowa bardzo znaczącego zapisu: ChVThM ChVPV – „Pieczęć Cheopsa”. Mowa o pieczęciach jest w sesjach. 554 ma także kolejny kluczowy zapis: QDShIM CHVPV – „Święci Cheopsa”.

Jak łatwo zauważyć dzięki gematrii widzimy, że słowa „Pieczęć” i „Święci” mają ukryte powiązanie:

ChVThM (chotam) = 454 – Pieczęć
QDShIM  (qadeshim) = 454 – Święci

Ukryte przesłanie powoli się wyjawia i jest wręcz oczywiste i bardzo istotne dla wszelkich działań w Egipcie i nie tylko.

Są to trzy piękne słowa, ponadczasowe, które wprowadzone w czyn potrafią stworzyć pokój na świecie. Jednak to, co jest naprawdę tutaj istotne, jest ukryte za nimi. Spróbuję teraz przenalizować to i ukazać prawdziwe przesłanie na obecne czasy prosto od Istot Wyższych. Za Miłością kryje się Jedność, nie ma dualizmu. To, co inni nazywają Bogiem nazwać można Jednością Ostatecznie Objawioną, innymi słowy – Absolutem. Miłość prowadzi nas do Szacunku, który skrywa się w Sercu każdego prawego człowieka, czyli postępującego godnie. Starożytni Egipcjanie powiadali, że należy myśleć sercem – wygląda na to, że powinniśmy się uczyć od naszych starszych i mądrzejszych przodków. Miłość i Szacunek prowadzą nas do Tolerancji, bez niej na świecie nie ma pokoju i z powodu jej braku wybuchają wojny od czasów starożytnych aż do współczesnych. Powód zawsze jest ten sam: brak tolerancji. Jak widzimy z tego ukrytego przesłania tolerancja powoduje Wydawanie Ziarna czyli, zbieramy to co zasiejemy, gdy siejemy dobro czyli wspomnianą tolerancję to zbieramy dobro i osiągamy to tylko dzięki energii Miłości i Szacunku. To wszystko o czym mówi to przesłanie jest absolutną Podstawą tego, co jest także tutaj zawarte. Jest też tutaj pewna tajemnica ukryta, o czym również mówi nam przesłanie. Spełniając wszystkie powyższe wyższe ideały odnajdujemy Świętą Energię, jest ona w całym wszechświecie, szczególnie jednak jej uaktywnienie / nagromadzenie jest potrzebne w Egipcie, w Ziemi Świętej oraz w Etiopii, miejscu ukrycia Arki Przymierza, czymkolwiek ona jest.

Mam wrażenie, że jest tutaj mowa o czymś, co jest technicznie nazwanie Świętą Przestrzenią Serca i o sposobie jej uaktywnienia lub raczej reaktywacji. To jest dosłownie instrukcja obsługi jak należy postępować. Czego instrukcja? Prawdziwej istoty ludzkiej.

Wracamy jednak do punktu wyjścia Fundacji „Mądrość Narodów” czyli do grobowca faraona Cheopsa i miejsca jego ukrycia – to słowo jest absolutnie kluczowe tutaj. Jest nam na koniec powiedziane co tam odnajdziemy: Pieczęć Cheopsa ukrywaną przez Świętych Cheopsa, jest to zagadka, która zostanie w krótce rozwiązana i ujawniona. To wszystko o czym jest mowa w tym artykule pozwoli na ujawnienie wiedzy starożytnej i współczesnej.

Heliodor Biernacki,

Fundacja „Mądrość Narodów”, 2015

1 komentarz
  1. Rewelacyjny wpis, od dawna szukałam sensownej wypowiedzi na ten temat, a w
    sieci teraz ciężko o godne zaufania źródło.
    Polecam serdecznie również innym z podobnymi problemami.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?