Nowości 1.XII.2015

S.O.S. dla Ziemi – „zielona energia”

Fundacja Mądrość Narodów jest mocno związana z ruchem czystej, odnawialnej, „zielonej energii” poprzez nasze działania dotyczące energii wody (Gaz Browna) oraz Silników Wiatrowych Chomczyka. Mamy nadzieję, że w kontekście obecnej polityki światowej, której wyrazem jest Konferencja Klimatyczna w Paryżu i spotkanie polityków ze 195 krajów, również nasze władze docenią i pomogą wprowadzić proponowane przez nas wynalazki, które dają szansę Polsce, aby stała się jednym z przodujących krajów w redukcji zanieczyszczeń atmosfery i aktywnego włączenia się w działalność tak bardzo ważną dla naszej Planety.

Silnik wiatrowy prof. Włodzimierza Chomczyka

Najnowszy prototyp silnika wykonany został w fabryce w Rzeszowie, niemniej jednak musi być poprawiony, aby działał zgodnie z parametrami założonymi przez wynalazcę. Są też ogromne szanse, że w najbliższym czasie znajdzie się finasowanie na wprowadzenie tego projektu do masowej produkcji zarówno w Polsce, jak i w innych krajach świata. Przypominam, że w założeniach profesora – jego silnik wiatrowy o pionowej osi obrotu jest około 10 razy tańszy od ogromnych, trójpłatowych wiatraków, (stanowiących obecnie symbol wykorzystania energii wiatru do produkcji energii elektrycznej) oraz około… 800 razy bardziej wydajny. Może to być więc światowa rewolucja jeśli chodzi o wykorzystanie energii wiatru.

Gaz Browna

Dokładniejsze informacje o postępach tego projektu będą podane w następnych nowościach. Przypominamy, że chodzi o stworzenie generatora ciepła do ogrzewania powierzchni mieszkalnych z wykorzystaniem gazu, który powstaje na skutek częściowej elektrolizy wody, zwanego gazem Browna. Inicjatywa ta może poprawić bezpieczeństwo energetyczne kraju, utrwalić świadomość istnienia odnawialnych źródeł czystych energii bez efektu cieplarnianego (GWC) – jak również poprawić jakość środowiska.

Egipt i Hawara

W dniach 2-5 listopada 2015 roku Andrzej Wójcikiewicz ponownie odwiedził Kair, aby spotkać się z osobami zainteresowanymi w kontynuacji badań na terenie nekropolii w Hawarze. Była to jedna z najbardziej owocnych podróży w której uczestniczył również Andrew Barker z Anglii – nowy członek Rady Fundacji. W Kairze odbyliśmy kilka istotnych spotkań z przedstawicielami Ministerstwa Starożytności. Planowane było również spotkanie z władzami Uniwersytetu Ain Shams w Kairze, które niestety nie doszło do skutku ze względu na zbyt krótki okres pobytu. Jest to drugi co do wielkości uniwersytet w Kairze (po Cairo University), mocno zainteresowany w podpisaniu bezpośredniej umowy z Fundacją Mądrość Narodów w sprawie kontynuacji prac w Hawarze. Badania te zawierałyby porządkowanie terenu po stronie południowej piramidy mułowej oraz renowacja wejścia do piramidy.

Złoty pociąg

Fundacja nasza otrzymała odpowiedź od Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków (Delegatury w Wałbrzychu) na zgłoszenie związane z tematem „złotego pociągu” i zdjęciami wykonanymi za pomocą „archeologii satelitarnej” – to znaczy badaniami wykonanymi z satelity przez angielską firmę Merlin Burrows, Ltd. W liście czytamy:

1. Tutejszy Urząd przyjmuje informacje o zgłoszeniu zabytku archeologicznego z okresu II wojny światowej w lokalizacji Wałbrzych-okolice stosownie do przedłożonego załącznika graficznego. (Chwała im za to).

2. W tutejszym archiwum nie posiadamy informacji o zabytkach lub obszarach zabytkowych, które pokrywają się ze wskazanym w zgłoszeniu załączniku graficznym. (Wg naszych specjalistów – nie jest to prawdą, gdyż niektóre zdjęcia satelitarne dokładnie pokrywają się z informacjami opublikowanymi przez polsko-niemiecką parę odkrywców).

3. Nie jest możliwe w tej chwili ustalenie wartości historycznej, artystycznej lub naukowej zgłoszenia oraz potwierdzenie jego chronologii.

Komentując punkt 3 można domniemywać, że Urząd nie ma w tej chwili funduszy na przeprowadzenie badań wykopaliskowych związanych z naszym zgłoszeniem. Fundacja Mądrość Narodów mogłaby oczywiście zaproponować finansowanie wykopalisk w celu sprawdzenia „co tam naprawdę jest” tym bardziej, że dysponujemy dodatkowymi materiałami dostarczonymi przez Marlin Burrows, Ltd. Otrzymane przez nas skany sugerują, że w rejonie Wałbrzycha prawdopodobnie znajdowała się m.in. fabryka niemieckich rakiet V-2. Aby to sprawdzić trzeba by jednak znaleźć prywatnych sponsorów na takie działania.

Przekazy z Nieba

Tak jak już było wielokrotnie zapowiadane – przekazy od Istot Duchowych mogą pochodzić z różnych kanałów, od różnych osób. Obecnie, ze względu na fakt, że nasze dotychczasowe medium – Anna Dolińska – poprosiła o chwilę przerwy, zwróciliśmy się o pomoc do innych osób, posiadających podobne zdolności, co Ania, aby mieć na bieżąco kontakt i wsparcie od naszych Przyjaciół z Nieba. Osoby, przez które otrzymaliśmy informacje pragną pozostać anonimowymi, więc w kolejnych Listach z Nieba, szanując ich prośbę, będziemy podawać tylko pseudonimy. Bardzo im również dziękujemy za chęć dzielenia się z ludźmi mądrością „tamtej strony”.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?