List z nieba (06)

LIST Z NIEBA (06)

21 maja 2015 roku, Kanał: Anna

Źródło informacji: Samuel

WYKOPALISKA W HAWARZE

Pytacie dalej o wykopaliska w Hawarze, o te przestrzenie, które nie są dozwolone na to stulecie. Musicie wiedzieć, że są tam energie nie do końca uwolnione i wam, ludzkości biada, gdy je naruszycie. Wtedy odwrócicie Ziemię do góry dnem. Energie, które są nie do uchwycenia nawet przez nas, Istoty Świetliste – nie do odwrócenia. Nigdy nie wolno wchodzić i dotykać komnat, które są dla was zakazane. Gdy ktoś z ludzi przekroczy linię, nie tylko jedna osoba będzie zabrana z tego miejsca. Więcej wejdzie w świat, którego nie chcecie znać. Gdy przyjdzie czas i moment, gdy już będziecie na tym terenie – ja proszę – słuchajcie nas dokładnie, abyście nie popełnili błędu. Nie tylko ja, Samuel, będę informacje przekazywać. Pokażą się inni ludzie, tacy jak Ania – i też w tym miejscu proszę, abyście byli otwarci i serdeczni na tamte przesłania.

Ze względu na te niebezpieczeństwa przez tyle lat to wszystko było utajnione. Wiedza ukrywana, wręcz tuszowana przez władze, które są świadome tego wszystkiego. Musi nadejść nie tylko czas odpowiedni dla ludzkości, gdy wasza wibracja się podniesie i się zmieni, ale również poziom wibracji Planety, który cały czas wzrasta. Na dzień dzisiejszy nie macie tylko jednego płaszcza, ale pojawił się drugi, który jest wysoką częstotliwością i wibracją, która wynurza się z pierwszego koła, z pierwszego płaszcza dookoła waszej Planety. Nie byłoby możliwości, aby kolejne koła ochronne powstawały, gdyby nie wasza siła, gdyby nie siła waszych serc, tej delikatnej i subtelnej miłości.

MANA

Pytacie: Jaki skład i jakie proporcje zawiera MANA, czyli biały proszek, który stosowali faraonowie? Chcielibyście tajemnicę poznać, która jest chroniona. O to musicie zapytać Hrabiego, który jest ze mną związany. Hrabia od złotych słów – tam znajdziecie odpowiedź, Hrabia Saint-Germain.

ZŁOTO I ZDROWIE:

Czytaliście informację, że kilkanaście laboratoriów na świecie pracuje nad zastosowaniem złota jako czynnika, który eliminuje chorobę raka i prosicie o mój komentarz w kontekście Suplementu Ki, w którym jest złoto?

W przypadku Suplementu Ki chodzi o podniesienie wibracji każdej komórki w organizmie poprzez energię złota, jak również kryształu, ale w połączeniu ze światłem. Te techniki będą się wynurzać na waszej Planecie, bo to już czas dla ludzkości mimo, że będzie opór różnych branż, które chcą pieniędzy, a nie zdrowia i harmonii ludzi. Wreszcie to pęknie i w tym momencie również Suplement Ki będzie bardziej popularny i przystępny dla ludzi, bo złoto będzie bardziej dostępne aniżeli jest teraz. Leczenie ludzkości będzie opierać się na pobudzeniu drgań, wibracji poprzez światło, złoto i ciepło, które będzie przywracać zdrowie ludzkości. To jest długi temat i sądzę, że można go rozpocząć na początku kolejnej sesji.

DUSZA:

Dusza wybiera swoje życie, miejsce, czas, rodzinę – i ta dusza nigdy nie startuje od zera. Gdy opuszcza dusza ciało fizyczne, ona jest w tej przestrzeni z mądrością, świadomością, dystansem do doświadczeń ziemskich. Z miłością spogląda na wszystkie doświadczenia. Nie traktuje złych doświadczeń jako coś niedobrego, bo to ludzki umysł określa. Sama cząstka, sama dusza nigdy nie ocenia swojego postępowania w ciele ludzkim. Ta cząstka, ta kula ciągle wzrasta i aby połączyć się z samym Źródłem, z samym Bogiem – chce doświadczać jak najwięcej, aby później, gdy jest zespolona ze Światłem, w jak najlepszy sposób, aby ta energia mogła pomagać, współpracować z ludźmi na Ziemi. Ale również – aby tworzyć siatkę nie tylko na Planecie Ziemia, którą wy wszyscy w tych wcieleniach znacie, ale aby siatka, jak złota pajęczyna, łączyła inne Planety, inne Ziemie w innym czasie, w innej przestrzeni. Odłączcie umysł, a zrozumiecie i poczujecie wszyscy o czym ja do was mówię, bo cały czas jesteście w tej misji, w tym zadaniu. I mimo, iż macie ciała, nie zapomnieliście o esencji istnienia, o celu waszego połączenia się z samym Bogiem.

PROGRAM MARS-WENUS:

Pytacie, czy program Mars – Wenus prowadzony przez Iwonkę i Andrzeja w Polsce jest dobry? Program jest cudowny… Dla ludzi wesoły, przystępny i bardzo w tych czasach potrzebny. Potrzebujecie zasilenia energetycznego, Andrzeju, i będziecie mieli za każdym razem chochliki na swoich warsztatach, aby energia się zmieniała i procentowała na korzyść waszą, uczestników i wszystkich ludzi, którzy będą potrzebować takiej wiedzy.

Patrz link:

http://youtu.be/gLbT4h0ppsg

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas!

Wysyłanie
©2024 Fundacja „Mądrość Narodów"

Wykonanie: noFlash

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?