List z nieba 04 – 23 lutego 2015

LIST Z NIEBA (04)

23 lutego 2015 roku

Kanał: Anna

Źródło informacji: Samuel

SYTUACJA POLITYCZNA NA ŚWIECIE:

Pytanie wasze dotyczy obecnej sytuacji politycznej na Ukrainie i agresywnych zachowań niektórych polityków. Pytacie, czy może to doprowadzić do III Wojny Światowej. Musicie wiedzieć, że mimo otwarcia tuneli, portali światła, w tej chwili ciemność ma liczebną przewagę nad waszą Ziemią. Mimo, że jest mnóstwo nitek energetycznych wokół Ziemi. Mimo, że wiele dusz anielskich wciela się w ciała ludzkie – siły ciemności nie pozwalają, aby wreszcie zaistniały miłość i spokój na Ziemi. Potrzebne jest bardzo dużo pracy waszej… ludzi świadomych swej siły i boskości w sobie, aby nie lękać się i cały czas promieniować i wysyłać energię do wszystkich na waszej Planecie. Jeśli chodzi o III Wojnę Światową… ona została wpisana w Księgę tej Ziemi, lecz jest cały czas wymazywana przez orszaki, które ludzkość nie do końca poznała. Na dzień dzisiejszy, tak jak u was na Ziemi krew przelewa się i cierpienia doznajecie widząc co się dzieje – tak samo dzieje się tutaj, w tej przestrzeni. Gdy będzie u was mrok – wtedy rozbłyśnie światło, bo ono nigdy nie gaśnie. Nie odpowiem teraz na to pytanie bo cały czas pracujemy nad tym, ale w waszych głowach… mądrych głowach… nie powinno być nawet takiego pytania, bo jesteście światłem i nigdy w to nie powątpiewajcie, bo musicie być silni i podążać dalej.

WSPÓŁPRACA Z  INNYMI  FUNDACJAMI  I  ZŁOTE PRĘTY:

Od momentu, gdy zaistniała Fundacja „Światłość Narodów”(tak Istoty Światła nazywają Fundację „Mądrość Narodów” – przyp. AW) mówiłem, prosiłem, aby nawiązywać współpracę z innymi fundacjami. Drzwi są otwarte do współpracy z wszystkimi fundacjami i organizacjami, których celem jest duchowość, ujawnianie ukrytej wiedzy, światło, Egipt, zdrowie… Jednak jeśli chodzi o wykopaliska w Egipcie – czeka was praca ze złotymi prętami. Musicie wyczyścić kanały… drogi, które łączą Złotą Kopułę, miejsce spoczynku Arki, jak również miejsce przy Wielkiej Piramidzie. Ten trójkąt musi być czysty. Wtedy dostaniecie siłę z gwiazd, które stoją nad tymi miejscami w połączeniu ze Słońcem. Gdy te drogi będą pełne energii, wtedy nastąpi przepływ i nie będzie już morderstw na tle religijnym. Jednak chcę tutaj dodać, że to, co świat duchowy proponuje Fundacji, tym ludziom, którzy będą brali udział w tejże ceremonii – te osoby muszą być świadome swojej roli, silne energetycznie i pracować z tą energią – energią światła wysokiej wibracji do końca swoich dni. Powiem przykład: ceremonie, które Fundacja przeprowadziła już w Egipcie, jak również w Boliwii, na jeziorze w Peru, w Gwatemali – niektóre osoby odeszły. Nie pamiętają czego dokonały w czasie ceremonii. W rytuale, który proponuję ja, muszą być osoby, które nie odejdą już od pracy z nami, z Istotami Światła. Gdy przyjdzie na to czas – omówimy to dokładniej.

ENERGIA CEREMONII I BADAŃ W EGIPCIE:

Pytacie czy ci, którzy zablokowali Ceremonię 11.11.11 pozwolą na to, abyście dostali pozwolenie na dalsze wykopaliska i kolejne ceremonie. Dostaniecie pozwolenia – bo tam jesteście wpisani w Księdze Ziemi. Ta Fundacja zaistnieje w tych miejscach. Bądźcie jednak cierpliwi. To jest też dla waszego, ludzkiego bezpieczeństwa. Jesteście chronieni. Gdybyśmy czynili to, czego wy bardzo pragniecie, nie do końca bylibyście bezpieczni. Zaufajcie proszę. Rozumiemy, że wy denerwujecie się tym faktem, jednak dziękujemy, że macie cierpliwość w tym wszystkim. Tak – siły, które przeszkodziły w Ceremonii – miały swój udział, aby tamtą Fundację zupełnie skreślić. Musicie pracować energiami, które oplatają kulę ziemską, aby – mimo wszystko – złapać iskrę, aby złamać cały przesąd, który jest wpisany w starą Fundację.

POZIOMY ŚWIATA DUCHOWEGO:

Według niektórych waszych ekspertów istnieją dwa poziomy świata duchowego: poziom astralny i poziom mentalny oraz, że poziom astralny żywi się negatywnymi emocjami człowieka, a poziom mentalny – to poziom Istot Światła. Uśmiecham się teraz i odpowiem, że nie ma na to jednej odpowiedzi. Świat astralny – prawdą jest, że te energie żyją i potrzebują bodźca do życia. Karmią się niską wibracją… szumem… chorobą… chaosem… Kto jest pożywką bardzo łatwą dla nich? Zgadza się – wy, ludzie. Gdy będziecie otaczać się miłością i światłem trzymając w sobie prosty kręgosłup moralny w myślach, słowach, w czynach, wtedy ten świat was, ludzi, nie dotknie. Świat mentalny – przecież w tym świecie również wy jesteście. Wy – ludzie, którzy nieświadomie podczas snu, podczas medytacji, podczas modlitwy, a nawet podczas pomocy środków odurzających – ten świat odwiedzacie. Jednak musicie przejść między energiami, których tak bardzo się boicie. Te światy przeplatają się wzajemnie. Nie ma między nimi sztywnej granicy. To od was, ludzi, zależy w którą stronę, w którą przestrzeń podążycie. Z którą przestrzenią wy chcecie w świecie fizycznym współpracować. Ale jeśli ludzie pokochają te przestrzenie zrozumiecie, że tak naprawdę wy jesteście nimi.

KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM:

Jest energia, która łączy nas wszystkich. Mnie Samuela… jak również mojego brata Enli. Gdybyście wyobrazili sobie Centrum bardzo jasne, świetliste jako słońce. Wszystkie energie, mistrzowie, istoty duchowe, oplatają to Światło z każdej strony. To Źródło… to Moc, do której wszyscy my kładziemy pokłony, ale to nie jest w jedną stronę. Dostajemy od tej Energii bardzo wiele, ona rezonuje z nami wszystkimi, a my przekazujemy informacje dla was na Ziemię. I nie myślcie błędnie, proszę, że ciemne siły są przyczepione gdzieś dalej. Musicie wiedzieć, że nawet one zwrócone są do Źródła i czerpią z niej siłę, abyście wszyscy we wszechświecie doświadczali, pobierali naukę… Abyście ponownie wrócili do Źródła.

ZDROWIE: WZROK, JASKÓŁCZE ZIELE I WZMOCNIENIE PASA SPLOTU SŁONECZNEGO:

Padło pytanie czy można „zatruć się” jaskółczym zielem, gdyż jeden z waszych korespondentów dowiedział się od lekarza, że jego oko łzawi i jest zaczerwienione, bo pił je zbyt długo. Od razu szepnę, że jaskółcze ziele nie ma wpływu na dolegliwości oka. Aby przywrócić harmonię i przepływ energii prawidłowy dla wzroku należy wzmocnić pas splotu słonecznego na całym jego obrębie. Nie mówię tylko o wątrobie, ale również o woreczku żółciowym, trzustce i śledzionie. Jeśli te organy straciły harmonię można zmniejszyć dawkę jaskółczego ziela i dodać mniszka, kocankę, lawendę i kozłka. Są to zioła, które swoją wibracją wyrównają poziom wibracji wcześniej wymienionych przeze mnie organów. Wtedy wraca przepływ energii dla wzroku poprzez nerki i jest poprawa dolegliwości w tym rejonie.

CZYSTE ENERGIE:

Aby zadziało się to, co jest w planach dla Fundacji muszą być uruchomione pewne energie i siły z jednej i z drugiej strony Ziemi. Chwyćcie te energie i połączcie razem, aby zaiskrzyły. Mam na myśli energie po stronie polskiej i po tej drugiej stronie oceanu, czyli Kanada. Jest to ćwiczenie dla całej Fundacji razem, abyście ruszyli z waszymi finansami, z materią, która jest potrzebna do działania Fundacji. Macie idealną osobę, która zajmie się promocją. Jest już czas na działanie i wszystko jest zależne od was. Jaką wy energią otoczycie siebie, taką pójdziecie drogą. Każde z was ma tą energię i jeśli czujesz w sobie, że działanie jest pozytywne, musisz wiedzieć, że Istoty, które ciebie chronią, pójdą razem z tobą i będą ciebie w tym wszystkim wspierać.

1 komentarz
  1. Lilly 7 lat temu

    Wow, thrift stores in NY are way, way better than we have in Wicitha. I would be thrilled to shop in the store Debra was in. Thank you for sharing the video, it was great fun.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?