List z nieba (05)

LIST Z NIEBA (05)

26 kwietnia 2015 roku

Kanał: Anna

Źródło informacji: Samuel

BADANIA W EGIPCIE

Pytacie, czy ja, jako istota duchowa mogę przeniknąć poziomy na terenie Hawary i czy tam są rzeczywiście ogromne przestrzenie i komnaty zwane Wielkim Labiryntem. Zgadza się. Nie ma przestrzeni, która jest nieprzenikalna dla nas. Jednak informacje z tych głębin, jak również z całego Kosmosu, nie mogą być przez ludzkie usta przekazane. Istoty ludzkie, które wzniosą się do poziomu wibracji bardzo delikatnej, będą w stanie odczytać sznury korytarzy, jak również pomieszczeń. Musicie wszyscy wiedzieć, że to nie są tylko i wyłącznie wasze wykopaliska ziemskie. Otworzycie przestrzenie na poziomie ziemi, ale tak samo otworzycie przestrzeń w wymiarze, który jest niekoniecznie dozwolony. Dlatego musicie być prowadzeni, aby nie popełniać błędów, bo niektóre miejsca, komnaty, na to stulecie są zabronione, bo jeszcze nie jesteście na tyle tolerancyjni, nie jesteście na tyle otwarci, aby energia wychodziła przez wasze ciała i szkody wam nie czyniła. Dlatego musicie być w tych sprawach delikatni. Pamiętajcie, tu nie chodzi o żadną sławę ludzkości żadnej organizacji czy fundacji. Tu chodzi o esencję waszego istnienia na tej Planecie, którą zwiecie Ziemia. Dlatego prowadzeni będziecie w te miejsca, które wam wskażemy, aby było wszystko bezpiecznie.

Jeśli chodzi o Plateau, ważnym momentem i miejscem będzie przekazanie energii światła ze złotych prętów i otworzenie przestrzeni w korytarzu niewidzialnym dla waszego, ludzkiego oka. Da wam to siłę i wzmocni wykopaliska w dobrej, pozytywnej wierze.

ENERGIA PIRAMIDY

Wasze pytanie dotyczy teorii, według której energia zbierana nad kształtem piramidy z banknotu dolarowego (ta piramida ma inny kształt niż Piramida Cheopsa) jest większa niż z piramid w Gizie. Odpowiem tak: gdy był przekaz taki postanowiony i na papierze umocniony – piramida została odkryta i sięgała ona głębin ziemi. Teraz zostało to w waszym czasie pozmieniane i dlatego jest tak bardzo odróżniane. Jednak nie ma to znaczenia, bo wszystko jest w waszych umysłach, w waszych projekcjach  i jako energia dla nas, dla świata duchowego – jest ona neutralna.

POLITYKA ŚWIATOWA

Pytacie jak można pomóc w sprawach przeciwdziałania szerzącego się na świecie terroryzmu, pytacie o prawdziwą pomoc, o zwiększenie ochrony Ziemi – bo złe siły wywołują przecież to wszystko, te wszystkie zniszczenia. Niszczone są muzea i bezcenne zabytki archeologiczne, dotyczące ziemskiej przeszłości. Kochani – przecież wasze działania chronią Ziemię i czynicie to cały czas… Na Planecie Ziemia jest coraz więcej światła, coraz więcej korytarzy jest otwartych, które łączą się z innymi miejscami do zamieszkania poza waszą Planetą. Tymi korytarzami schodzą Istoty, które was wspierają. Na temat terroryzmu, o którym mnie ciężko się wypowiadać – jest to gra na poziomie umysłu i serca, aby istoty o wysokiej wrażliwości – złamać. Aby wywołać lęk, słabość dla Istot Świetlistych w ciałach ludzkich, aby nie odnalazły się w tej rzeczywistości. Dlatego pytanie jest bardzo na miejscu dla was wszystkich, abyście sami w sobie – tak jak przekazywałem już wielokrotnie – abyście wy byli czyści, silni, z siłą do życia, nie zwracając uwagi na to, co niepowołane władze i siły czynią. Tyczy się to was wszystkich.

ZŁOTE PRĘTY

My, świat duchowy bardzo chcielibyśmy, aby sprawa z prętami była już za nami, ale okoliczności nie są zbyt pozytywne. Ceremonie muszą być wykonane, ale te ceremonie muszą być połączone razem. Fioletowy Płomień będzie miał udział, bo on informacje dostał już od nas, ale nie rozumie, dlatego poprosił o współpracę z Anią. Jednak nie o to nam chodzi. Zostaje on przywoływany do zadania na terenie Gizy, z takimi samymi energiami, które pracowały wcześniej w roku 2011. Poszukamy ludzi o tej samej wibracji, aby nastąpiła synchronia między latami. Jednak – tak jak wcześniej powiedziałem – ta ceremonia będzie bardzo spokojna i nie będziemy o niej dużo mówić dopóki prawidłowo nie zostanie wykonana.

NOWE TECHNOLOGIE

Pytacie co to jest „niewidzialna chmura”, którą wykorzystują niektóre istoty duchowe i czy ludzie mają już takie technologie? Zależy o którą wibrację, o którą energię pytacie. Na Ziemi ludzkość różnymi energiami, bardzo silnymi operuje, jednak jest to forma doświadczeń i wszystko często ucieka spod kontroli. Dlatego czasami jest to tak bardzo bolesne dla ludzkości. Gdy jednak nie będziecie zwracać uwagi na to, co niekorzystne, na to co bardzo szare – to waszym sercem, energią z waszych ciał świetlistych, jesteście w stanie wszyscy, wszystko razem zmienić. Wierzę i ufam, że dotarłem do was i informacje, które przekazałem będą pomocne w waszych działaniach. Proszę, płyńcie za głosem w sercach i jedźcie windą, gdzie my wybieramy piętra. Pamiętajcie też, że miejsce Chicago jest bardzo ważne i tu również kwiat rozkwitnie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?