Tajemnica kryształowej piramidy – duchowe przebudzenie Cheopsa

Postanowiłem napisać ten artykuł bardzo neutralnie, przedstawię tylko fakty, ich krótką analizę, ale wnioski pozostawiam już każdemu indywidualnie, taki jest cel tej pracy, przekazać konkretne informacje.
W sesjach z Panią Anna Dolińską, szczególnie tych początkowych jest mowa o tajemniczej kryształowej piramidzie, możemy także się dowiedzieć, że rozświetla ona mrok wewnątrz jakiejś komnaty, postanowiłem się przekonać, oczywiście używając ciągle tej samej metody, jaką jest analiza kabalistyczna, czegoś więcej. Postanowiłem na początku przeliczyć hebrajskie słowo ”piramida”.

Piramida – PIRMIDH = 349

Zupełnie nic mi to nie mówiło ani nie mówi nadal, postanowiłem, więc przełożyć i przeliczyć hebrajski odpowiednik słowa „oświetlać”, uznałem, że jest to istotna funkcja samej piramidy, o czym jest mowa w samych sesjach.

„Ten kryształ świeci. Już nie jest tak ciemno.” (sesja 1, 20.03. 2009)

Oświetlać – MAIR = 251

W tym momencie oczywiście dodam do siebie te dwie liczby, czyli 349 i 251 otrzymując, jako wynik 600, od razu mi się zapaliła lampka, bo dobrze pamiętałem słowo mające taką samą wartość liczbową, jest nim SOThIS, czyli Syriusz, Gwiazda Syriusz, najjaśniejszy punkt na nocnym niebie, tak istotna dla starożytnych Egipcjan. Opierali oni swój kalendarz na heliakalnym wschodzie Syriusza, który miał miejsce niedługo przed wylewami Nilu.
Jednak prawdziwe przekazy charakteryzują się uniwersalnością, dlatego dla jednych będzie to święte światło płynące z Syriusza zasilające kryształową piramidę boską energią, a dla innych będzie to gwiezdny filtr oczyszczający ciemną energię płynącą od tzw. „szaraków” z Syriusza B i wtedy rolą piramidy jest przekształcenie tego, co na nią spływa w energię miłości i czyste światło. W sesjach z Panią Anną pojawia się także sama Izyda, która to jest w oczywisty sposób kojarzona z Syriuszem zgodnie z bardzo specyficzną metafizyką religii starożytnych Egipcjan, samo słowo Sothis odnosi się lingwistycznie do Isis, czyli właśnie Izydy.
Należy oczywiście wspomnieć, że wg sesji rolą kapłanki Aszu-szun, była praca z energią, leczenie energią.
Z sesji dowiadujemy się, że ta kryształowa piramidka jest ukryta, ukryta głęboko, widzę tutaj piękny przykład psychologii jungowskiej, proces schodzenia w dół w celu odnalezienia skarbu, piękna alegoria alchemiczna.

Ukryta – GNVZ = 66

Teraz całość sumuje się do 666 jako 600 + 66, jest to odnośnik do mojego pierwszego artykułu „Samuel a 666”, do którego teraz odsyłam. Wskazuje to na powiązanie liczby 666 z ukrytą piramidą, której jedną z funkcji jest świecenie, jak wykazałem we wspomnianym artykule liczba ta wskazuje także, w szczególny sposób na Wielką Piramidę, Piramidę Cheopsa, 666 to także liczba Bogów jak również wcześniej wykazałem. 666 to Syriusz i Orion jako SOThIS = 600 i SAH = 66. Wyszedł tutaj wątek apokaliptyczny, apokalipsa to objawienie, przeciwieństwo czegoś ukrytego, z greki – apokryf. Wnioski, jakie z tego płyną jak mówiłem zostawiam czytelnikom.
Zostawiłem na koniec kluczowy kryształ, czyli materiał, z jakiego wykonana jest piramida o której mowa, słowo „kryształ” w języku hebrajskim to BDVLH z wartością liczbową 47, chciałem jednak, żeby to była dosłownie „kryształowa piramida”, a nie „kryształ piramida”, i tutaj przeżyłem jeden z takich szczególnych momentów w swoim życiu analityka liczbowego, mianowicie słowo „kryształowa” to HBDVLH z wartością liczbową 52, gdy dodamy 666 i 52 otrzymujemy 718! 52 to także wartość liczbowa słowa ALVHI, co oznacza po prostu „boski”, sugeruje to z jakimi energiami mamy tutaj do czynienia. 718 jest liczbą absolutnie kluczową we wszystkim czego dokonałem, odsyłam do mojego tekstu „Księga Cheopsa” gdzie jest mowa o tej właśnie liczbie. Muszę zaznaczyć koniecznie, że podczas początkowej analizy tego zagadnienia, absolutnie nie miałem zamiaru sprowadzić wszystkiego do wspólnego mianownika jakim okazało się 718, jednak to nie przypadek, przypadków nie ma.
Liczba 718 przyciągnęła mnie do Projektu Cheops w 2006 roku, ponieważ zauważyłem, że symbolicznie łączy się ona tutaj, wykopaliska archeologiczne prowadzone na górze Ślęża (718m n.p.m.), a także wykopaliska w Egipcie, gdzie ta liczba się „narodziła”. Tutaj kończy się 6 lat analiz i prób zrozumienia, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodziło, co miał na myśli Samuel, co chciał przekazać, tym, co mają uszy do słuchania, koło się zamyka, a wąż połyka swój własny ogon. To jednak nie koniec, to dopiero początek!
Analizę tą nieświadomie nagle zacząłem dokładnie 30 grudnia, teraz rozumiem, że odczytanie tego wszystkiego nie było możliwe przed 21 grudniem 2012 roku, o to co nam mówi sam Samuel:

„Trzydziestego grudnia pomyślcie. Wtedy będzie bardzo „jasno“ i wtedy się módlcie.” (sesja 25, 31.08.2012)

Kryształowa Piramida jest Ukryta i Oświetla…

Moi kochani, szukajmy sercem, nie rozumem, szukajmy wiedzy, nie złota, skarbów ducha, nie materii.

– HELIODOR „718″ BIERNACKI
6.1.2013 – 1.6.2013

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?