ZAKŁADKA – PIĄTY WYMIAR

NOWA ZAKŁADKA: PIĄTY WYMIAR

Wrażenia uczestników medytacji w Komnacie Króla
Sesje z Basmatem

Mam przyjemność zawiadomić wszystkich czytelników naszej strony, że stworzyliśmy nową zakładkę „PIĄTY WYMIAR”. Jest ona związana z działalnością Fundacji Mądrość Narodów, której celem jest m.in pomoc w przejściu Planety Ziemia i jej mieszkańców, na poziom wibracji Piątego Wymiaru.

Zamieszczone są w niej opisy wrażeń osób biorących udział w niezwykłej Ceremonii (Celebracji), która miała miejsce w Wielkiej Piramidzie w Gizie (patrz artykuł „Medytacja w Wielkiej Piramidzie” na stronie głównej). W medytacji tej uczestniczyły 33 osoby – nie wszyscy przesłali swoje wrażenia, nie wszyscy czują, że mogą opisać to, co przeżywali w tym niezwykłym czasie. Niektórzy wolą pozostać incognito. Zamieszczone są tylko te opisy, które zostały do nas przesłane z pozwoleniem, aby je opublikować.

Przypominam, że Celebracja została zainspirowana przez Istoty Światła, które komunikują się z naszą grupą poprzez medium (Basmat) już od dłuższego czasu (patrz „WYBRANE FRAGMENTY” w dziale „PIĄTY WYMIAR”).

W zakładce tej umieszczane będą również obszerne fragmenty sesji z Basmatem – zarówno wcześniejszych, jak i przyszłych. Pierwsze fragmenty dotyczą sesji, która odbyła się 21 lipca 2021 roku. Są to prośby i sugestie od Istot Światła dotyczące medytacji w Komnacie Króla, sposobu jej wykonania i jej organizacji. W tej sesji uczestniczyli: Basmat (jako medium) oraz Andrzej Wójcikiewicz i Krystian Wójcikiewicz. Ze strony Istot Światła przybyli: Izyda, Maria Magdalena, Jeshua (Jezus), St. Germain oraz Anubis i Metatron (którzy nie są tutaj cytowani).

Bardzo serdecznie zapraszamy do czytania treści PIĄTEGO WYMIARU. Znajdą się tam fragmenty sesji dotyczące informacji związanych z obecną sytuacją na świecie, Arką Przymierza, rolą Wielkiej Piramidy i innych piramid rozsianych na kuli ziemskiej oraz te, dotyczące przewidywanego WYDARZENIA i zbliżania się momentu, kiedy energia PIĄTEGO WYMIARU, może stać się dotykalną, fizyczną rzeczywistością.

Proszę pamiętać, że informacje pochodzą od niezwykłych Istot Światła. Są to: Metatron, Jeshua (Jezus), Maria Magdalena, Izyda, Anubis i St. Germain. Jako ludzie tworzący Fundację mamy do Nich ogromne zaufanie.

Andrzej Wójcikiewicz

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?