Kule macierzy

Powyższy opis pojęcia „Kul Macierzy” pochodzi z sesji hipnozy prowadzonych z Anną Dolińską od listopada 2011 roku do chwili obecnej. Pierwszą wzmiankę dotycząca tego tematu można znaleźć w tekście sesji z 11 listopada 2012 roku, która odbyła się w Nowym Jorku. Przekazy pochodzą od Istoty Duchowej o imieniu Samuel.

Czym są Kule Macierzy?

KULE MACIERZY są to ośrodki energetyczne, które ludzie wraz ze światem Istot Duchowych mają tworzyć na Ziemi. Będą one tworzone na terenach, które są bardzo ubogie, bardzo chore i nieświadome.
Będą to ogromne, kuliste portale o bardzo wysokiej strukturze, zawieszone nad Planetą Ziemia z każdej strony wszechświata. W nich będą się zradzać dusze diamentowe, które następnie będą manifestować się w ciałach ludzkich. To jest program, to jest założenie, to jest pomysł jak pomóc waszej Planecie Ziemia. To wszystko jest dla dobra nie tylko Ziemi, ale i wszechświata.
Kule Macierzy były normą za czasów Atlantydy. W nich tworzone były anielskie dusze z innych planet. One się tam rodziły, kształciły i schodziły na Ziemię. Teraz Kule Macierzy będą znów tworzone przez ludzi. Dusze, które zamieszkują ciała ludzkie, które pamiętają czasy z Atlantydy, starożytnego Egiptu, będą brały czynny udział w tworzeniu tych Kul na całej Ziemi.
Na razie nie będzie można ich dotknąć, zobaczyć – tak jak to się dzieje w wymiarze fizycznym. Będziecie jednak widzieć coraz więcej, gdy Planeta Ziemia wzniesie się na wyższy poziom wibracji, wkroczy w inny wymiar. Obecnie tylko niektórzy z was widzą ten świat… drugi świat… duchowy. Ale z każdym rokiem takich ludzi będzie coraz więcej. Analityczne umysły okiem fizycznym tego nie zobaczą, ale będziecie mieli sprzęt, który będzie je „przekładał” na formę widzialną. Już niedługo nie będzie to tajemnicą i wielu ludzi będzie chciało brać udział w ich tworzeniu.
Aby tworzyć te Kule trzeba będzie szukać ludzi wypełnionych światłem, aby udawali się w rejon terenów ubogich. Zmiany będą następowały w każdym z was, poznacie to sami po sobie. Będą też zmiany wśród wyższych władz na Ziemi, gdyż na najważniejsze stanowiska będą dostawać się ludzie mądrzy, aby zacząć naprawiać wasz świat finansowy, materialny. Powoli będzie nastawać wśród ludzi większa harmonia. Wojny, nieporozumienia, które obecnie trwają i tak utrudniają ludziom życie – wyciszą się i uspokoją, bo na te tereny pojadą grupy, aby zacząć tworzyć pierwsze Kule Macierzy. Będą to przede wszystkim takie kraje jak Palestyna, Izrael, Afganistan, Irak… To jest nie tylko możliwe, ale jest już to wpisane w księgę przeznaczenia i tak nastąpić musi.
Cała Kula Ziemska jest już opleciona siatką energii, która wydobywa się z Planety w równo ułożonych miejscach. W przyszłości, w siatce energetycznej będzie tylko potrzebne ściąganie kolejnych świetlnych energii z silnych miejsc, które są obecnie zablokowane.

Arka przymierza

Musicie wiedzieć, że odblokowanie będzie czynione przede wszystkim w miejscach, gdzie znajdowała się Arka Przymierza. Tam właśnie, na tej drodze muszą być utworzone Kule Macierzy, aby była rotacja pięknych, czystych energii…
Jeśli chodzi o energię Arki Przymierza – informacje będą podane dopiero, gdy grupa ludzi znajdzie się w danym miejscu. Wcześniej informacje te nie będą przekazywane, aby nikt nie włamywał się niepowołany do waszych umysłów i nie pokrzyżował tych czystych planów.

Portale

Wrota, czyli portale na Ziemi są cyklicznie uruchamiane. Główne Wrota w Egipcie mają przejście przez centrum Ziemi. Jednakże nakładając siatkę na całą Planetę Ziemia, w miejscu łączenia siatki są delikatne tunele. Tymi tunelami płynie energia. Jest to również droga dla wszystkich istnień pozaziemskich. Wiecie doskonale, że w tej chwili trwa walka między siłami dobra i zła – jeśli takiego słowa można tutaj użyć. Trzeba jednak pamiętać, że im więcej światła… miłości… dobroci… wysyłane jest od istnień ludzkich, z ich serc – tym szybciej następuje wymiana energii w tych tunelach. Zastanówcie się jaka energia jest obecnie w miejscu Złotej Kopuły? Jaka energia płynie w tym tunelu? Złota Kopuła jest to miejsce, w którym zostaną po raz pierwszy przez ludzi stworzone Kule Macierzy. Tam zostaniecie pokierowani, abyście oddali mnóstwo światła do nieba. Aby stworzyć Kulę Macierzy trzeba ją jednak odblokować jako formę energii waszej fizyczności. Odwrócić formę energii mentalnej tworząc poniekąd – klepsydrę okrągłą. Z tego odbicia lustrzanego zostanie stworzona Kula Macierzy – ogromna, taka jak istniała tu tysiące lat wcześniej.

Medytacja

Medytacje, modlitwy, które teraz odbywają się w różnych miejscach na Ziemi, w różnych tradycjach, różnymi sposobami – jest to rzecz cudowna. Tam, gdzie grupy zbierają się poza religiami (czyli istoty ludzkie różnych wyznań)… medytują i modlą się o spokój, miłość, tolerancję – czynią wielkie cuda. Bo ta energia zbierana jest pobliskimi tunelami. Im więcej będzie tego na Ziemi (ale na całej Planecie), tym siatka będzie jaśniejsza. I wtedy żadne niskie energie nie będą miały mocy, aby w tej siatce pozostać. Medytując w jednym miejscu zawsze przesyłajcie tę energię w miejsca odległe, które tego bardzo potrzebują.
Obecnie proces uruchomienia Kul Macierzy został przyspieszony w związku z zaistniałą sytuacją na Ziemi (terroryzm, konflikty, wojny). Potrzebna jest wam, ludzkości – energia, która jest ogromnym światłem. Poczynania, które są na Ziemi, „przepychanki” między energiami są przez Istoty Światła bardzo mocno stopowane, ale potrzebujecie – jako ludzkość – jeszcze więcej światła. Dlatego jak najszybciej muszą zostać uruchomione Kule Macierzy. To będzie właśnie zadanie Fundacji „Mądrość Narodów”.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?